cracovia - jagiellonia 31

Czy Jagiellonia odpali z kwitkiem kolejny zespół?!

Przed nami intersujący piątek z polską piłką. Daniem głównym dzisiejszego dnia będzie pojedynek pomiędzy Jagiellonią, a Pogonią w Białymstoku. Wcześniej natomiast zawitamy do Gliwic, tam Piast podejmie Wartę. Zapraszamy na krótką zapowiedź tychże spotkań.

Piast Gliwice – Warta Poznań godz.18

Kolejka rozpocznie się w Gliwicach. Oba zespoły po dosyć burzliwym ostatnim okresie zaliczają renesans formy. To co ich łączy to fakt, że oba swoje poprzednie mecze wygrali. Kością niezgody w tej rywalizacji jest arena dzisiejszych zmagań. Piast na swoim boisku nie potrafił wygrać z Wartą od momentu kiedy powrócili do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ba, wszystkie trzy do tej pory rozegrane spotkania kończyły się za każdym razem zwycięstwem Zielonych. Czy dziś to się zmieni? W tabeli dzieli ich ledwie punkt. Każdy inny rezultat niż remis sprawi, że różnica w jedną lub drugą stronę będzie większa. Kto na boisku udowodni swoją wyższość?!

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin godz.20:30

W piątkowy wieczór na Podlasiu czeka nas bez wątpienia kapitalne widowisko. Pozostaje zadać nam jedno pytanie. Czy Jagiellonia weźmie rewanż za półfinał Pucharu Polski? A może Pogoń udowodni żeby jeszcze ich w tym sezonie w lidze nie skreślać? Powstaje dużo pytań na które odpowiedź poznamy późnym wieczorem. Ostatnia forma w lidze zdecydowanie przemawia za aktualnym liderem tabeli. Po domowej porażce z Cracovią podopieczni Adriana Siemieńca zrobią wszystko, by dziś udowodnić kibicom, że to był wypadek przy pracy. Przeszkodzić postarają się im w tym Portowcy, dla których to ostatni dzwonek, by załapać się na pociąg w kierunku walki o medale w tym sezonie. Trzy ostatnie wyjazdy nie poszły po ich myśli. Czy dziś w Białymstoku pokuszą się o niemiłą dla gospodarzy niespodziankę?!