obstawiamy

Bukmacherzy i typy bukmacherskie, czyli Obstawiamy.info!

Jeśli jesteś fanem obstawiania u bukmacherów, to z pewnością natrafiłeś już na Obstawiamy. To kanał na YouTube, strona internetowa oraz grupy typerskie na Facebooku – społeczność liczy łącznie niespełna 300 000 tys. osób!

Bukmacherzy Obstawiamy

Lata doświadczeń pozwoliły drużynie Obstawiamy zebrać sporo informacji na temat polskich, legalnych bukmacherów. Grupa typerów potrafi opisać i ocenić każdy podmiot działający na polskim rynku i dobrze doradzić, które zakłady bukmacherskie wybrać.

Obstawiamy.info – tutaj możesz znaleźć listę bukmacherów

Oprócz zestawienia kto, gdzie, jak i kiedy, dowiesz się tu o wadach i zaletach bukmacherów. Na czynniki pierwsze zostały rozłożone takie aspekty, jak oferta powitalna, bonusy dla stałych graczy, oferta na zakłady sportowe, czy obsługa klienta.

obstawiamy.info

Wszystkie powyższe czynniki stanowią o sile bukmachera, a szczególną uwagę Obstawiamy zwraca na posiadanie i funkcjonowanie aplikacji mobilnej firmy. Ciężko nie oczekiwać w dzisiejszych czasach bukmachera mobile, skoro większość z nas korzysta ze smartfonów zamiast laptopów.

W analizie bukmacherów znajdują się też oceny zakładów na żywo czy metod wpłat i wypłat. W końcu dla graczy bardzo ważna jest możliwość ekspresowej wypłaty środków, czy mnogość sposób na ich wpłacenie.

Na stronie Obstawiamy.info jest dostępny ranking bukmacherów, w którym uszeregowani są legalni bukmacherzy, od najlepszego, do najgorszego według teamu Obstawiamy. Ciekawostką może być fakt, że prowadzi eWinner, którego ambasadorem jest Marcin Gortat. To bardzo młody podmiot, na rynku od października 2019 roku.

Dlaczego znalazł uznanie Obstawiamy? Tego dowiecie się już na stronie.

Typy bukmacherskie Obstawiamy

Od tego wszystko się zaczęło. W 2016 roku Marek Kempa rozpoczął podawanie typów bukmacherskich za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Pewnie nawet on sam nie pomyślałby, że doprowadzi to łącznie do 100 tys. fanów na YouTube i ok. 200 tys. fanów na Facebooku (grupy i fanpage).

Typy bukmacherskie Obstawiamy zawsze były darmowe i nadal są. Pomimo świetnych serii skuteczności, jak np. 13-15 trafionych kuponów z rzędu, gracze mogą inspirować się typami bezpłatnie.

Na stronie Obstawiamy.info można znaleźć typy piłkarskie, na NBA, piłkę ręczną, czy nawet esport. Ostatnia dyscyplina stała się prawdziwym hitem podczas wybuchu pandemii. Kiedy tradycyjne sporty stanęły, to właśnie elektroniczne rywalizacje trzymały w ryzach rynek zakładów bukmacherskich. Dominującym esportem jest CS:GO, jego popularność sięga piłki nożnej w realiach standardowych dyscyplin.

Konikiem wśród typów dnia Obstawiamy jest również NBA. To właśnie w najlepszej lidze koszykarskiej na świecie Obstawiamy zanotowało legendarną serię 30 trafionych kuponów z rzędu. To brzmi wręcz, jak fake, ale wcale tak nie jest. Wystarczy to sprawdzić na YouTube Obstawiamy, że to prawda.

Analizy wideo, tekstowe, czy krótkie posty na Facebooku – każdy znajdzie odpowiednią formę odbioru typów bukmacherskich od Obstawiamy. Jeśli lubisz wymieniać się doświadczeniami z innymi graczami, to powinieneś odwiedzić grupę na Facebooku. Jeśli natomiast wolisz oglądać i słuchać, to powinieneś skorzystać z filmów na YouTube. Dla tych, którzy czytają i są zainteresowani rankingiem, recenzjami bukmacherów najbardziej odpowiednia będzie strona internetowa.

Pamiętaj, że hazard może uzależniać. Zakłady bukmacherskie są przeznaczone dla osób pełnoletnich. Korzystaj tylko z usług legalnych bukmacherów w Polsce. Nie odgrywaj się i nie graj za pożyczone pieniądze.