Terminarz Pucharu Polski

1/64 finału:

Górnik Polkowice     –     Gryf Wejherowo     
nie odbył się – goście zostali wykluczeni z rozgrywek
Błękitni Stargard     2-0     Legionovia Legionowo     8 sierpnia, 13:00
Mateusz Bochnak 12, 48
Lech II Poznań     3-2     Elana Toruń     8 sierpnia, 12:00
Filip Wilak 2, Antoni Prałat 22, Norbert Pacławski 56 – Mariusz Kryszak 71 (k), Krzysztof Kołodziej 79
Skra Częstochowa     1-3     Stal Stalowa Wola     9 sierpnia, 16:30 (120)
Radosław Gołębiowski 57 – Piotr Mroziński 6 (k), Kacper Śpiewak 45, Michał Fidziukiewicz 86

1/32 finału:

Odra Opole     1-3     Lech Poznań     15 sierpnia, 20:30 (2000)
Sebastian Bonecki 90 – Ľubomír Šatka 14, 76, Filip Szymczak 87
GKS Bełchatów     1-6     Legia Warszawa     14 sierpnia, 20:30 (990)
Damian Hilbrycht 33 – Maciej Rosołek 12, 28, 67, Michał Pawlik 44 (s), Paweł Wszołek 53, Filip Mladenović 60
Chrobry Głogów     1-2     Cracovia     16 sierpnia, 17:30 (642)
pd.
Michał Ilków-Gołąb 80 – Cornel Râpă 90, Mateusz Wdowiak 118
Resovia     0-4     Piast Gliwice     15 sierpnia, 16:30 (712)
Piotr Parzyszek 8 (k), Dominik Steczyk 45 (k), Arkadiusz Pyrka 88, 90
Ślęza Wrocław     2-1     Wigry Suwałki     13 sierpnia, 16:00 (396)
Robert Pisarczuk 14 (k), 63 (k) – Filip Olejniczak 53 (s)
Polonia Nysa     1-3     Górnik Łęczna     2 września, 16:00 (380)
Tomasz Mamis 13 – Serhij Krykun 90, Luka Redek 90 (s), Przemysław Banaszak 90
Górnik Polkowice     0-5     Arka Gdynia     23 sierpnia, 12:40 (420)
Marcus Vinícius 57, Kamil Mazek 59, Juliusz Letniowski 66, 73 (k), Adam Danch 89
KKS 1925 Kalisz     0-3     Korona Kielce     15 sierpnia, 16:00 (950)
(wo)
Mateusz Majewski 65, Jakub Chojnowski 90
Unia Skierniewice     0-4     Widzew Łódź     15 sierpnia, 16:00 (990)
Daniel Tanżyna 8, Henrik Ojamaa 24, Robert Prochownik 37, Krystian Nowak 81
Garbarnia Kraków     1-0     GKS Katowice     22 sierpnia, 12:00 (150)
Błażej Radwanek 56
Unia Janikowo     1-0     Zagłębie Sosnowiec     15 sierpnia, 16:00 (560)
Damian Garstka 22
Podhale Nowy Targ     0-5     Pogoń Szczecin     2 września, 16:00
Kacper Smoliński 7, Michał Kucharczyk 17 (k), Alexander Gorgon 29, Kamil Drygas 81 (k), 82
Błękitni Stargard     3-3     Warta Poznań     16 sierpnia, 16:00 (317)
pd. k. 4-5
Mateusz Bochnak 53, Dawid Polkowski 62, Hubert Krawczun 66 – Gracjan Jaroch 35, Mateusz Kuzimski 77, Adrian Laskowski 85
Stomil Olsztyn     2-3     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     22 sierpnia, 19:45 (770)
Ņikita Kovaļonoks 15, Serafin Szota 56 – Adam Wolniewicz 10, Farid Ali 76, 90
Radomiak Radom     4-0     Miedź Legnica     22 sierpnia, 14:30 (475)
Leândro 20 (k), 28 (k), 66, Dominik Sokół 51
Ruch Wysokie Mazowieckie     0-2     Znicz Pruszków     14 sierpnia, 16:00 (317)
Marcin Bochenek 33, Mikołaj Szymański 76
Stal Rzeszów     0-1     Podbeskidzie Bielsko-Biała     15 sierpnia, 16:00 (921)
Karol Danielak 33
GKS Tychy     1-2     Wisła Płock     15 sierpnia, 19:00 (2084)
Kamil Szymura 89 – Cillian Sheridan 26, Mateusz Szwoch 51 (k)
Lechia Zielona Góra     1-4     Świt Skolwin (Szczecin)     13 sierpnia, 16:00 (365)
Kacper Wojdak 70 (s) – Shuma Nagamatsu 68, Patryk Bil 80, Krzysztof Filipowicz 85, Jakub Babij 90 (s)
ŁKS Łódź     2-2     Śląsk Wrocław     16 sierpnia, 20:30 (1504)
pd. k. 4-1
Antonio Domínguez 9 (k), Piotr Gryszkiewicz 120 – Róbert Pich 42, Piotr Celeban 94
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     1-3     Zagłębie Lubin     13 sierpnia, 16:00 (212)
Michał Drewnowski 75 – Jakub Żubrowski 6, Jewgienij Baszkirow 78, Damjan Bohar 84
Sandecja Nowy Sącz     0-3     Raków Częstochowa     25 sierpnia, 20:30
David Tijanić 8, Kamil Piątkowski 21, Vladislavs Gutkovskis 72 (k)
Orlęta Radzyń Podlaski     0-2     Pogoń Siedlce     2 września, 16:00 (350)
Kamil Walków 1, 70
Stal Stalowa Wola     0-4     Lechia Gdańsk     19 sierpnia, 16:30 (850)
Karol Fila 18, Łukasz Zwoliński 23, Maciej Gajos 52, Jakub Kałuziński 68
Jaguar Gdańsk     1-4     Puszcza Niepołomice     14 sierpnia, 17:00 (600)
Jakub Sawicki 83 – Michał Mikołajczyk 16, Marcin Stefanik 29 (k), 37, Wiktor Żytek 63
Pniówek Pawłowice     2-3     Sokół Ostróda     15 sierpnia, 14:00 (97)
Kamil Glenc 53, Rafał Adamek 60 – Piotr Ziółkowski 32, 90, Dawid Wolny 86
Górnik Zabrze     3-1     Jagiellonia Białystok     13 sierpnia, 20:30 (4568)
Bartosz Nowak 15, Jesús Jiménez 61, Paweł Bochniewicz 66 – Jakov Puljić 33
Bytovia Bytów     0-4     Bruk-Bet Termalica Nieciecza     23 sierpnia, 15:00 (290)
Piotr Wlazło 20, 34 (k), 36 (k), Kacper Śpiewak 49
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     2-1     Wisła Kraków     15 sierpnia, 19:29 (3100)
Robert Majewski 68, Szymon Stanisławski 90 – Chuca 55
Chojniczanka Chojnice     1-0     Olimpia Elbląg     21 sierpnia, 19:30 (778)
Tomasz Mikołajczak 40 (k)
Olimpia Grudziądz     2-0     Lech II Poznań     22 sierpnia, 16:00
Kacper Janiak 29, Grzegorz Gulczyński 90
Karpaty Krosno     0-2     Stal Mielec     15 sierpnia, 16:00 (999)
Robert Dadok 58, Paweł Tomczyk 76

1/16 finału:

Wisła Płock     1-1     Pogoń Szczecin     20 listopada, 12:30
pd. k. 3-4
Mateusz Lewandowski 18 – Kamil Drygas 33 (k)
Olimpia Grudziądz     0-1     Lechia Gdańsk     17 listopada, 17:40
Łukasz Zwoliński 64 (k)
Znicz Pruszków     2-3     Lech Poznań     2 listopada, 20:00
Maciej Wichtowski 28, Jakub Zagórski 68 – Mohammad Awwad 18, Dani Ramírez 50, 58
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     0-2     Puszcza Niepołomice     4 listopada, 12:30
Hubert Tomalski 38, Marcin Stefanik 86 (k)
Garbarnia Kraków     1-3     Chojniczanka Chojnice     30 października, 12:30
pd.
Kamil Kuczak 88 – Szymon Skrzypczak 85, Tomasz Mikołajczak 107, Rafał Górecki 109 (s)
Arka Gdynia     2-0     Korona Kielce     4 listopada, 17:30
Marcus Vinícius 18 (k), Maciej Jankowski 76
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     2-3     Górnik Zabrze     30 października, 18:00
Wojciech Trochim 3, Konrad Zaklika 62 – Stéfanos Evangélou 39, Przemysław Wiśniewski 90, Alasana Manneh 90
Stal Mielec     1-1     Piast Gliwice     2 grudnia, 17:40
pd. k. 3-4
Robert Dadok 45 – Tiago Alves 10
Widzew Łódź     0-1     Legia Warszawa     25 listopada, 17:40
Mateusz Cholewiak 6
Świt Skolwin (Szczecin)     0-1     Cracovia     14 listopada, 12:30
Daniel Pik 59
Unia Janikowo     0-2     ŁKS Łódź     31 października, 13:00
Kelechukwu Ibe-Torti 22, Samu Corral 27
Bruk-Bet Termalica Nieciecza     0-2     Raków Częstochowa     30 października, 18:00
Vladislavs Gutkovskis 13, Ivi López 73
W 90. minucie Oskar Zawada (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Siedlce     0-1     Radomiak Radom     31 października, 17:00
Damian Jakubik 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała     2-4     Zagłębie Lubin     1 grudnia, 17:40
pd.
Serhij Miakuszko 63 (k), 102 (k) – Dejan Dražić 78 (k), 112 (k), Lorenco Šimić 94, Samuel Mráz 106
Ślęza Wrocław     0-2     Górnik Łęczna     3 listopada, 12:30
Bartosz Śpiączka 64, Przemysław Banaszak 71
Sokół Ostróda     1-3     Warta Poznań     30 października, 18:00
pd.
Dawid Wolny 111 – Łukasz Trałka 100, Mateusz Kuzimski 101, 116
bez udziału publiczności

1/8 finału:
Pogoń Szczecin     1-2     Piast Gliwice     10 lutego, 17:30
Luka Zahovič 90 – Michał Chrapek 14 (k), Mateusz Winciersz 68

Raków Częstochowa     4-2     Górnik Zabrze     10 lutego, 20:30
Vladislavs Gutkovskis 3, Ivi López 13, 87 (k), Jarosław Jach 90 – Jesús Jiménez 55, 72 (k)

Zagłębie Lubin     0-0     Chojniczanka Chojnice     11 lutego, 17:30
pd. k. 5-6

Puszcza Niepołomice     3-1     Lechia Gdańsk     9 lutego, 14:30
Michał Nalepa 17 (s), Hubert Tomalski 54, Erik Čikoš 62 – Joseph Ceesay 3

Arka Gdynia     2-1     Górnik Łęczna     16 lutego, 18:00
Adam Deja 20, Michał Marcjanik 85 – Bartosz Śpiączka 41

Warta Poznań     0-1     Cracovia     9 lutego, 17:30
Rivaldinho 12

Radomiak Radom     1-1     Lech Poznań     11 lutego, 20:30
pd. k. 3-4
Mateusz Radecki 102 (k) – Tymoteusz Puchacz 117 (k)

ŁKS Łódź     2-3     Legia Warszawa     9 lutego, 20:30
Jan Sobociński 42, Piotr Janczukowicz 56 – Bartosz Slisz 14, Luquinhas 49, Tomáš Pekhart 82

1/4 finału:

Puszcza Niepołomice     2-5     Arka Gdynia     2 marca, 17:30
Marcin Stefanik 45 (k), Erik Čikoš 90 – Mateusz Żebrowski 37, Maciej Rosołek 53, Marcus Vinícius 71 (k), 88, Luis Valcarce 90

Chojniczanka Chojnice     0-3     Cracovia     3 marca, 17:30
Pelle van Amersfoort 14, 57, Daniel Pik 55

Lech Poznań     0-2     Raków Częstochowa     2 marca, 20:30
Andrzej Niewulis 69, Vladislavs Gutkovskis 77

Legia Warszawa     1-2     Piast Gliwice     3 marca, 20:30
Rafael Lopes 66 – Jakub Świerczok 8, Tiago Alves 78

1/2 finału:

Cracovia    1-2     Raków Częstochowa     14 kwietnia, 17:30

Matej Rodin 87 – Jakub Arak 27, Vladislavs Gutkovskis 89

Arka Gdynia     0-0     Piast Gliwice     7 kwietnia, 17:30
pd. k. 4-3
FINAŁ:

Arka Gdynia – Raków Częstochowa 2 maja, 16:00 (Lublin)