hotić

Kolejny skrzydłowy w Lechu?! To „Hot” Słoweniec z ligi belgijskiej!

W trakcie tego lata dojdzie prawdopodobnie do sporych zmian na skrzydłach w Lechu Poznań. Jak informuje dziennikarz Interii, Sebastian Staszewski, na celowniku Kolejorza znalazł się pięciokrotny mistrz Słowenii, który ostatnio grał w lidze belgijskiej.

Lada dzień Kolejorz powinien sfinalizować transfer Aliego Ghozalideha (Belgowie już poinformowali o transferze). Reprezentant Iranu ma być najdroższym nabytkiem w całej historii klubu. Niewykluczone, że nie będzie to koniec wzmocnień na skrzydłach. Tak wynika przynajmniej z najnowszych informacji Sebastiana Staszewskiego. Dziennikarz Interii twierdzi, że na celowniku poznańskiego klubu znalazł się jeszcze jeden zawodnik z zagranicy.

To czterokrotny reprezentant Bośni i Hercegowiny, Dino Hotić. 27-latek jest obecnie wolnym zawodnikiem. Ostatnie 3,5 roku spędził w barwach Cercle Brugge, a z końcem czerwca wygasł jego kontrakt. Wcześniej Hotić reprezentował barwy Mariboru, z którym pięciokrotnie sięgał po mistrzostwo kraju. W 2020 roku na jego transferze klub ze Słowenii zarobił 1,2 miliona euro.
źródło: interia.pl