Adam Nawałka

Spotkanie na szczycie! Biały dym coraz bliżej??

Doszło do wielce zapowiadanego spotkania Adama Nawałki z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą i nie jak to wszyscy zapowiadali w piątek, tylko w czwartkowy wieczór w Warszawie. Rozmowa trwała kilka godzin i była owocna. Nowego selekcjonera poznamy niebawem.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mimo wszystko to Adam Nawałka zostanie nowym/starym trenerem kadry. Obejmie schedę po Paulo Sousie i wejdzie do polskiej szatni w roli wybawiciela i kogoś kto ma dokonać misji wręcz niemożliwej, zakwalifikowania się na Mundial w Katarze. Znając Adama Nawałkę wiemy, że ma kontakt z wieloma piłkarzami, ogląda mecze i plan na Rosję ma opracowany w małym palcu. Jeśli chodzi o sztab, to wiele mówi się, że Łukasz Piszczek może być jednym z asystentów. Ta sprawa jeszcze zostanie pewnie dopięta przez Prezesa. Jedno jest pewne, dzielą nas dni, jak nie godziny, żeby poznać decyzję Cezarego Kuleszy.

Niektóre media głoszą, że Nawałka jest głównym kandydatem, ale jeszcze Prezes ma spotkać się z jednym trenerem. Ma to być Kosta Runjaic albo Czesław Michniewicz. Problem w tym, że trener Pogoni jest w Turcji na zgrupowaniu, a były opiekun Legii raczej chciałby poprowadzić klub w Rosji. Zaczynają się gorące dni w PZPN, oby wszelkie decyzje personalne były trafne, bo baraże zbliżają się nieubłaganie.

Źródła: meczyki.pl sportowefakty.pl