clj

Centralna Liga Juniorów – 26. i 27. kolejka

Czas na kolejne podsumowanie CLJ. Na czele grupy zachodniej Pogoń przed Lechem (obie drużyny zapewniły sobie awans do półfinałów), natomiast na wschodzie przewodzi Legia Warszawa przed UKS SMS Łódź. Jak wyglądała 26. i 27. kolejka rozgrywek CLJ?

Grupa Zachodnia:

Kolejka 26:

Lech Poznań     0-1     Miedź Legnica     7 maja, 12:00
Adam Borkowski 76
Piast Gliwice     1-3     Arka Gdynia     6 maja, 12:00
Łukasz Krakowczyk 39 (k) – Jan Łoś 25, 56, Oskar Ryk 68 (k)
Gryf Słupsk     0-5     Pogoń Szczecin     7 maja, 12:00
Gracjan Jaroch 11, 76, 90, Jakub Paprzycki 21, Aron Stasiak 59
Śląsk Wrocław     0-1     Warta Poznań     7 maja, 12:00
Patryk Kieliba 23
Gwarek Zabrze     1-1     Bałtyk Koszalin     6 maja, 10:00
Dariusz Kamiński 33 (k) – Mateusz Skonieczka 4
Salos Szczecin     1-0     FC Wrocław Academy Wrocław     6 maja, 12:00
Adrian Mach 74
Lechia Gdańsk     2-1     Falubaz Zielona Góra     6 maja, 12:00
Mateusz Sopoćko 30, Przemysław Lisiecki 54 – Jakub Konopski 84 (k)
Zagłębie Lubin     1-0     Górnik Zabrze     6 maja, 15:00
Karol Wierzchowski 78

Kolejka 27:

Zagłębie Lubin     2-1     Lech Poznań     13 maja, 12:00
Kacper Chodyna 57, Przemysław Siudak 72 – Szymon Zalewski 65
Górnik Zabrze     3-1     Lechia Gdańsk     14 maja, 12:00
Patryk Joachim 21 (k), Szymon Weber 75, Tymoteusz Wojdanowski 77 – Adrian Machol 11
Falubaz Zielona Góra     0-2     Salos Szczecin     13 maja, 12:00
Michał Grześkowiak 35, Marcin Wojczal 79 (s)
FC Wrocław Academy Wrocław     2-4     Gwarek Zabrze     11 maja, 17:00
Kamil Sosna 52, Krystian Pasternak 59 – Wojciech Hajda 1, Andrzej Wąsik 11, 23, Dariusz Kamiński 17
Bałtyk Koszalin     0-4     Śląsk Wrocław     14 maja, 12:00
Kacper Izydorczyk 13, Sebastian Bergier 26 (k), 75 (k), Konrad Poprawa 54
Warta Poznań     2-0     Gryf Słupsk     14 maja, 12:00
Adrian Chopcia 9, Oskar Kozłowski 21
Pogoń Szczecin     4-1     Piast Gliwice     13 maja, 17:00
Fabian Pach 12, Michał Graczyk 89, Aron Stasiak 90, Michał Sacharuk 90 – Łukasz Krakowczyk 31 (k)
Arka Gdynia     5-1     Miedź Legnica     12 maja, 11:00
Kamil Wośk 12, 65, Jan Łoś 60, 71, 88 (k) – Szymon Sobkowiak 86

Strzelcy:

18 goli – Sebastian Bergier (Śląsk Wrocław), Łukasz Krakowczyk (Piast Gliwice),
16 goli – Aron Stasiak (Pogoń Szczecin),
15 goli – Adrian Chopcia (Warta Poznań), Marek Mróz (Lech Poznań), Hubert Sobol (Lech Poznań),
14 goli – Mateusz Skonieczka (Bałtyk Koszalin),
13 goli – Jakub Obłój (Zagłębie Lubin),
12 goli – Denis Gojko (Piast Gliwice), Oskar Ryk (Arka Gdynia), Andrzej Wąsik (Gwarek Zabrze),
10 goli – Gracjan Jaroch (Pogoń Szczecin)

zach

Grupa Wschodnia:

Kolejka 26:

Korona Kielce     3-1     Progres Kraków     6 maja, 15:00
Eryk Borczyński 29, 37 (k), Kornel Łosak 49 – Szymon Gwiazda 59
Neptun Końskie     0-5     Resovia     6 maja, 15:00
Piotr Gogola 9, Kamil Antonik 11, Szymon Feret 26, Jan Pelc 41, Dominik Pikiel 45
ŁKS Łódź     0-1     Motor Lublin     6 maja, 12:00
Przemysław Ilczuk 38
Znicz Pruszków     0-1     Cracovia     7 maja, 15:00
Sylwester Lusiusz 60
MKS Polonia Warszawa     0-0     Legia Warszawa     6 maja, 14:00
Wisła Kraków     2-0     GKS Bełchatów     6 maja, 12:00
Bartłomiej Purcha 26, Michał Banik 73
Stal Mielec     2-2     UKS SMS Łódź     6 maja, 12:00
Szymon Urbaniak 58, Rafał Drożdżal 64 – Bartłomiej Maćczak 38, Przemysław Jurków 51
TOP 54 Biała Podlaska     1-4     Jagiellonia Białystok     6 maja, 12:00
Maciej Oleszczuk 17 – Paweł Olszewski 42, Michał Domański 52, Bartosz Ciborowski 65, Rafał Kiczuk 76

Kolejka 27:

TOP 54 Biała Podlaska     0-3     Korona Kielce     14 maja, 15:00
Piotr Poński 10, 85 (k), Eryk Borczyński 66
Jagiellonia Białystok     2-2     Stal Mielec     13 maja, 11:00
Jakub Konon 41, Mateusz Ostaszewski 84 (k) – Szymon Dulias 23, 26
UKS SMS Łódź     2-1     Wisła Kraków     13 maja, 12:00
Paweł Mróz 10, Bartłomiej Maćczak 77 – Michał Banik 63
GKS Bełchatów     2-1     MKS Polonia Warszawa     14 maja, 15:00
Oskar Mazerant 37, Damian Michalski 66 – Patryk Zych 70
Legia Warszawa     2-1     Znicz Pruszków     13 maja, 18:15 (80)
Michał Góral 74 (k), 90 – Kacper Ciesielski 39
Cracovia     3-1     ŁKS Łódź     13 maja, 12:00
Filip Sroka 32, 50, 72 – Mateusz Jaworski 38
Motor Lublin     4-1     Neptun Końskie     14 maja, 14:00
Patryk Szysz 2, 32, Bartłomiej Tkaczuk 49, Maksymilian Cichocki 59 – Jakub Banasik 54
Resovia     1-2     Progres Kraków     12 maja, 18:00
Kamil Antonik 80 – Bartosz Szcząber 12 (k), Mateusz Stec 15

Strzelcy:

22 gole – Michał Góral (Legia Warszawa),
17 goli – Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok),
16 goli – Bartłomiej Maćczak (UKS SMS Łódź),
14 goli – Paweł Mróz (UKS SMS Łódź),
13 goli – Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź),
11 goli – Kamil Antonik (Resovia), Maciej Oleszczuk (TOP 54 Biała Podlaska), Patryk Zych (MKS Polonia Warszawa)

wscho