Grosicki

Czy ŁKS pod nowymi sterami zdoła w końcu wygrać?!

Czas rozpocząć 22. kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Karuzela rozkręci się w Gliwicach gdzie Piast po słabym początku roku postara się w końcu zainkasować komplet naprzeciw niepokonanej po dwóch spotkaniach Cracovii. Ekstraklasowy piątek zamkniemy w Szczecinie. Czy ŁKS przełamie swoją niemoc, a może to Pogoń pójdzie za ciosem?! Wiadome jest, że na nudę nie powinniśmy narzekać, zapraszamy na krótką zapowiedź.

Piast Gliwice – Cracovia godz.18

Piast źle wszedł w rozgrywki po zimowej przerwie. Porażki z Górnikiem i Rakowem nie dają cienia powodu do zadowolenia. Teraz przyjdzie im zmierzyć się z Cracovią, która w tym roku zdobyła cztery z sześciu możliwych oczek. Niemniej w ich bezpośredniej rywalizacji, to gospodarze dzisiejszego starcia byli lepsi. Pasy w ostatnich ośmiu latach tylko raz byli górą w Gliwicach. Jak będzie dzisiaj? Emocji nie powinno zabraknąć!

Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź godz. 20:30

Piątek kończymy starciem na papierze Dawida z Goliatem. Jak będzie w rzeczywistości?! ŁKS wygrał w poprzedniej rundzie sensacyjnie z Pogonią. Stało się potem coś, czego nikt w Łodzi w najczarniejszych scenariuszach nie przewidział. Beniaminek od starcia z Dumą Pomorza nie wygrał w lidze ani jednego spotkania. Czy w Szczecinie przełamie dramatyczną serię pod nową batutą?! Stojące przed nimi wyzwanie zapowiada się naprawdę ekstremalnie ciężko! Na drugim biegunie znajduje się Pogoń, która po komplecie w pierwszych dwóch kolejkach ma apetyt na więcej. Czy zrewanżują się za niepowodzenie w Łodzi?! Tego dowiemy się już wkrótce!