typer tylko ekstraklasa

Mundialowy Typer Tylko Ekstraklasa 2022!

Witamy Was w kolejnej edycji Typera Tylko Ekstraklasa – Mundial 2022! Jak co dwa lata w przypadku imprez rangi mistrzowskiej (tj. Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata) organizujemy specjalnie dla Was typera, w którym do zgarnięcia będą nagrody dla najlepszych. Tegoroczną edycję organizować będziemy razem z naszym partnerem bukmacherem Noblebet! Zachęcamy Was do zakładania konta z naszego linku w Noblebet i na ROZGRZEWKA PRZED MUNDIALEM!

Regulamin rozgrywek typera

Jak będą wyglądały zmagania w naszym typerze podczas mundialu w Katarze i przede wszystkim, co Was najbardziej interesuje, jakie będą nagrody w typerze? Sprawa wygląda prosto – akcję rozpoczynamy już 20. października na naszych mediach społecznościowych (tj. na naszym Facebooku, Twitterze oraz Youtubie), a także na naszej stronie internetowej. Sama zabawa będzie trwała od 20.11.2022 roku do 18.12.2022 roku, czyli podczas trwania całych mistrzostw. Do wygrania będą standardowo gadżety Reprezentacji Polski, autografy, książki, które przygotujemy dla Was wraz z naszymi partnerami, a także darmowe kody i freebety od naszego partnera Noblebet!

Zapisać może się każdy! Zapisy będziemy przyjmować pod dedykowanym postem na naszym profilu na Facebooku już od 20.11.2022 roku, dodatkowa promocja przedmundialowa obejmuje osoby, które między 20.10.2022, a 20.11.2022 rokiem założą konto na Noblebet z naszego linku. Pierwsze dziesięć osób, które tego dokona i w poście zgłoszeniowym poda swoje ID konta otrzyma od nas darmowe kody od Noblebet! Wśród tych osób na koniec mundialowego typowania najlepsza z nich, z największą ilością punktów otrzyma nagrodę specjalną! Pozostałe osoby będą walczyły o nagrody tak jak to było w dotychczasowych typerach:

  1. miejsce – główna wygrana składająca się z pakietu trzech nagród rzeczowych
  2. miejsce – dwie nagrody rzeczowe
  3. miejsce – jedna nagroda rzeczowa

Będzie można otrzymać także nagrodę dodatkową za typowanie razem z nami na naszym kanale na Youtube! Co rundę spotkań (będzie w sumie 7 rund spotkań – trzy rundy w fazie grupowej i co rundę fazy pucharowej, aż do finału), będziemy zamieszczać film z typowaniem redaktorów naszego kanału, gdzie będziemy zdradzać nasze typy. Tutaj sytuacja będzie wyglądać inaczej, będziecie typować… komu z nas najlepiej pójdzie w danej rundzie spotkań! Dodatkowo w każdym z filmów będziemy podawać DARMOWY KOD od Noblebet, do wykorzystania w formule – kto pierwszy, ten lepszy! Subskrybent naszego kanału z największą ilością poprawnych typów wygra ową nagrodę, dlatego polecamy już teraz subskrybować nasz kanał by być na bieżąco z naszymi filmami!

LINK do założenia konta w Noblebet!

My jako organizator typera zaznaczamy, że rozliczenie nagród od Noblebet oraz nagród rzeczowych z wysyłką odbędzie się do 28.02.2023 roku.

Jak będzie wyglądało typowanie i punktowanie?

Główna faza typera będzie opierać się na typowaniu spotkań tak jak było to do tej pory w przypadku spotkań PKO BP Ekstraklasy, jak i wcześniejszych imprez (tj. Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata) za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku pod dedytkowanym postem danej kolejki spotkań do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania. Podobnie będzie w przypadku naszego typera na Youtube, typy na najlepszego typującego będziemy zamieszczać przed pierwszym spotkaniem danej rundy, lecz w komentarzu pod filmem z naszymi typami. Klasyfikacja generalna obu typerów po każdej rundzie będzie zamieszczana na naszej stronie internetowej, Facebooku oraz Youtube!

Punktacja głównego typera:

Uczestnicy typera będą musieli podać listę dokładnych wyników na każde spotkanie, które obstawiają! W przypadku trafienia dokładnego wyniku uczestnik otrzyma 3 punkty, w przypadku poprawnego wskazania wygranego, bądź remisu, ale z błędnym wynikiem (przykład – obstawiłeś wynik 1:1 w meczu Polska – Meksyk, jednak padł wynik 0:0), wtedy otrzymujesz 1 punkt, w innych przypadkach nie otrzymujesz punktu. Wygrywa ta osoba, która na koniec mundialu zdobędzie najwięcej punktów w łącznej klasyfikacji siedmiu rund typowania! W przypadku typera na Youtube, 1 punkt otrzyma każda osoba, która poprawnie w komentarzu pod naszym filmem z typowaniem wskaże imię redaktora, któremu typowanie pójdzie najlepiej. W przypadku remisu między najlepszymi typującymi redaktorami, 1 punkt otrzymają wszystkie osoby, które wytypują najlepszych typujących redaktorów (nawet jeśli będzie ich kilku). Nagrodę otrzyma osoba, która po zakończeniu mundialu uzbiera najwięcej takich punktów. W przypadku remisów w finalnych klasyfikacjach w obu częściach naszej zabawy nagrodę otrzymają wszyscy typujący, którzy byli ex aquo na danym miejscu uprawniającym do otrzymania nagrody!

Życzymy Wam powodzenia i zapraszamy do wspólnej zabawy!