pzpn_logo

Bilety na Euro u21 w Polsce dostępne już od wtorku 21.02.2017!

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że otwarta sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 wystartuje 21 lutego 2017 roku i będzie prowadzona za pośrednictwem strony internetowej bilety.u21poland.com. Na 21 spotkań turnieju udostępnionych zostanie łącznie ok. 330 tysięcy wejściówek. Podczas zakupu biletów na Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 nie jest wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.

PODZIAŁ BILETÓW

Na mocy umowy między UEFA a Komitetem Organizacyjnym Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2017 do kibiców piłkarskich trafi 84% wszystkich kart wstępu. Pozostałe 16% zostanie rozdysponowane przez organizatorów wśród sponsorów, partnerów i gości turnieju.

SPRZEDAŻ OTWARTA

Otwarta sprzedaż biletów (62% wszystkich kart wstępu) rozpocznie się 21 lutego 2017 roku i będzie prowadzona online za pośrednictwem strony internetowej bilety.u21poland.com poprzez dobrze znany kibicom piłkarskim w naszym kraju system sprzedażowy KupBilet.pl

Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 8 biletów na każde spotkanie mistrzostw. Obowiązuje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy”. Podczas zakupu biletów na Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 nie jest wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski. Bilety są imienne w związku z czym należy podać następujące dane: imię, nazwisko, numer PESEL.

W ramach sprzedaży otwartej udostępnione zostaną następujące formy płatności: przelew bankowy, transakcja kartą płatniczą (kredytową lub debetową) oraz transakcja z użyciem internetowych bramek płatniczych (Przelewy24 lub Dotpay).

BILETY DLA INNYCH GRUP DOCELOWYCH

• Dystrybucja biletów dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży ze szkół, akademii oraz klubów (15% wszystkich kart wstępu) prowadzona jest przez koordynatorów regionalnych wyznaczonych w każdym z sześciu Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej goszczących mecze turnieju na swoim terenie.
• Dystrybucja biletów dla kibiców reprezentacji uczestniczących w turnieju (7% wszystkich kart wstępu) prowadzona jest przez federacje piłkarskie z poszczególnych krajów we współpracy z UEFA.
• Dystrybucja biletów na miejsca o podwyższonym standardzie, tzw. Biznes Hospitality (3% wszystkich kart wstępu), prowadzona jest przez Polski Związek Piłki Nożnej.
WAŻNE: Wszystkie karty wstępu, które nie zostaną zagospodarowane przez powyższe grupy docelowe oraz przez sponsorów i partnerów turnieju, będą na bieżąco przekazywane do sprzedaży otwartej.

KATEGORIE BILETÓW

Udostępnione w sprzedaży bilety zostały podzielone na dwie kategorie:
•    kategoria 1 – miejsca wzdłuż linii bocznych boiska
•    kategoria 2 – miejsca za bramkami oraz w narożnikach trybun

Każdy z sześciu stadionów będzie dysponował specjalnymi miejscami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W tym przypadku zakupiony bilet będzie upoważniał do wstępu na mecz zarówno osobę niepełnosprawną, jak i jej opiekuna.

CENY BILETÓW

Mecze fazy grupowej: kategoria 1- 25 zł, kategoria 2- 15 zł

Półfinały: kategoria1- 30 zł, kategoria 2- 20 zł

Finał: kategoria 1- 40 zł, kategoria 2- 30 zł

Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 będą rozegrane w dniach 16-30 czerwca 2017 r. w sześciu polskich miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach.

źródło: u21poland.com