Josue

Czy Gikiewicz zatrzyma rozpędzony Górnik?!

Po remisowej sobocie czas na niedzielę w ekstraklasowym wydaniu. Dzień meczowy rozpocznie się w Krakowie, potem udamy się do Łodzi, by na koniec udać się do Kielc. Przed nami wiele pasjonujących spotkań, a my z tego miejsca zapraszamy was na krótką zapowiedź.

Puszcza Niepołomice – Zagłębie Lubin g.12:30

Oba zespoły zaliczyły niemrawe wejście w ten rok. Puszcza dwukrotnie prowadziła, jednak ani razu nie zdołali dowieźć przewagi do końca. Miedziowi zremisowali z Cracovią i przegrali z Lechem, ale ich gra delikatnie rzecz ujmując nie porywała. W dzisiejszym meczu zobaczymy, który zespół będzie bardziej spragniony kompletu punktów.

Widzew Łódź – Górnik Zabrze g.15

Widzew po derbowym zwycięstwie zamierza pójść za ciosem i przełamać serię trzech domowych porażek. Pomóc w tym im ma Rafał Gikiewicz, który w debiucie zachował czyste konto. Naprzeciw stanie rozpędzony, ale z wewnętrznymi problemami Górnik. Czy zawirowania finansowe będą miały przełożenie na boiskową dyspozycję?!

Korona Kielce – Legia Warszawa g.17:30

Ich ostatnie pucharowe starcie było bardzo emocjonujące. Korona sprawiła niespodziankę i na swoim boisku wyeliminowali faworyzowanego przeciwnika. W lidze od ponad sześciu lat nie potrafią znaleźć na Legię recepty. Czy uda im się wykorzystać słabość rywala?! Legioniści źle weszli w ten rok. Oprócz zwycięstwa z beniaminkiem z Chorzowa, to zawodzą na każdym polu. Jak podopieczni Kosty Runjaicia zareagują na ostatnie wydarzenia. Czy pokażą na boisku sportową złość?!