all-whey

Allnutrition Whey Protein – najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego

Szukasz wysokiej klasy suplementacji z pewnego źródła? Interesuje Cię białko, które nie tylko utrzymuje, ale i zwiększa poziom masy mięśniowej? W tej sytuacji poznaj znaną i chętnie wybieraną odżywkę Allnutrition Whey Protein. To czysty koncentrat białka serwatki, bez zbędnych, niepożądanych dodatków!

Koncentrat białka serwatki z górnej półki

Produkt firmy Allnutrition w zasadzie nie wymaga reklamy. Osoby zainteresowane suplementacją doskonale wiedzą, że jest świetnym wyborem w swoim segmencie. Z kolei dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kulturystyką albo innym sportem, warto przybliżyć najważniejsze cechy elementarnego suplementu podczas pracy nad masą, siłą i wytrzymałością mięśniową.

W zależności od potrzeb organizmu i planu treningowego przyjmuje się od 1 do 3 porcji odżywki białkowej dziennie. Ok. 30 g odżywki należy rozpuścić w 300 mililitrach wody albo mleka – proporcja łatwa do zapamiętania. Dzięki przyjemnemu smakowi taka suplementacja jest miłym dodatkiem codziennej diety. Samodzielnie przygotowany koktajl można pić zarówno między posiłkami, jak i w zastępstwie posiłków. Jedna porcja zawiera 109 kcal wartości energetycznej. 0,4 g tłuszczu, 3,2 g węglowodanów i 23,1 gram białka to informacje, które ucieszą wszystkich zaangażowanych w ćwiczenia fizyczne.

Celem odżywki jest wsparcie wzrostu suchej, pozbawionej tkanki tłuszczowej masy mięśniowej, co osiąga się między innymi poprzez dobór najwyższej jakości koncentratu białka serwatki, który zapewnia szybką wchłanialność, tak jak Allnutrition Whey Protein. Jeśli interesujesz się tematem suplementacji, z pewnością docenisz wysoki poziom aminokwasów rozgałęzionych zawartych w odżywce.

Krótko mówiąc, bez białka nie ma mowy o porządnej pracy nad rzeźbieniem sylwetki. Choć odżywka białkowa to być może nie jedyny suplement, który znajduje się na Twojej „obowiązkowej” liście, to koniecznie pamiętaj o jej regularnym zażywaniu.

Co warto wiedzieć o Allnutrition Whey Protein

Przed zamówieniem opakowania Allnutrition Whey Protein warto poznać opinie osób, które przetestowały już tę białkową odżywkę. Polecają jej smak, ale i działanie. Choć konkurencja w branży suplementów diety jest ogromna, marka Allnutrition nie daje powodów do narzekania.

Dużym plusem produktu jest rozpuszczalność. W trakcie dnia masz na pewno wiele na głowie. Przygotowanie koktajli między posiłkami lub w ich zastępstwie nie może więc zabierać całej wieczności. Na szczęście odżywka Allnutrition Whey Protein rozpuszcza się nawet w zimnym mleku czy wodzie. Poszczególne smaki (na przykład czekoladowy) są oceniane tak wysoko, że niektórzy wręcz nie mogą się doczekać kolejnych dawek.

Odżywkę białkową poleca się nie tylko tym, którzy ćwiczą standardowo na siłowni. Grupą docelową są także biegacze, piłkarze, koszykarze, tenisiści, hokeiści czy lekkoatleci – krótko mówiąc, każdy, kto regularnie uprawia sport. Sama odżywka nie zapewni co prawda magicznie dynamicznego wzrostu mięśni, ale w połączeniu z dietą i treningiem – jak najbardziej!

Artykuł powstał przy współpracy z http://www.sfd.pl