Jedenastka i antyjedenastka 7.kolejki

Kolejna runda spotkań za nami, a jako że niebawem przerwa na kadrę to należałoby wyróżnić piłkarzy podczas minionego weekendu na naszych boiskach. Zespoły grały ponownie ofensywnie, a kilka ciekawych spotkań przyciągnęło rekordową w tym sezonie ilość osób na trybuny.

Wśród tych co zawalili w poprzedniej kolejce i zasłużyli na negatywne wyróżnienie znalazło się kilku graczy Rakowa, fatalne zawody i zawalone bramki na swoim koncie ma też Kostewycz, Huk  czy Dahne. Nie popisali się też gracze ofensywni Korony, a także nowy napastnik Śląska.

antyjedenastki

Teraz przejdźmy do tej bardziej miłej części naszego zestawienia i grupy tych piłkarzy, których można pochwali za popisy z poprzedniej kolejki. Wyróżnił się przede wszystkim, po raz drugi z rzędu, Niezgoda zdobywając trzy gole, kolejną bramkę zdobył weteran Brożek oraz młody nabytek Arki Schirtladze. Na wyróżnienie w przegranym spotkaniu zasłużył na pewno Starzyński oraz powracający do Arki Vejinović. Świetnie hulały skrzydła Cracovii i Lechii za sprawą Hancy i Maka.

jedenastki

Piłkarze kolejki bez większych zastanowień mianowaliśmy Niezgodę zdobywcę hat tricka, młody gracz kolejki to Paweł Tomczyk, który w kilka minut po wejściu zdobył bramkę i rozruszał ofensywę Lecha, szalony mecz z 6 bramkami w Krakowie myślę, że nie tylko nam przypadł najbardziej do gustu, podobnie jak trafienie Buksy, ale tego starszego z Pogoni.

wyrożnienia