000EC1PBXOM3LR2W-C122-F4

Legia pozyska Czecha?

Sprowadzenie nowego bramkarza jest dla Legii Warszawa jednym z priorytetów na zimowe okienko transferowe. Jak donosi twitterowy użytkownik Buckaroo Banzai, doskonale zorientowany w realiach futbolu na Ukrainie i Słowacji, na celowniku mistrzów Polski znalazł się Martin Jedlicka.

Problemy zdrowotne Artura Boruca sprawiły, że jesienią Wojskowi mieli spory problem z obsadą bramki. Młodzi Cezary Miszta oraz Kacper Tobiasz nie zawsze spełniali pokładane w nich nadzieje. Z tego względu zimą na Łazienkowską trafić ma nowy golkiper. Na liście życzeń Legii jest kilku kandydatów. Do zamknięcia okienka nie pozostało już wiele czasu – nieco ponad tydzień. Mistrzowie Polski złożyli ofertę kupna Richarda Strebingera z Rapidu Wiedeń. Już wcześniej był on w orbicie zainteresowań klubu, ale wtedy zdecydowano się na Boruca. Nie jest to jednak jedyne nazwisko, brane pod uwagę przy Łazienkowskiej. Jak informuje twitterowy użytkownik Buckaroo Banzai, posiadający sprawdzone informacje nt. słowackich i ukraińskich klubów, warszawianie mogą pozyskać Martina Jedlickę.

23-letni Czech od czterech sezonów reprezentuje barwy DAC Dunajskiej Stredy. Z tym klubem miał między innymi okazję mierzyć się z Cracovią w eliminacjach do Ligi Europy. W tym sezonie Jedlicka rozegrał 19 spotkań w lidze słowackiej i wpuścił tyle samo goli. Ośmiokrotnie zachował czyste konto.

źródło: meczyki.pl