typer 2016

Typer TylkoEkstraklasa – klasyfikacja po 34 kolejce

Bonusowy punkt za trafienie 5 spotkań otrzymują: Jarosław Jarecki, Patryk Sacharuk, Krzysztof Sonik, Dawid Szreder, Paweł Liszka. Gratulujemy!

Jarosław Jarecki 148
Rafał Więckiewicz 137
Teresa Szałkowska 133
Patryk Sacharuk 130
Krzysztof Sonik 129
Marek Lechowski 129
Michał Puternicki 128
Mariusz Ciesielski 125
Kamil Herman 124
Łukasz Mysza 121
Paweł Gibert 121
Bartek Bagrowski 120
Dawid Kachniarz 120
Dawid Szreder 120
Wojtek Misztal 120
Tomasz Danych 119
Tomek Marciniak 111
Dominik Klimek 110
Jarosław Szałkowski 110
Zbigniew Szałkowski 110
Krzysiek Janiszewski 109
Damian Bojba 108
Alfred Ortyl 99
Łukasz Bartczak 98
Tomasz Libertowski 98
Adam Chomiczuk 95
Dawid Kaleta 95
Bartek Jeziorski 93
Piotr Sobiech 93
Olaf Olaf 85
Marcin Cinal 82
Sebastian Skrzeszewski 76
Łukasz Piczak 73
Szczepan Marek 68
Olka Piekarska 66
Oskar M Ramotowski 64
Damian Świda 61
Damian Lipiec 60
Paweł Liszka 60
Poland Team 53
Paweł Paweł 52
Karol Chwałek 51
Piotr Choina 50
Jakub Tadeusz Stępiński 48
Artur Olczyk 46
Kuba Rodak 43
Patryk Czakon 42
Mateusz Kaszubowski 40
Damian Rogowski 39
Mateusz Wykręt 36
Jakub Cybichowski 33
Adam Niski 31
Artur Trzaska 30
Mariusz Zawistowski 28
Mateusz Urbanowicz 25
Mateusz Ochab 24
Wojciech Trzciński 24
Yaroslav Labyuk 24
Michał Rybacki 23
Pawel Van Der Zduniak 23
Mateusz Piczak 21
Maciej Czyż 17
Mateusz Sikora 17
Damian Ziołański 16
Patryk Miler 15
Paweł Wilusz 14
Tomasz Tomkowiak 14
Kacper Gruszka 13
Wojtek Zięba 13
Dawid Kurowski 12
Hubi Nowak 12
Adrian Włodkowski 11
Mateusz Mróz 11
Mateusz Żochowski 11
Kuba Wypasek 10
Zuzanna Zajączkowska 10
Michał Pietrzak 9
Adrian Wyrzuciński 8
Gregor Ciongwa 7
Kamil Dembończyk 7
Łukasz Świtoń 7
Maciej Kopczyński 6
Michael Szyszka 6
Dominik Picheta 5
Kamil Saba 5
Marcin Wachowicz 5
Michał Zalikowski 5
Monika Grabska 5
Rynio Kodi 5
Tomasz Kowalczyk 5
Albert Wegrzynowski 4
Bartek Trojanowski 4
Dominik Barczewski 4
Jakub Biedrzycki 4
Kacper Olszewski 4
Kuba Zmarzlik 4
Pinia Enqs 4
Robert Nóżka 4
Adrian Adrian 3
Adrian Ebek Abelski 3
Damian Pogorzelec 3
Daniel Wojtuń 3
Fabian Krawczyk 3
Łukasz Gomółka 3
Łukasz Gumienny 3
Maciek Kurek 3
Mateusz Mampe 3
Mateusz Ramus 3
Piotr Madej 3
Piotr Piasecki 3
Sylwester DM Czapiewski 3
Artur Jarzębowski 2
Damian Dyminski 2
Daniel Klima 2
Grzegorz Kogut 2
Pawel Pawlowski 2
Radek Piwowarczyk 2
Sebastian Szwejk 2
Adrian Krzysztof Skórnicki 1
Dominik Brewiński 1
Kamil Cierniak 1
Marcin Rybacki 1
Mateusz Rosłaniec 1
Wojtek Wróbel 1