legiabodo

Legia w walce o utrzymanie korzystnego rezultatu w dwumeczu z Bodo

Już dzisiaj Legia Warszawa w rewanżowym meczu 1 rundy eliminacji do Ligi Mistrzów podejmie przy Łazienkowskiej Bodo/Glimt. W pierwszy meczu w Norwegii było 3:2 dla Mistrzów Polski. Początek spotkania o godzinie 20.

Po dobrym wyniku i dobrej grze Legia przystępuje do rewanżu w roli faworyta. W dodatku do kadry meczowej po Euro wracają Juranović i Pekhart. Na pewno zwiększa to siłę rażenia i dodaje smaczku do rywalizacji. Pod znakiem zapytania stał występ Artura Boruca, jednak wczoraj wziął udział w oficjalnym treningu, więc powinien wystąpić od pierwszej minuty.

Jeśli chodzi o Mistrzów Norwegii to na pewno będą chcieli wziąć rewanż za ubiegłotygodniową klęskę, w końcu w tym sezonie zniesiona została zasada goli na wyjeździe. Możemy spodziewać się bardzo ofensywnego meczu, tak jak to miało miejsce w poprzednim meczu. Bodo tak samo jak i Legia w międzyczasie nie rozgrywała żadnych spotkań.

Zwycięzca tego dwumeczu zmierzy się z Florą Tallinn. Więc na papierze to teoretycznie słabszy klub. Miejmy nadzieję, że właśnie z nimi w następnej rundzie zmierzą się podopieczni Czesława Michniewicza.