liga mistrzów

Raków krok od czwartej rundy. Czy utrzyma przewagę na Cyprze?!

Mistrz Polski udał się na Cypr, gdzie w rewanżowym starciu w ramach 3 rundy eliminacji do Ligi Mistrzów będzie bronił zaliczki wypracowanej w Częstochowie. Czy podobnie jak w poprzedniej rundzie, ta misja zakończy się powodzeniem?! Początek spotkania o godzinie 19!

Polski klub ostatni raz w decydującej fazie eliminacji do Ligi Mistrzów znalazł się siedem lat temu. Dalszy ciąg historii warszawskiej Legii znamy doskonale. Raków też tworzy rzeczy historyczne i wciąż dużo przed nimi. Teraz skupieni i zaangażowani są w dwumecz z Arisem.

Podopieczni trenera Szwargi w lidze nie radzą sobie tak dobrze jak w europejskich pucharach. Na cztery spotka wygrali trzy i zremisowali raz. Do awansu wystarczy tylko, albo aż remis. Na Polski zespół czeka trochę cięższy pod względem warunków atmosferycznych wyjazd niż miało, to miejsce w Azerbejdżanie. Pogoda na Cyprze jest nieco trudniejsza. Większa wilgotność i temperatura zapewne odbije się w jakimś stopniu na Medalikach. Gra toczy się o pieniądze i prestiż. Zwycięzca będzie miał zagwarantowany udział w fazie grupowej Ligi Europy. Raków mierzy wysoko. Ich interesuje tylko Liga Mistrzów. Czy częstochowski sen będzie trwał w najlepsze?! Czy może Aris brutalnie odrze z marzeń częstochowian?! Mecz zapowiada się niezwykle pasjonująco. Oby z biało-czerwonym happy-endem!