SLASKPAIDE

Utrzymać wynik i bezpiecznie przejść dalej.

O 21 we Wrocławiu Śląsk w spotkaniu rewanżowym podejmie u siebie Paide. Pierwszy mecz zakończył się korzystnym wynikiem dla dzisiejszych gospodarzy (2:1). Czy dzisiaj trzeba po prostu odhaczyć kolejne zadanie?

W delegacji podopieczni Jacka Magiery (który z powodu kwarantanny nie był obecny w tamtym spotkaniu przy linii bocznej) nie zaprezentowali się jakoś wyśmienicie. Dawali się stłamsić rywalom i stracili bramkę. Mimo to byli lepsi i dziś chcą to potwierdzić w swoim domu. Do gry wraca Exposito, który już od pierwszej minuty pojawi się na boisku. Na lewej stronie od początku wybiegnie też Victor Garcia. Na ławce jest też Schwarz. Widać, że Wojskowi mają znacznie mocniejszą drużynę niż tydzień temu i oczekiwania rosną.

Wczoraj Legia poradziła sobie ze swoim rywalem, więc i dziś optymizm góruje. Przy tylu pozytywnych aspektach jakie doszły w tym spotkaniu, nie powinno nic przeszkodzić w odniesieniu pewnego zwycięstwa. W obu drużynach są zmiany, a u gości na ławce usiadł choćby Klavan. Nie zmienia to faktu, że Estończycy stanowią kolektyw i postawią trudne warunki. Jeśli dziś Śląsk wygra, w kolejnej rundzie przyjdzie musie zmierzyć z armeńskim Ararat.