1045050_466385596788824_1614352655_n1

Niespodzianki w półfinałach Centralnej Ligi Juniorów!

W spotkaniach półfinałowych dwie niżej notowane drużyny zanotowały korzystne dla siebie rezultaty. W pierwszym spotkaniu Polonia Warszawa ograła Lecha Poznań 1:0 po strzale głową w końcówce spotkania. Mecz przebiegał pod dyktando gości, którzy byli bardzo nieskuteczni co zemściło się w 85. minucie po strzale Janiszewskiego. W rewanżu we Wronkach musi odrobić stratę jeśli myśli o grę w finale i eliminacjach do Młodzieżowej Ligi Mistrzów.

Polonia Warszawa:Tomasz Kucz – Rene Salla(44′ Sebastian Pindor), Bazyli Kokot, Grzegorz Janiszewski, Kacper Roszak-Kasza, Bartosz Wybraniec, Marcin Kluska(74′ Patryk Osiak), Daniel Choroś, Bartłomiej Urbański(69′ Maciej Wilanowski), Przemysław Płacheta, Aleksander Giczela(80′ Mateusz Jaroszewski)

Lech Poznań: Mateusz Lis – Mateusz Spychała, Marcin Banaszak, Kacper Wojdak, Kamil Szubertowski, Kamil Jóźwiak, Marcin Gawron(79′ Piotr Rymar), Jakub Serafin, Patryk Janasik(46′ Robert Janicki), Krystian Sanocki (69′ Damian Roszczyk), Piotr Kurbiel(60′ Krzysztof Gładosz)

W drugim spotkaniu rozgrywanym w Zabrzu, przez większą część spotkania to gospodarze pokazywali swoją wyższość nad rywalem. To się przełożyło na gola w 81. minucie meczu autorstwa Bartosza Pikula. Goście wtedy ruszyli do odrabiania strat, wyrównać się udało w ostatniej akcji meczu po bramce Mateusza Wieteski. 10 czerwca oba rewanże, Legia swój mecz rozegra na bocznym boisku przy Łazienkowskiej.

Górnik Zabrze: Mateusz Kuchta – Szymon Cichecki, Maciej Wolański(70′ Bartosz Pikul), Sebastian Waremko, Radosław Gruszka, Jakub Luberda(86′ Karol Pstuś), Kamil Kot(78′ Remigiusz Hojka), Daniel Burbus, Krzysztof Kiklaisz, Bartłomiej Olszewski, Jarosław Potoniec

Legia Warszawa: Dawid Leleń – Bartosz Skowron, Mateusz Wieteska, Rafał Makowski, Eryk Rakowski, Konrad Michalik(74′ Miłosz Kozak), Arkadiusz Górka, Krystian Karbowski (76′ Arkadiusz Najemski), Michał Trąbka(58′ Miłosz Szczepański), Robert Bartczak, Kamil Anczewski(62′ Tomasz Nawotka).