Typujemy Euro – ostatnia prosta fazy grupowej, decydujące rozstrzygnięcia

Odnoszę wrażenie, jakby pierwszy gwizdek był wczoraj. Tymczasem faza grupowa wkracza w decydującą fazę, kto wyjdzie z grupy, a kto pożegna się w przedbiegach z marzeniami? Tego dowiemy się wkrótce, teraz pora na nasze typy i przewidywania na trzecią i zarazem ostatnią kolejkę fazy grupowej Mistrzostw Europy.

Typuj razem z Tylko Ekstraklasa i LV Bet! By założyć konto, kliknij w link : https://lvbet.pl/pl/euro/

20.06 – godz. 18:00 

Szwajcaria – Turcja –  Wygrana Szwajcarów (1.65) – Wydaję się, że Szwajcaria jest oczywistym faworytem tego spotkania i porażka z Włochami, to był wypadek przy pracy. Turcja zawodzi na całej linii, mieli być czarnym koniem, ale w niczym nie przypominają tej drużyny z eliminacji.

20.06 – godz. 18:00

Włochy – Walia – Wygrana Włochów  (1.52) – Włosi na tym turnieju w pierwszych dwóch meczach pokazali, że mogą odegrać znaczącą rolę na tym turnieju, teoretycznie czeka ich na tym turnieju najtrudniejsze zadanie, ale podopieczni Manciniego powinni skompletować trzecią wygraną i pewnie zameldować się w 1/8 finału z pierwszego miejsca w grupie.

21.06 – godz.18:00

Macedonia Północna – Holandia – Wygrana Holendrów z handicapem -1.5 (1.80) – Holendrzy pewnie zainkasowali komplet, a teraz czeka ich najsłabszy rywal w grupie. Macedończykom nie należy odmówić woli walki i pozostawionego serca, lecz w starciu z holenderską potęgą nie widać szans na korzystny rezultat.

21.06 – godz.18:00

Ukraina – Austria – Obie drużyny strzelą bramkę (2.2) – Obie drużyny pokonały Macedonię oraz ulegli zgodnie Holendrom. W tym spotkaniu wiele mówi się o remisie, lecz walka toczyć się będzie o teoretycznie słabszego rywala w fazie pucharowej, więc wiele w tym niby oczywistym starciu może się wydarzyć, a oba zespoły prezentują podobny poziom.

21.06 – godz. 21:00

Finlandia – Belgia – Wygrana Belgów z handicapem -1.0 (1.52) – Sytuacja taka jak u Holendrów, rozpędzeni Belgowie z Kevinem de Bruyne w składzie powinni bez problemów pokonać Finlandię. Finowie mogą stawić opór i będą za wszelką cenę bronić korzystnego rezultatu, jednak z liderem rankingu FIFA zadanie wydaje się a wykonalne.

21.06 – godz. 21:00

Rosja – Dania – Wygrana Duńczyków (1.75) – Duńczycy postawieni pod ścianą muszą wygrać, by zachować szansę na wyjście z grupy. Na pewno będą dominować w spotkaniu, atutem będzie mecz u siebie. Rosja szczęśliwie pokonała Finlandię, jednak poziomem wydaję się nie przypominać drużyny z Mundialu sprzed trzech lat.

22.06 – godz. 21:00

Chorwacja – Szkocja – Wygrana Chorwacji lub remis  (1.40) – Chorwaci zawodzą na tym turnieju, są aktualnymi wicemistrzami świata, lecz nie prezentują się już tak dobrze. Szkoci natomiast w meczu pokazali w starciu z Anglikami serce i wolę walki, w tym spotkaniu zdarzyć się wszystko, ale to Chorwaci ze względu na Mundial w Rosji i personalia są delikatnymi faworytami i presja ciąży na nich.

22.06 – godz. 21:00

Czechy – Anglia – Poniżej 3.5 gola (1.22) – Czesi jak dotąd są jedną z rewelacji turnieju, skazywani na walkę o trzecie miejsce ze Szkotami, niespodziewanie są liderami grupy z 4 punktami. Na pewno postawią Synom Albionu twarde warunki i będą walczyć o każdy punkt. Przechodząc do Anglii, to mimo, że są określani mianem kandydatów do walki o medale, nie zachwycili w dwóch spotkaniach w ofensywie, jednak w starciu z Czechami opłacać się im może remis i wyjście z 2 miejsca, gdyż na zwycięzców tej grupy czeka 2 drużyna grupy F, czyli ktoś z trójki Niemcy/Francja/Portugalia.

23.06 – godz. 18:00

Słowacja – Hiszpania – Wygrana Hiszpanów z handicapem -2.0 (2.17) – Hiszpanie po dwóch remisach nie mogą pozwolić sobie na potknięcie i wielce prawdopodobne, że to co nie wpadło w pierwszych dwóch starciach, wpadnie za trzecim podejściem ze zdwojoną siłą. Podopieczni Luisa Enrique na pewno są rozjuszeni i będą polować na gole, atutem będzie własne boisko. Na niekorzyść Słowaków może zadziałać podróż i panujący w Sewilli upał. Hiszpanię będą chcieli zdominować przeciwnika, kadra Słowacji do najmłodszych nie należy, a zmęczenie tylko będzie się nawarstwiać i w obronie tak dobrze może to nie wyglądać.

23.06 – godz. 18:00

Polska – Szwecja – Wygrana Polaków (2.55) – Szwedzi mają już praktycznie pewne wyjście z grupy, będą przed meczem wiedzieć jak sytuacja wygląda w innych grupach i mogą oszczędzić kilku piłkarzy. Natomiast poza szczęśliwym i wymęczonym zwycięstwem ze Słowacją i heroicznym remisem w Hiszpanii, nie zachwycali. Polacy podniesieni na duchu moralnie po zwycięskim remisie z Hiszpanią pokuszą się o pełną pulę, tylko to, da im awans, a do stracenia dużo nie mają.

23.06 – godz. 21:00

Francja – Portugalia – Wygrana Francji lub remis (1.25) – Francuzi , aktualni mistrzowie świata po remisie z Węgrami będą chcieli wyjść z grupy z pierwszego miejsca, będą chcieli zepchnąć rywala do defensywy, natomiast Portugalczycy spróbują poszukać swojej szansy z kontry, szykuje nam  się hit na zakończenie fazy grupowej.

 

23.06 – godz. 21:00

Niemcy – Węgry – Wygrana Niemców z handicapem -1.5 (1.52) – Rozpędzeni wygraną z Portugalią podopieczni Joachima Lowa będą chcieli pójść za ciosem i pewnie pokonać Węgrów, którzy po dwóch spotkaniach w których zostawili masę energii i serca na boisku może najzwyczajniej w świecie zabraknąć siły.