statystykikorpog

Mecz walki dla Pogoni!

Pogoń Szczecin pokonała 1-0 na wyjeździe Koronę Kielce. Mecz nie zachwycał poziomem piłkarskim. Było wiele niepotrzebnych strat, a mało sytuacji strzeleckich.

Pogoń od samego początku narzucała rywalowi swoje tempo gry. W 17. minucie pierwszą i jedyną bramkę zdobył Sebastian Kowalczyk, po ładnym strzale z 16 metrów w okienko. W 30. minucie z wolnego okazję miał Kozulj, jednak, posłał piłkę daleko od bramki.

W drugiej połowie, dużo w grze obu ekip się nie zmieniło i mecz dalej nie obfitował w akcję bramkowe. W 55. minucie na plac gry weszli dwaj zmiennicy Korony, Cebula i Pućko, którzy nie pomogli gospodarzą, a nawet były reprezentant Polski Michał Żyro, który wszedł 11 minut później, nie pomógł pilkarzą z Kielc mecz zakończył się ich przegraną 0-1.