RAPORTKADRA

Raport Kadra – odcinek 1

Zaczynamy nowy cykl mundialowy, w którym będziemy poruszać tematy reprezentacji Polski oraz najważniejsze wydarzenia z naszą kadrą związane. Raport będzie publikowany co kilka dni, kiedy to będziemy podsumowywać wydarzenia ostatnich dni podczas naszego pobytu w Soczi.

Sprawą spędzającą sen z powiek sztabowi reprezentacji Polski i wszystkim kibicom, czyli sprawa barku Kamila Glika staje się coraz bardziej klarowna. Z obozu reprezentacji oraz konferencji prasowych przychodzą do nas coraz bardziej pozytywne wieści w tej sprawie. Bark naszego stopera ma się coraz lepiej, trenować na pełnych obrotach powinien zacząć na początku tygodnia. Jak podkreślał na konferencji prasowej dwa dni temu Bogdan Zając, dojście do sprawności po kontuzji nie będzie się równać dojściu do formy sportowej i występ z Senegalem jest praktycznie wykluczony. Gracz Monaco będzie prawdopodobnie brany pod uwagę w kontekście kolejnych spotkań grupowych naszego zespołu. Obecnie Glik trenuje indywidualnie, podobnie jak Rafał Kurzawa, który złapał uraz stawu skokowego i do pełni treningów wróci w niedzielę.

Zmagania Kamila Glika z treningiem nad swoim barkiem można zobaczyć na ostatnim vlogu na kanale Łączy Nas Piłka: LINK

Co poza tym?

Kanał Łączy Nas Piłka przeprowadził ciekawy wywiad z Bartoszem Bereszyńskim w Projekcie Mundial, obrońca Sampdorii opowiada przede wszystkim o szkoleniu we Włoszech oraz wspomina o starciu z Realem Madryt kiedy to grał przeciwko Cristiano Ronaldo. Cały wywiad będziecie mogli znaleźć tutaj – LINK.

Mecz z Senegalem za 3 dni!