crapog

Czy Pogoń przełamie złą passę pod Wawelem?!

Na zakończenie sobotnich gier w ramach 10.kolejki PKO BP Ekstraklasy, Cracovia na swoim boisku podejmie aktualnego wicelidera tabeli, Pogoń Szczecin. Goście na krakowskim terenie od ponad trzech lat nie zaznali smaku zwycięstwa? Jak będzie w dniu dzisiejszym?! Początek starcia zaplanowano równo na godzinę 20.

Podopieczni Jacka Zielińskiego posiadają najszczelniejszą defensywę w całej lidze. W dotychczasowych spotkaniach stracili ledwie osiem bramek co na pewno budzi respekt.  Z drugiej strony mogą odczuwać lekki niedosyt po mocnym początku rozgrywek zacięli się i przestali punktować. W sześciu ostatnich meczach uzbierali ledwie cztery oczka. Oczekiwania wśród zawodników i kibiców zapewne były większe. Wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i zobaczymy czy Smok Wawelski zaliczy obfitą sobotę. Zamiary Cracovii jak zwykle zweryfikuje boisko.

Po poprzednim pojedynku z Lechem podopieczni Jensa Gustafssona po raz kolejny w tym sezonie mogą czuć niedosyt. Enty już raz zawiedli swoje mistrzowskie aspiracje. Oczywiście walki do końca i serca odmówić im nie można, ale czy to z Kolejorzem czy z Rakowem nie zagrali tak jakby tego oczekiwali. Przed nimi szansa na odkupienie win. Teren dla nich historycznie ciężki, bowiem od ponad trzech lat nie potrafią znaleźć recepty na wyjazdową wygraną z Cracovią. Czy Portowcy staną na wysokości zadania? A może Pasy znowu znajdą sposób na Pogoń?! Jedno jest pewne, szykuje się pasjonujący sobotni wieczór w ekstraklasowym wydaniu.