craleg

Hit 3.kolejki! Cracovia podejmuje Legię!

Dziś o godzinie 20:30 w jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków 3.kolejki PKO BP Ekstraklasy Cracovia podejmie Legię. Gospodarze w dwóch pierwszych spotkaniach zgromadzili komplet punktów, nie tracąc choćby jednego gola, natomiast goście zgromadzili 4 punkty.

Podopieczni trenera Zielińskiego bardzo dobrze rozpoczęli sezon. Dwie wygrane tj. z górnikiem Zabrze i Korna Kielce sprawiły, że zespół z Krakowa obok Wisły Płock jest jedyną drużyną z kompletem punktów w naszej lidze w tym sezonie. Trener Zieliński postawił od początku sezonu na paru młodych graczy i jak na razie przyniosło to dobre efekty, w dobrej formie znajduje się Rasmussen, który w dwóch pierwszych spotkaniach napędzał akcje Cracovii. W meczu z Legią pod znakiem zapytania stoi występ Zauchy, który nabawił się kontuzji.

Legia Warszawa całkiem nieźle rozpoczęła sezon, przede wszystkim widoczna jest poprawa gry w stosunku do poprzedniego sezonu, 4 punkty w dwóch spotkaniach to wynik dobry. W bardzo dobrej formie znajdują się Mladenović i Wszołek, Legia zaczęła grac szybciej i bardziej kombinacyjną piłkę co można było oglądać w spotkaniu z Zagłębiem. Zobaczymy czy Legię będzie stać na regularne dobre występy. W spotkaniu z Cracovią trener Runjaić nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Johanssona.

Początek meczu o 20:30. Sędzia spotkania będzie Damian Kos.