PDB - Lechia

Zachwyty i zawody w 21. kolejce

Po raz kolejny ligowe spotkania nie porwały. Najlepszym meczem było poniedziałkowe starcie dwóch beniaminków. Jednak jacy zawodnicy będą zapamiętani?

Zacznijmy od najlepszych. W swojej najwyższej formie jest obecnie Plach. Bramkarz Piasta w ostatnim czasie nie raz ratował wynik meczu, a interwencja z minionego weekendu obiegła już i inne kraje. Naprawdę warto ją zobaczyć. Równie dobrą dyspozycję ma Mladenović, który przez wielu uznawany jest za najlepszego gracza tej ligi. W obronie w końcu możemy wyróżnić graczy Górnika, jak i Flisa ze Stali Mielec.

W środku pola znajdziemy tego, którego brak powołania zaskoczył prawie każdego – Bartosza Kapustkę. Nareszcie jest i coś dla kibiców Cracovii. Fatalny nie był też Michał Kucharczyk i znacznie przyczynił się do gry Pogoni. Oczywiście nie mogło też zabraknąć kogoś z Warty. W ataku możemy zobaczyć Lopeza i Paixao.

jedenastki

Nie wszystkim jednak musi udać się dobry występ. I właśnie takich piłkarzy mamy tu zgromadzonych. Augustyn powoli zaczyna być stałym bywalcem, co może trochę szokować dłużej będących z Ekstraklasą kibiców, ale na pewno nie fanów Jagiellonii. Zresztą postawa Dumy Podlasia jest na tyle słaba, że nie tylko on się tu znalazł. Kolejny raz jest też Sykora, który nijak nie potrafi zastąpić Jóźwiaka. Zaskakujący zjazd formy notuje też Kamiński z Wisły Płock. Po raz pierwszy pojawił się Medved z Białej Gwiazdy i chyba też nie ostatni.

antyjedenastki

Piłkarz kolejki:

Filip Mladenović (Legia Warszawa) – czołowa postać Legii i ligi, co ostatnio potwierdził

Młodzieżowiec kolejki:

Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa) – widać, że zainteresowanie selekcjonera dodało mu energii do gry

Mecz kolejki:

Legia Warszawa 3:2 Warta Poznań – najwięcej bramek i najwięcej emocji

Gol kolejki:

Sergiu Hanca (Cracovia) – właśnie takie umiejętności sprawiają, że jest on najlepszym zawodnikiem Pasów.

wyrożnienia