typer

Typer TylkoEkstraklasa 18/19, klasyfikacja po 8. kolejce

Po długiej przerwie w końcu jest – zaktualizowana klasyfikacja Typera.

Jak wyglądał przydział bonusowych punktów?

2.kolejka – Michał Suchocki i Daniel Bieńkowski za trafienie 7 spotkań.

3.kolejka – nie było postu z typami.

4.kolejka – Hubert Jerzyk, również 7 spotkań.

5.kolejka – Damian Browarnik, 6 spotkań.

6.kolejka – Seba Stian, Olaf Olaf, Kamil Saba, Jerzy Gęstwa, Adam Adas Urbanek – 5 poprawnie wytypowanych spotkań.

7.kolejka – Damian Bojba, 5 spotkań.

8. kolejka – Adam Adas Urbanek, Damian Dworacki- 7 spotkań

Damian Browarnik 30
Damian Dworacki 30
Daniel Bieńkowski 30
Adam Adas Urbanek 28
Wojtek Zięba 28
Alfred Ortyl 26
Arkadiusz Skuza 26
Damian Bojba 26
Dawid Olejnik 26
Łukasz Bartczak 26
Piotr Tomaszkiewicz 26
Hubert Woźniak 25
Marcin Ortyl 25
Michal Żalikowski 25
Seba Stian 25
Rafał Stankiewicz 24
Dawid Kachniarz 23
Jerzy Gęstwa 23
Łukasz Mysza 23
Mateusz Przybysz 23
Adam Chomiczuk 22
Miłosz Marszalik 22
Wojtek Misztal 22
Hubert Jerzyk 21
Kamil Saba 21
Kuba Wypasek 21
Mariusz Raszewski 21
Mateusz Grochal 21
Olaf Olaf 21
Mateusz Marek 20
Mateusz Wykręt 20
Michał Rybacki 20
Patryk Szałkowski 20
Bartek Jeziorski 19
Bartek Szajrych 19
Łukasz Nijander 19
Marek Lechowski 19
Mateusz Gajda 19
Dawid Brzezoń 18
Franciszek Toborek 18
Mariusz Ciesielski 18
Michał Szewczyk 18
Kamil Herman 17
Mateusz Myrcha 17
Damian Kelman 16
Jakub Cybichowski 16
Rafał Więckiewicz 16
Andrzej Klimczak 15
Tomek Marciniak 15
Daniel Szulc 14
Dawid Pisarek 14
Piotr Pokrywka 14
Michał Suchocki 12
Tomasz Libertowski 12
Adrian Jażdżewski 11
Karol Otfinowski 11
Paweł Nowogrodzki 11
Stefan Tomczak 11
Bartosz Odrobina 9
Łukasz Piczak 9
Bartek Bagrowski 8
Damian Trześniowski 8
Mariusz Cypis Sieradzki 8
Rafał EN 8
Denis Rocki 7
Dominik Klimek 7
Mateusz Urbaniak 7
Bartek Rynkowski 6
Jakub Lachawiec 6
Krzysztof Sonik 6
Marcin Wiśniewski 6
Patryk Czakon 6
Patryk Głosz 6
Tomek Pszczołowski 6
Gerhard Bajern 5
Krzysiek Janiszewski 5
Krzysztof Witowski 5
Przemysław Boroński 5
Rafał Kozłowski 5
Robert Siedlecki 5
Sebastian Batko 5
Sebastian Murawski 5
Dawid Jaślan 4
Krystian Dudek 4
Lukas Kalecinski 4
Łukasz K-ek 4
Maciek Fąferko 4
Mateusz Mampe 4
Paweł Wilusz 4
Piotr Korecki 4
Daniel Rutkowsky 4
Adam Wróbel 4
Artur Wodniok 3
Dominik Qozubal 3
Grzesiek Kufel 3
Jacek Banasiak 3
Lukasz Bock 3
Mateusz Żochowski 3
Piotr Graczyk 3
Przemek Frączkowski 3
Bartłomiej Wilczura 2
Harry Canon 2
Maciek Wójcik 2
Marcin Lisewski 2
Marcin Marker Matynka 2
Piotrek Stasiak 2
Szymek Piwowarski 2
Gregor Ciongwa 1
Kamil Falkowski 1
Łukasz Tworzydło 1
Mateusz Kaszubowski 1
Mateusz Kowalczyk 1
Tadeusz Siwik 1
Sebastian Kaleta 1
Filip Cybichowski 0
Tomek Jędrzejewski 0