widzplo

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz na zakończenie soboty z Ekstraklasą

W ostatnim sobotnim spotkaniu 7.kolejki PKO BP Ekstraklasy Widzew Łódź podejmie przed własną publicznością Wisłę Płock. Będzie to pojedynek 12 zespołu z liderem tabeli.

Na początku sezonu o Widzewie mówiło czy pisało się, że gra fajna piłkę, ale zdobył za mało punktów w stosunku do tego co prezentował na boisku, natomiast w ostatniej kolejce Widzew zagrał bardzo przeciętnie, ale odniósł zwycięstwo nad Wartą po golu w doliczonym gry. Czy to zwycięstwo jeszcze w takich okolicznościach napędzi ten zespół? Wydaje się, że tak. Odpowiedź poznamy niebawem. Jak dotąd słabo spisywała się defensywa zespołu z Łodzi,ale w poprzedniej kolejce zaprezentowała się całkiem dobrze. W spotkaniu z zespołem z Płocka z powodu kontuzji pod znakiem zapytania stoi występ Hanouska, natomiast oprócz niego wydaje się, że trener Niedźwiedź będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy.

Wisła Płock jak dotąd w tym sezonie spisuje się znakomicie i zasłużenie prowadzi w tabeli. Podopieczni trenera Stano w 6 spotkaniach zgromadzili dotąd aż 16 punktów, zdobywając aż 18 bramek. W świetnej formie znajduje się Rafał Wolski, który kto wie może dostać nawet powołanie do Reprezentacji Polski jeśli podtrzyma tę formę i będą omijać go kontuzje. Każda formacja tego zespołu wygląda w tym sezonie jak dotąd co najmniej solidnie. Zobaczymy jak długo ten zespół będzie w stanie być w aż tak dobrej dyspozycji. W meczu z Widzewem trener Stano nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych: Cielemeckiego, Szwocha i Warchoła.

Początek meczu o 20. Sędzia spotkania będzie Paweł Raczkowski.