Przeglądaj: Strona główna / Były piłkarz Legii zagra w beniaminku?

Menu

Skip to content
Header image

Tylko EkstraklasaLogo

Twój portal o Ekstraklasie

Menu

Skip to content
  • Lotto Ekstraklasa
    • Newsy
    • Tabela i terminarz PKO Ekstraklasy
    • Statystyki
      • Klasyfikacja strzelców Ekstraklasy 2025/26
    • Transfery – lato 2025
    • Centralna Liga Juniorów
  • Fortuna 1. Liga
    • Newsy
    • Tabela 1.ligi
    • Terminarz 1.ligi
    • Klasyfikacja strzelców 1. ligi 2025/26
  • Puchar Polski
    • Newsy
  • Europejskie Puchary
    • Conference League
      • Liga Konferencji
    • Liga Europy
    • Liga Mistrzów
  • Reprezentacja Polski
    • Newsy
    • Terminarz
    • Eliminacje Mistrzostwa Świata 2026
    • Liga Narodów 2024
  • Publicystyka
    • Felietony
    • Podsumowania
    • Historia
    • Fanzone
    • Multimedia
  • Galerie

Były piłkarz Legii zagra w beniaminku?

Adam Piechowiak | 6 czerwca 2015 | Ekstraklasa, Newsy, Transfery | 614 wyświetleń | Zostaw odpowiedź

Kontrakt Macieja Iwańskiego z Podbeskidziem Bielsko-Biała wygasa wraz z końcem sezonu. Możliwe, że już wkrótce doświadczony pomocnik przeniesie się do Niecieczy.

Iwański grał w przeszłości ŁKS-ie Łódź, Legii Warszawa, Zagłębiu Lubin czy tureckim Manisaporze. W tym sezonie w 32 meczach T-Mobile Ekstraklasy zdobył 8 bramek i zaliczył 5 asyst. Dla reprezentacji Polski zagrał w 10 spotkaniach, w których dwukrotnie pokonywał bramkarza rywali.

Wstępne rozmowy w sprawie przedłużenia umowy Iwańskiego z Podbeskidziem nie przyniosły żadnych konkretów. Obecnie mówi się, iż zawodnik jest już po słowie z zarządem beniaminka z Niecieczy i w przyszłym sezonie będzie występował w barwach Termaliki. Na oficjalne informacje w tej sprawie należy jednak jeszcze trochę poczekać, gdyż szkoleniowiec „Słoni”, Piotr Mandrysz, jak na razie umywa ręce i nie chce wypowiadać się na ten temat.

Trener Mandrysz potwierdza natomiast, że trwają rozmowy w sprawie pozyskania dwóch innych zawodników Podbeskidzia, którzy do tej pory przebywali na wypożyczeniu w Niecieczy. Są to Mateusz Kupczak i Mateusz Janeczko.

fot: tspodbeskidzie.pl

Ekstraklasa, Newsy, Transfery | Tagi Maciej Iwański, podbeskidzie, Termalica Nieciecza

O autorze

Adam Piechowiak

FOTO

  • Instagram
  • Twitter

Related Posts

Przełamania w Niecieczy→

Podolińskiego powrót do Krakowa→

kibiceJedenastka 16. kolejki!→

Jedenastka października!→

  • Jagiellonia wkrótce straci swój brylant?!

    26 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Pogoń chce ściągnąć pomocnika w miejsce Greenwooda

    25 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Młody talent opuszcza Lecha i obiera zagraniczny kierunek!

    25 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Ndiaye pójdzie śladem Greenwooda i opuści Pogoń?!

    25 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Czego Pogoń Szczecin potrzebuje w nowym sezonie?!

    23 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Lech kolejny raz rozbija bank. Nowy obrońca przy Bułgarskiej.

    23 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Do Szczecina spływają oferty za Greenwooda!

    21 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Cracovia ściągnie dwukrotnego reprezentanta Polski?!

    21 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Marcel Lubik oficjalnie wypożyczony do Wisły Kraków!

    21 czerwca 2026 / Kamil Wasiek
  • Francuski obrońca z ligi belgijskiej w Wiśle Kraków!

    19 czerwca 2026 / Kamil Wasiek
  • Lech ściąga kolejnego Irańczyka!

    18 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Legia ściąga zawodnika z rezerw Bayernu!

    18 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Pogoń Szczecin z nowym bramkarzem!

    15 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Wychowanek Galatasaray zawita do Pogoni?!

    15 czerwca 2026 / Krystian Mazur
  • Ligowy weteran pierwszym transferem Śląska Wrocław!

    11 czerwca 2026 / Krystian Mazur

Kto zostanie Mistrzem Polski?

View Results

Loading ... Loading ...
  • Polls Archive
  • Facebook
  • Twitter
 
 
 
 

©2012-2025 Tylko Ekstraklasa - Twój portal o Ekstraklasie

Menu