Przeglądaj: Strona główna / Bruk-Bet Termalica nadal niepokonana w meczach z Legią!

Menu

Skip to content
Header image

Tylko EkstraklasaLogo

Twój portal o Ekstraklasie

Menu

Skip to content
  • Lotto Ekstraklasa
    • Newsy
    • Tabela i terminarz PKO Ekstraklasy
    • Statystyki
      • Klasyfikacja strzelców Ekstraklasy
    • Transfery – zima 2025
    • Centralna Liga Juniorów
  • Fortuna 1. Liga
    • Newsy
    • Tabela 1.ligi
    • Terminarz 1.ligi
    • Klasyfikacja strzelców 1. ligi
  • Puchar Polski
    • Newsy
  • Europejskie Puchary
    • Conference League
      • Liga Konferencji
    • Liga Europy
    • Liga Mistrzów
  • Reprezentacja Polski
    • Newsy
    • Terminarz
    • Eliminacje Mistrzostwa Świata 2026
    • Liga Narodów 2024
  • Publicystyka
    • Felietony
    • Podsumowania
    • Historia
    • Fanzone
    • Multimedia
  • Galerie

Bruk-Bet Termalica nadal niepokonana w meczach z Legią!

Adam Piechowiak | 26 lutego 2017 | Ekstraklasa, Mecze, Podsumowania | 32 wyświetlenia | Zostaw odpowiedź

Mecz pomiędzy Legią Warszawa a Bruk-Betem Termalicą Nieciecza zakończył się remisem 1-1.

Dziwna pierwsza połowa

Mecz rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami ekspertów- Legia przejęła inicjatywę, dużo podań wymieniała pomiędzy strefami, jednakże z tego nic nie wynikało. Bruk-Bet jako pierwszy przeszedł do konkretów i objąć prowadzenie mógł już w 3. minucie, kiedy to dziurę w obronie Legii znalazł jeden z pomocników „Słoników”, jednakże sytuację wybronił Arkadiusz Malarz. Bramkarz wojskowych nie zachował jednak w 1. połowie czystego konta. W 23. minucie najpierw Guba zwiódł Hlouska, dośrodkował, lecz Pazdan interweniował. Po chwili Stefanik otrzymał podanie, minął Jędrzejczyka i pokonał bezradnego Malarza. Nic nie wskazywało na zmianę rezultatu na korzyść Legii jeszcze przed przerwą, ponieważ „Wojskowi” nadal grali dużo podaniami, ale w poprzek boiska, co w żadnym wypadku nie posuwało gry do przodu. Dopiero w 37. minucie Babiarz nieprzepisowo powstrzymał Brozia na połowie Bruk-Betu. Dośrodkowanie Guilherme wykorzystał Radović głową doprowadzając do remisu. Po strzelonej bramce, piłkarze Jacka Magiery zabrali się do pracy, stworzyli jeszcze 2 szanse, ale przede wszystkim, zaczęli grać piłką do przodu. Warte zaznaczenia jest, że przed bramką najlepszym zawodnikiem Legii był Adam Hlousek, który dużo wbiegał na wolne pole, wygrywał wiele pojedynków w ataku i w obronie.

Druga połowa do zapomnienia

Drugie 45 minut zapowiadało się naprawdę dobrze. Legia miała strzelić zwycięską bramkę, Bruk-Bet miał sprawić w Warszawie niespodziankę. Jedni wymieniali dużo podań, z których nie było nic, a drudzy szybko biegali w stronę bramki przeciwników, ale tracili piłkę przed polem karnym. W 81. minucie na boisku pojawili się jeszcze Michał Kucharczyk oraz Valeri Qazaishvili. Taka zmiana dałaby normalnie do zrozumienia, że Legia strzeli za chwilę bramkę, może dwie. Otóż nie. Legia nadal biła głową w mur. W takiej sytuacji należy pochwalić piłkarzy Bruk-Betu, ponieważ wytrzymali presję związaną z przyjazdem do Warszawy na stadion przy ulicy Łazienkowskiej 3 i wywieźli należny im punkt. Trzeba stwierdzić, że mecz ten jest kompletnie do zapomnienia przez „Wojskowych”, którzy mieli szansę dogonić drugą Jagiellonię na 1 punkt, a w obecnej sytuacji tracą miejsce na podium na korzyść poznańskiego Lecha.

Dużo można by się rozpisywać na temat nieudolności Legii, jednakże my postanowimy pozostawić to już do Waszej interpretacji.W następnej kolejce rywalem Legii Warszawa na wyjeździe będzie Zagłębie Lubin, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym stadionie z Ruchem Chorzów.

 

Ekstraklasa, Mecze, Podsumowania | Tagi bruk-bet, ekstraklasa, Legia, mecz, Termalica, Warszawa

O autorze

Adam Piechowiak

FOTO

  • Instagram
  • Twitter

Related Posts

MADEJka #81 – Słaba forma sędziów?!→

MADEJka #80 – Lech znowu liderem!→

Udany pościg Pasów!→

MADEJka #79 – Ścisk w czołówce→

  • jagiellonia

    Jagiellonia bierze na celownik zawodnika z La Liga!

    14 czerwca 2025 / Krystian Mazur
  • Kolejny zawodnik opuszcza Pogoń!

    14 czerwca 2025 / Krystian Mazur
  • Michal Gašparík – ocena bohatera

    6 czerwca 2025 / Adrian Kaczmarek
  • Kamiński kuszony powrotem do Ekstraklasy, ale nie do Lecha!

    30 maja 2025 / Krystian Mazur
  • Widzew wygrał wyścig po Fornalczyka?!

    30 maja 2025 / Krystian Mazur
  • Górnik podwędził zawodnika Jagiellonii!

    29 maja 2025 / Krystian Mazur
  • Raków wykupił napastnika!

    29 maja 2025 / Krystian Mazur
  • Napastnik z Eredivisie dołącza do Jagiellonii!

    28 maja 2025 / Krystian Mazur
  • Pogoń traci wartościowego zawodnika

    28 maja 2025 / Krystian Mazur
  • Lech interesuje się napastnikiem z ligi cypryjskiej

    26 maja 2025 / Krystian Mazur
  • Pogoń podpisuje zawodnika, który zna smak spadku z Ekstraklasy

    26 maja 2025 / Krystian Mazur
  • Młody, perspektywiczny zawodnik Pogoni przenosi się do Widzewa

    26 maja 2025 / Krystian Mazur
  • Mistrzowskie wahadło w Katowicach

    18 maja 2025 / Adrian Kaczmarek
  • Dwudaniowy obiad w Lublinie

    18 maja 2025 / Adrian Kaczmarek
  • Lech na autostradzie ku mistrzostwu. Czy dowiozą prowadzenie do końca?

    18 maja 2025 / Krystian Mazur

Kto zostanie Mistrzem Polski?

View Results

Loading ... Loading ...
  • Polls Archive
  • Facebook
  • Twitter
 
 
 
 

©2012-2025 Tylko Ekstraklasa - Twój portal o Ekstraklasie

Menu