IMGL0682

O czym wróbelki ćwierkają? Zaczynamy Ekstraklasowy przegląd Twittera!

Poniedziałek to dobra pora na to, aby rozpocząć nasz nowy cykl. Od teraz na każdym początku tygodnia zbierzemy dla Was najciekawsze informacje i ciekawostki z Twittera. Czas na odcinek numer jeden. Zapraszamy!

Za chwilę, równo o godzinie 18:00 w Zabrzu zakończymy 21. serię gier. Co ciekawe w żadnym innym spotkaniu, czy to w Gdańsku, Poznaniu, czy Płocku nie zebrało się tyle kibiców, ile będzie dziś na meczu pomiędzy Górnikiem, a Wisłą. Efekt Błaszczykowskiego i Peszki?

Bardzo ciekawą informację dziś w nocy podał Bartek Lodko. W zimowym okienku transferowym, wszystkie szesnaście zespołów wydało łącznie 2,22 miliona euro. Na atrakcyjność naszej ligi narzekać co prawda możemy, ale właśnie został obalony mit o tym, że nasza Ekstraklasa zaliczana jest do jednych z biedniejszych lig w Europie.

Artur Jędrzejczyk rozegrał swoje 150. spotkanie i uczcił je golem. Niektórzy są zaskoczeni, że obrońca Legii nie rozegrał większej ilości spotkań. Przypomniany jednak, że pomiędzy jedną, a drugą przygodą z Wojskowymi, Jędza przebywał w rosyjskim Krasnodarze.

Dla porównania Gianluigi Donnarumma rozegrał wczoraj 150. mecz w Milanie w wieku 19 lat!

Co tu dużo mówić. Jak obiecał tak zrobił. Błaszczykowski po dwunastu latach znów zagra w barwach Białej Gwiazdy. Dwanaście lat to bardzo długi odcinek czasu.

Jednym z plusów tej kolejki był Sebastian Szymański. Młody pomocnik Legii Warszawa znów przekonał kibiców o tym, że jest bardzo uzdolniony technicznie. Przynajmniej jak na nasze, Ekstraklasowe warunki.

https://twitter.com/Hubert_Michno/status/1094662013534552064

Premierowy przegląd Twittera na portalu Ekstraklasa przejmuje Bartek Lodko. Oto dwie dość zaskakujące statystyki.

Na koniec krótka wskazówka od nas. Jeśli zdecydujecie się oglądać mecz pomiędzy Górnikiem, a Wisłą nie decydujcie się choćby na sekundę odejść od telewizora. Ten Pan skutecznie przekonał się o tym, jak skutkować może moment nieuwagi.

Godzina 16:50: zostaje potwierdzone, iż Jakub Błaszczykowski znalazł się w pierwszym składzie Wisły Kraków.

Podoba Wam się nasz nowy cykl? Jeśli tak dajcie znać na naszym profilu na Facebooku. Każde polubienie, reakcja, czy komentarz sprawi, że dotrzemy do jeszcze większej ilości osób, a nam da to porządnego kopniaka do dalszego rozwoju i motywacji.