Grzegorz Sandomierski

Transfery w Ekstraklasie: Danielak i Repka w Arce! Sandomierski w Jagiellonii! Kubicki w Lechii! Szczepan i Łabojko w Śląsku!

Zapraszamy na przegląd transferowy ostatnich dni. Nowe ruchy zrobiły Śląsk, Arka, Jagiellonia i Lechia!

Szczepan i Łobojko w Śląsku!

Daniel Szczepan został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. 23-letni napastnik związał się z klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2020 roku.

Szczepan ostatnio był zawodnikiem GKS-u 1962 Jastrzębie, z którym wywalczył awans do Nice I ligi. W minionym sezonie wystąpił w 31 spotkaniach ligowych, zdobywając 13 bramek.

Nowym graczem Śląska został także 20-letni Jakub Łabojko, który podpisał 3-letni kontrakt z wrocławskim klubem. Środkowy pomocnik Rakowa Częstochowa zaliczył 30 spotkań w zakończonym sezonie Nice I Ligi, w których zdobył dwie bramki.

źródło: Śląsk Wrocław/Twitter

———————————————–

Repka i Danielak w Arce!

Urodzony 3 stycznia 1999 roku Oskar Repka podpisał dwuletni kontrakt z Arką Gdynia z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Repka jest środkowym obrońcą. Do Arki trafił z juniorów niemieckiego Karlsruher SC. Repka jest także juniorskim reprezentantem Polski.

Karol Danielak podpisał z Arką Gdynia kontrakt do 30 czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

26-letni pomocnik przechodzi do Arki z Chrobrego Głogów. W minionym sezonie zagrał w 33 meczach I ligi i strzelił trzy gole.

źródło: własne / Arka Gdynia

Wybieramy ofensywnego pomocnika sezonu!

View Results

Loading ... Loading ...

——————————————–

Kubicki w Lechii!

Jarosław Kubicki podpisał dziś trzyletni kontrakt z Lechią Gdańsk. Środkowy pomocnik do tej pory był zawodnikiem Zagłębia Lubin.

22-letni wychowanek Zagłębia rozegrał w ubiegłym sezonie 26 spotkań Ekstraklasy, w których zdobył jedną bramkę.

źródło: Lechia Gdańsk

———————————————-

Sandomierski w Jagiellonii!
Grzegorz Sandomierski został piłkarzem Jagiellonii Białystok – poinformowała oficjalna strona klubu „Jagiellonia.pl”. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe dwa lata i zawarta jest w niej opcja przedłużenia o kolejny rok.

Dla 28-letniego bramkarza jest to powrót do drużyny z Białegostoku, gdzie w 2010 roku zdobył Puchar Polski. Sandomierski ostatnio występował w Cracovii, z którą rozwiązał kontrakt w marcu bieżącego roku. W poprzednim sezonie rozegrał 15 spotkań w Ekstraklasie.

źródło: Jagiellonia Białystok

Wybieramy napastnika sezonu!

View Results

Loading ... Loading ...