clj

Centralna Liga Juniorów – 19. i 18. kolejka

Po zimowej przerwie wróciła do gry Centralna Liga Juniorów, na wschodzie znakomicie zaczęła Legia, która ograła drugą Jagiellonię. Na zachodzie Śląsk dalej ma sporą przewagę nad Lechem.

Grupa wschodnia:

18. kolejka:

Znicz Pruszków     1-0     Stomil Olsztyn     11 marca, 15:00
Franciszek Ratajczyk 75
Progres Kraków     0-1     Wisła Kraków     10 marca, 12:15
Damian Korczyk 4 (k)
MKS Polonia Warszawa     4-1     MOSP Białystok     10 marca, 13:00
Mariusz Chmielewski 10, Michael Ameyaw 43, 45 (k), Kacper Wasilewski 90 – Damian Oracz 65
Resovia     1-2     UKS SMS Łódź     11 marca, 12:00
Szymon Feret 34 (k) – Patryk Makuch 58 (k), Daniel Kleber 61
ŁKS Łódź     3-1     Stal Rzeszów     10 marca, 13:30
Maciej Konewka 3, Mateusz Jaworski 16, Eryk Krysiak 75 – Kamil Puc 53
Jagiellonia Białystok     0-1     Legia Warszawa     10 marca, 12:00
Mateusz Praszelik 52
Cracovia     2-1     Wisła Płock     11 marca, 12:00
Daniel Pik 62, Patryk Ochman 73 – Błażej Tomaszewski 88
Motor Lublin     0-0     Korona Kielce     11 marca, 12:00

19. kolejka:

Cracovia     –     Korona Kielce     25 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 16:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji młodzieżowych
Motor Lublin     –     Znicz Pruszków     
w pierwotnym terminie (18 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Płock     0-3     Jagiellonia Białystok     14 marca, 12:00
Mikołaj Nawrocki 13, Kamil Huczko 59, Kacper Głowicki 65
Legia Warszawa     4-0     ŁKS Łódź     17 marca, 18:25
Łukasz Zjawiński 8, 13 (k), 72, Maciej Rosołek 45
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
Stal Rzeszów     –     Resovia     4 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS SMS Łódź     0-4     MKS Polonia Warszawa     17 marca, 12:00
Piotr Włodek 5, Mikołaj Midzio 38, 53, Michael Ameyaw 83 (k)
MOSP Białystok     1-0     Progres Kraków     17 marca, 16:00
Damian Oracz 57
Wisła Kraków     2-0     Stomil Olsztyn     17 marca, 12:00
Mateusz Wyjadłowski 43, Michał Feliks 81 (k)

Strzelcy:

14 goli – Karol Stanek (Progres Kraków),
12 goli – Patryk Makuch (UKS SMS Łódź), Mateusz Nikołajuk (Jagiellonia Białystok),
11 goli – Piotr Pierzchała (Korona Kielce),
9 goli – Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Franciszek Ratajczyk (Znicz Pruszków), Bartłomiej Tkaczuk (Motor Lublin),
8 goli – Michael Ameyaw (MKS Polonia Warszawa), Szymon Rak (Motor Lublin),
7 goli – Jakub Kądziołka (Resovia), Daniel Pik (MKS Polonia Warszawa 6, Cracovia 1), Karol Twardowski (Resovia), Kamil Waśniowski (ŁKS Łódź), Łukasz Zjawiński (Legia Warszawa)

wschod

Grupa zachodnia:

18.kolejka:

Arka Gdynia     1-1     Śląsk Wrocław     10 marca, 12:00
Jan Łoś 28 – Bartosz Boruń 62
Lechia Gdańsk     1-0     Podbeskidzie Bielsko-Biała     10 marca, 11:00
Mateusz Sopoćko 85
Falubaz Zielona Góra     –     Górnik Zabrze     11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany
Miedź Legnica     2-1     Odra Opole     10 marca, 12:00
Filip Śliwiński 44, Szymon Cukier 50 – Mateusz Suchodolski 34
Warta Poznań     2-0     Pogoń Szczecin     11 marca, 15:15
Dawid Wach 5, 7
Piast Gliwice     1-1     Lech Poznań     10 marca, 18:30
Piotr Spende 90 – Marcin Grabowski 32
Salos Szczecin     2-2     Chrobry Głogów     11 marca, 15:00
Maciej Ignasiak 39, 47 – Kacper Pietrzczyk 36 (k), Bartosz Prychod 41
Zagłębie Lubin     3-1     Warta Gorzów Wielkopolski     10 marca, 12:00
Patryk Grychtolik 22, Jakub Ryś 43, Błażej Czuban 44 – Michał Dyc 35

19.kolejka:

Śląsk Wrocław     –     Lechia Gdańsk
w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany
Arka Gdynia     4-1     Zagłębie Lubin     18 marca, 13:00
Bartosz Nowicki 23, 50, Oskar Ryk 73, Olaf Wójtowicz 90 – Kamil Piątkowski 80 (k)
Warta Gorzów Wielkopolski     –     Salos Szczecin     11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany
Chrobry Głogów     –     Piast Gliwice
w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech Poznań     4-3     Warta Poznań     18 marca, 12:00
Arkadiusz Kaczmarek 28, Hubert Sobol 60, Kacper Janiak 70, 90 – Aleks Ławniczak 14, Jakub Tecław 18, 84
Pogoń Szczecin     0-0     Miedź Legnica     17 marca, 11:00
Odra Opole     –     Falubaz Zielona Góra     4 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 12:00) odwołany
Górnik Zabrze     1-0     Podbeskidzie Bielsko-Biała     18 marca, 11:00
Kacper Michalski 8

Strzelcy:

18 goli – Sebastian Bergier (Śląsk Wrocław),
15 goli – Hubert Sobol (Lech Poznań),
12 goli – Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin),
11 goli – Konrad Gutowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
9 goli – Adam Borkowski (Zagłębie Lubin),
8 goli – Aron Stasiak (Pogoń Szczecin),
7 goli – Jan Borek (Górnik Zabrze), Błażej Czuban (Zagłębie Lubin), Patryk Joachim (Górnik Zabrze), Szymon Piekarski (Warta Poznań)

zach