Nowy bramkarz w Poznaniu!

Plamen Andreev został nowym bramkarzem Lecha Poznań. Bułgar do Kolejorza przeszedł na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją wykupu.

21 – latek przychodzi do Poznania z Feyenoordu Roterdam. Jest wychowankiem Levskiego Sofia. Bułgar próbował swoich sił w Holandii oraz w Hiszpanii, ale z marnym skutkiem. W Lechu ma podnieść poziom rywalizacji między słupkami. Zobaczymy z jakim skutkiem uda mu się zaistnieć na polskiej ziemi. Oto, co miał do powiedzenia w nowych już barwach :
„Lech to klub z bogatą historią, ma na swoim koncie wiele trofeów i posiada najbardziej fanatycznych kibiców w kraju. Jest w grze na trzech frontach na wiosnę i mierzy wysoko, jeśli chodzi o wszystkie rozgrywki, dlatego liczę na to, że będę mógł pomóc drużynie w osiąganiu celów”.

Źródło : lechpoznan.pl