Borysiuk, Kucharczyk, Jodłowiec, Prijović

Legia pozyska stopera Warty Poznań! Wrócić ma także Prijović!

Legia Warszawa nie próżnuje na rynku transferowym. Klub z Łazienkowskiej planuje sfinalizować jeszcze jeden transfer po sprzedaży Mateusza Wieteski.

Władze Legii Warszawa zdecydowały się zaakceptować ofertę francuskiego Clermont za Mateusza Wieteskę. Klub znalazł już następcę w osobie Roberta Ivanova z Warty Poznań, z którym trwają zaawansowane rozmowy ws. indywidualnego kontraktu. Wczoraj Warta chciała 500 tysięcy euro, a dziś 300 tys. plus bonusy.

W związku z zastrzykiem gotówki za sprzedaż Wieteski (1,1 mln euro) klub chce przeznaczyć środki na kontrakt dla nowego napastnika. Chodzi tutaj o Aleksandara Prijovicia (Western United), który na zasadzie wypożyczenia może wrócić do Warszawy po pięciu latach.

W przypadku takiego obrotu spraw, okno transferowe przy Łazienkowskiej można byłoby uznać za naprawdę udane. Serb w barwach Legii rozegrał 72 spotkania, w których strzelił 24 gole i zanotował 13 asyst. Prijović jest jednym z ulubieńców kibiców „Wojskowych” – to właśnie z nim w składzie klub występował w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

źródło: meczyki.pl