Pilka-Nozna-LOTTO-Ekstraklasa

Poświąteczny przegląd wydarzeń

 

Juliusz Letniewski przeniesie się do Lecha Poznań.

Pomocnik pierwszoligowej Bytovii Bytom będzie najprawdopodobniej pierwszym transferem Adama Nawałki w Lechu.  Jak na twitterze  poinformował Piotr Wołosik , 20-letni pomocnik Bytovii ma przenieść się do Lecha. Podobno władze Lecha ustaliły już z nim warunki kontraktu.

źródło: Twitter

Nowy klub Pazdana.

Według Tureckiego ” Fanatiku” środkowy obrońca Legii Warszawa Michał Pazdan ma przenieść się do rewelacji Tureckiej ligi , Yeni Malatyaspor. Zdaniem tureckich mediów do przenosin ma dojść 2 stycznia.

źródło: fanatik.com.tr

Adam Pietrowski wypowiedział się o bieżącej sytuacji Wisły Kraków.

Według Adama Pietrowskiego w godzinach popołudniowych lub wieczornych bank ma potwierdzić przelew 12 mln na konto klubu, natomiast zaraz po otrzymaniu przelewu pieniądze zostaną wysłane wszystkim „zainteresowanym”.

źródło Onet.pl

Wisła Kraków  nie zapłaciła za wynajem stadionu na mecz z Lechem , natomiast zaległe pieniądze wpłynęły do Kamila Wojtkowskiego.

Wisła Kraków miała czas na wpłacenie pieniędzy za wynajem stadionu na mecz z Lechem początkowo do 19 Grudnia, ale czas  został przedłużony z uwagi na złą sytuacje finansową klubu do 27 grudnia. Pieniądze jednak nie dotarły co potwierdziła rzeczniczka prasowa Prezydenta Jacka Majchrowskiego, Monika Chylaszek, natomiast jak podaje Przegląd Sportowy Wisła uregulowała zaległości w stosunku do Kamila Wojtkowskiego.

źródło: Twitter, Przegląd Sportowy

Watford zainteresowany Żurkowskim.

Jak poinformował angielski portal „Daily mail” Żurkowski jest jednym z graczy obserwowanym przez Watford. Angielski portal nie poinformował czy władze Watfordu kontaktowali się z władzami Górnika Zabrze.

Źródło: Daily mail, Przegląd Sportowy

Legia może stracić czterech ważnych piłkarzy w zimowym oknie transferowym.

Pierwszym z nim jest Dominik Nagy, którym  interesuje się Fiorentina, co potwierdził sam zawodnik, kolejnymi piłkarzami są: Sebastian Szymański który może trafić do Spartaka Moskwa i Radosław Majecki, którym są zainteresowane kluby z zagranicy. Dużo wskazuje na to, że z klubem pożegna się także Jose Kante, który mało gra u trenera Sa Pinto.

Źródło: Sport.pl

Z okazji zbliżającego się nowego roku życzymy wszystkim sympatykom „Tylko Ekstraklasa” Szczęśliwego nowego roku!!!