Terminarz rundy zasadniczej

Ekstraklasa 2018/2019

1. KOLEJKA
MIEDŹ LEGNICA 1:0 POGOŃ SZCZECIN 20.07.2018 18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:1 LECHIA GDAŃSK 20.07.2018 20:30
ŚLĄSK WROCŁAW 3:1 CRACOVIA 21.07.2018 15:30
WISŁA KRAKÓW 0:0 ARKA GDYNIA 21.07.2018 18:00
LEGIA WARSZAWA 1:3 ZAGŁĘBIE LUBIN 21.07.2018 20:30
GÓRNIK ZABRZE 1:1 KORONA KIELCE 22.07.2018 15:30
WISŁA PŁOCK 1:2 LECH POZNAŃ 22.07.2018 18:00
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:2 PIAST GLIWICE 23.07.2018 18:00
2. KOLEJKA
LECHIA GDAŃSK 1:1 ŚLĄSK WROCŁAW 27.07.2018 18:00
WISŁA KRAKÓW 2:1 MIEDŹ LEGNICA 27.07.2018 20:30
ZAGŁĘBIE LUBIN 2:1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.07.2018 18:00
KORONA KIELCE 1:2 LEGIA WARSZAWA 28.07.2018 20:30
GÓRNIK ZABRZE 1:1 WISŁA PŁOCK 29.07.2018 15:30
ARKA GDYNIA 0:2 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 29.07.2018 18:00
LECH POZNAŃ 2:0 CRACOVIA 29.07.2018 18:00
POGOŃ SZCZECIN 0:2 PIAST GLIWICE 30.07.2018 18:00
3. KOLEJKA
WISŁA PŁOCK 1:2 KORONA KIELCE 3.08.2018 18:00
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:0 POGOŃ SZCZECIN 3.08.2018 20:30
PIAST GLIWICE 2:1 ZAGŁĘBIE LUBIN 4.08.2018 18:00
LEGIA WARSZAWA 0:0 LECHIA GDAŃSK 4.08.2018 20:30
ŚLĄSK WROCŁAW 0:1 LECH POZNAŃ 5.08.2018 15:30
MIEDŹ LEGNICA 1:3 GÓRNIK ZABRZE 5.08.2018 18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1:0 WISŁA KRAKÓW 5.08.2018 18:00
CRACOVIA 0:0 ARKA GDYNIA 6.08.2018 18:00
4. KOLEJKA
LECHIA GDAŃSK 2:0 MIEDŹ LEGNICA 10.08.2018 18:00
WISŁA KRAKÓW 1:1 WISŁA PŁOCK 10.08.2018 20:30
POGOŃ SZCZECIN 1:1 CRACOVIA 11.08.2018 18:00
ARKA GDYNIA 1:1 GÓRNIK ZABRZE 11.08.2018 20:30
PIAST GLIWICE 1:3 LEGIA WARSZAWA 12.08.2018 15:30
ZAGŁĘBIE LUBIN 0:2 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 12.08.2018 18:00
LECH POZNAŃ 4:0 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 12.08.2018 18:00
KORONA KIELCE 2:1 ŚLĄSK WROCŁAW 13.08.2018 18:00
5. KOLEJKA
CRACOVIA 0:1 ZAGŁĘBIE LUBIN 17.08.2018 18:00
MIEDŹ LEGNICA 1:1 KORONA KIELCE 17.08.2018 20:30
WISŁA PŁOCK 1:3 ARKA GDYNIA 18.08.2018 18:00
GÓRNIK ZABRZE 0:2 LECHIA GDAŃSK 18.08.2018 20:30
LEGIA WARSZAWA 2:1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19.08.2018 15:30
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2:1 PIAST GLIWICE 19.08.2018 18:00
LECH POZNAŃ 2:5 WISŁA KRAKÓW 19.08.2018 18:00
ŚLĄSK WROCŁAW 0:0 POGOŃ SZCZECIN 20.08.2018 18:00
6. KOLEJKA
PIAST GLIWICE 3:1 CRACOVIA  24.08.2018 18:00
KORONA KIELCE 2:1 ARKA GDYNIA  24.08.2018 20:30
POGOŃ SZCZECIN 2:3 LECHIA GDAŃSK  25.08.2018 18:00
WISŁA KRAKÓW 3:0 GÓRNIK ZABRZE  25.08.2018 20:30
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2:3 MIEDŹ LEGNICA  26.08.2018 15:30
LEGIA WARSZAWA 1:4 WISŁA PŁOCK  26.08.2018 15:30
ZAGŁĘBIE LUBIN 2:1 LECH POZNAŃ  26.08.2018 18:00
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:3 ŚLĄSK WROCŁAW  27.08.2018 18:00
7. KOLEJKA
GÓRNIK ZABRZE 1:1 POGOŃ SZCZECIN  31.08.2018 18:00
LECHIA GDAŃSK 2:0 KORONA KIELCE  31.08.2018 20:30
ARKA GDYNIA 2:2 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  1.09.2018 15:30
ŚLĄSK WROCŁAW 0:1 WISŁA KRAKÓW  1.09.2018 18:00
LECH POZNAŃ 1:1 PIAST GLIWICE  1.09.2018 20:30
MIEDŹ LEGNICA 2:0 ZAGŁĘBIE LUBIN  2.09.2018 15:30
WISŁA PŁOCK 1:1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK  2.09.2018 15:30
CRACOVIA 0:0 LEGIA WARSZAWA  2.09.2018 18:00
8. KOLEJKA
ZAGŁĘBIE LUBIN 4:0 ŚLĄSK WROCŁAW 14.09.2018 18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3:1 CRACOVIA 14.09.2018 20:30
WISŁA PŁOCK 2:2 MIEDŹ LEGNICA 15.09.2018 15:30
PIAST GLIWICE 1:0 ARKA GDYNIA 15.09.2018 18:00
WISŁA KRAKÓW 5:2 LECHIA GDAŃSK 15.09.2018 20:30
POGOŃ SZCZECIN 1:1 KORONA KIELCE 16.09.2018 15:30
LEGIA WARSZAWA 1:0 LECH POZNAŃ 16.09.2018 18:00
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:1 GÓRNIK ZABRZE  17.09.2018 18:00
9. KOLEJKA
POGOŃ SZCZECIN 2:1 WISŁA KRAKÓW  21.09.2018 18:00
ARKA GDYNIA 1:0 LECH POZNAŃ  21.09.2018 20:30
CRACOVIA 3:1 WISŁA PŁOCK  22.09.2018 15:30
LECHIA GDAŃSK 3:3 ZAGŁĘBIE LUBIN  22.09.2018 18:00
MIEDŹ LEGNICA 1:4 LEGIA WARSZAWA  22.09.2018 20:30
ŚLĄSK WROCŁAW 4:1 PIAST GLIWICE  23.09.2018 15:30
GÓRNIK ZABRZE 1:3 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK  23.09.2018 18:00
KORONA KIELCE 3:1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  24.09.2018 18:00
10. KOLEJKA
WISŁA PŁOCK 1:0 LECHIA GDAŃSK  28.09.2018 18:00
LEGIA WARSZAWA 1:1 ARKA GDYNIA  28.09.2018 20:30
PIAST GLIWICE 1:0 GÓRNIK ZABRZE  29.09.2018 15:30
ZAGŁĘBIE LUBIN 0:2 POGOŃ SZCZECIN  29.09.2018 18:00
WISŁA KRAKÓW 0:1 KORONA KIELCE  29.09.2018 20:30
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:1 CRACOVIA  30.09.2018 15:30
LECH POZNAŃ 2:1 MIEDŹ LEGNICA  30.09.2018 18:00
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:4 ŚLĄSK WROCŁAW  1.10.2018 18:00
11. KOLEJKA
MIEDŹ LEGNICA 2:2 PIAST GLIWICE  5.10.2018 18:00
GÓRNIK ZABRZE 2:2 LECH POZNAŃ  5.10.2018 20:30
POGOŃ SZCZECIN 4:0 WISŁA PŁOCK  6.10.2018 15:30
LECHIA GDAŃSK 4:1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  6.10.2018 18:00
ŚLĄSK WROCŁAW 0:1 LEGIA WARSZAWA  6.10.2018 20:30
ARKA GDYNIA 3:1 ZAGŁĘBIE LUBIN  7.10.2018 15:30
KORONA KIELCE 1:1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK  7.10.2018 15:30
CRACOVIA 0:2 WISŁA KRAKÓW  7.10.2018 18:00
12. KOLEJKA
CRACOVIA : GÓRNIK ZABRZE
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK : POGOŃ SZCZECIN
LECH POZNAŃ : KORONA KIELCE
LEGIA WARSZAWA : WISŁA KRAKÓW
PIAST GLIWICE : LECHIA GDAŃSK
ŚLĄSK WROCŁAW : ARKA GDYNIA
ZAGŁĘBIE LUBIN : WISŁA PŁOCK
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : MIEDŹ LEGNICA
13. KOLEJKA
GÓRNIK ZABRZE : ZAGŁĘBIE LUBIN
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK : LEGIA WARSZAWA
KORONA KIELCE : CRACOVIA
LECHIA GDAŃSK : ARKA GDYNIA
MIEDŹ LEGNICA : ŚLĄSK WROCŁAW
POGOŃ SZCZECIN : LECH POZNAŃ
WISŁA KRAKÓW : ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
WISŁA PŁOCK : PIAST GLIWICE
14. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : POGOŃ SZCZECIN
CRACOVIA : MIEDŹ LEGNICA
LECH POZNAŃ : LECHIA GDAŃSK
LEGIA WARSZAWA : GÓRNIK ZABRZE
PIAST GLIWICE : WISŁA KRAKÓW
ŚLĄSK WROCŁAW : WISŁA PŁOCK
ZAGŁĘBIE LUBIN : KORONA KIELCE
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
15. KOLEJKA
GÓRNIK ZABRZE : ŚLĄSK WROCŁAW
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK : LECH POZNAŃ
KORONA KIELCE : PIAST GLIWICE
LECHIA GDAŃSK : CRACOVIA
MIEDŹ LEGNICA : ARKA GDYNIA
POGOŃ SZCZECIN : LEGIA WARSZAWA
WISŁA KRAKÓW : ZAGŁĘBIE LUBIN
WISŁA PŁOCK : ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
16. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : WISŁA KRAKÓW
CRACOVIA : ŚLĄSK WROCŁAW
KORONA KIELCE : GÓRNIK ZABRZE
LECH POZNAŃ : WISŁA PŁOCK
LECHIA GDAŃSK : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
PIAST GLIWICE : ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
POGOŃ SZCZECIN : MIEDŹ LEGNICA
ZAGŁĘBIE LUBIN : LEGIA WARSZAWA
17. KOLEJKA
CRACOVIA : LECH POZNAŃ
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK : ARKA GDYNIA
LEGIA WARSZAWA : KORONA KIELCE
MIEDŹ LEGNICA : WISŁA KRAKÓW
PIAST GLIWICE : POGOŃ SZCZECIN
ŚLĄSK WROCŁAW : LECHIA GDAŃSK
WISŁA PŁOCK : GÓRNIK ZABRZE
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : ZAGŁĘBIE LUBIN
18. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : CRACOVIA
GÓRNIK ZABRZE : MIEDŹ LEGNICA
KORONA KIELCE : WISŁA PŁOCK
LECH POZNAŃ : ŚLĄSK WROCŁAW
LECHIA GDAŃSK : LEGIA WARSZAWA
POGOŃ SZCZECIN : ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
WISŁA KRAKÓW : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
ZAGŁĘBIE LUBIN : PIAST GLIWICE
19. KOLEJKA
CRACOVIA : POGOŃ SZCZECIN
GÓRNIK ZABRZE : ARKA GDYNIA
JAGIEELLONIA BIAŁYSTOK : ZAGŁĘBIE LUBIN
LEGIA WARSZAWA : PIAST GLIWICE
MIEDŹ LEGNICA : LECHIA GDAŃSK
ŚLĄSK WROCŁAW : KORONA KIELCE
WISŁA PŁOCK : WISŁA KRAKÓW
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : LECH POZNAŃ
20. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : WISŁA PŁOCK
KORONA KIELCE : MIEDŹ LEGNICA
LECHIA GDAŃSK : GÓRNIK ZABRZE
PIAST GLIWICE : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
POGOŃ SZCZECIN : ŚLĄSK WROCŁAW
WISŁA KRAKÓW : LECH POZNAŃ
ZAGŁĘBIE LUBIN : CRACOVIA
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : LEGIA WARSZAWA

POGOŃ SZCZECIN

21. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : KORONA KIELCE
CRACOVIA : PIAST GLIWICE
GÓRNIK ZABRZE : WISŁA KRAKÓW
LECH POZNAŃ : ZAGŁĘBIE LUBIN
LECHIA GDAŃSK :
MIEDŹ LEGNICA : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
ŚLĄSK WROCŁAW : ZAGŁĘBIE SOSNOWIC
WISŁA PŁOCK : LEGIA WARSZAWA
22. KOLEJKA
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK : WISŁA PŁOCK
KORONA KIELCE : LECHIA GDAŃSK
LEGIA WARSZAWA : CRACOVIA
PIAST GLIWICE : LECH POZNAŃ
POGOŃ SZCZECIN : GÓRNIK ZABRZE
WISŁA KRAKÓW : ŚLĄSK WROCŁAW
ZAGŁĘBIE LUBIN : MIEDŹ LEGNICA
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : ARKA GDYNIA
23. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : PIAST GLIWICE
CRACOVIA : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
GÓRNIK ZABRZE : ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
KORONA KIELCE : POGOŃ SZCZECIN
LECH POZNAŃ : LEGIA WARSZAWA
LECHIA GDAŃSK : WISŁA KRAKÓW
MIEDŹ LEGNICA : WISŁA PŁOCK
ŚLĄSK WROCŁAW : ZAGŁĘBIE LUBIN
24. KOLEJKA
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK : GÓRNIK ZABRZE
LECH POZNAŃ : ARKA GDYNIA
LEGIA WARSZAWA : MIEDŹ LEGNICA
PIAST GLIWICE : ŚLĄSK WROCŁAW
WISŁA KRAKÓW : POGOŃ SZCZECIN
WISŁA PŁOCK : CRACOVIA
ZAAGŁĘBIE LUBIN : LECHIA GDAŃSK
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : KORONA KIELCE
25. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : LEGIA WARSZAWA
CRACOVIA : ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
GÓRNIK ZABRZE : PIAST GLIWICE
KORONA KIELCE : WISŁA KRAKÓW
LECHIA GDAŃSK : WISŁA KRAKÓW
MIEDŹ LEGNICA : LECH POZNAŃ
POGOŃ SZCZECIN : ZAGŁĘBIE LUBIN
ŚLĄSK WROCŁAW : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
26. KOLEJKA
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK : KORONA KIELCE
LECH POZNAŃ : GÓRNIK ZABRZE
LEGIA WARSZAWA : ŚLĄSK WROCŁAW
PIAST GLIWICE : MIEDŹ LEGNICA
WISŁA KRAKÓW : CRACOVIA
WISŁA PŁOCK : POGOŃ SZCZECIN
ZAGŁĘBIE LUBIN : ARKA GDYNIA
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : LECHIA GDAŃSK
27. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : ŚLĄSK WROCŁAW
GÓRNIK ZABRZE : CRACOVIA
KORONA KIELCE : LECH POZNAŃ
LECHIA GDAŃSK : PIAST GLIWICE
MIEDŹ LEGNICA : ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
POGOŃ SZCZECIN : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
WISŁA KRAKÓW : LEGIA WARSZAWA
WISŁA PŁOCK : ZAGŁĘBIE LUBIN
28. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : LECHIA GDAŃSK
CRACOVIA : KORONA KIELCE
LECH POZNAŃ : POGOŃ SZCZECIN
LEGIA WARSZAWA : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
PIAST GLIWICE : WISŁA PŁOCK
ŚLĄSK WROCŁAW : MIEDŹ LEGNICA
ZAGŁĘBIE LUBIN : GÓRNIK ZABRZE
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : WISŁA KRAKÓW
29. KOLEJKA
GÓRNIK ZABRZE : LEGIA WARSZAWA
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK : ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
KORONA KIELCE : ZAGŁĘBIE LUBIN
LECHIA GDAŃSK : LECH POZNAŃ
MIEDŹ LEGNICA : CRACOVIA
POGOŃ SZCZECIN : ARKA GDYNIA
WISŁA KRAKÓW : PIAST GLIWICE
WISŁA PŁOCK : ŚLĄSK WROCŁAW
30. KOLEJKA
ARKA GDYNIA : MIEDŹ LEGNICA
CRACOVIA : LECHIA GDAŃSK
LECH POZNAŃ : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
LEGIA WARSZAWA : POGOŃ SZCZECIN
PIAST GLIWICE : KORONA KIELCE
ŚLĄSK WROCŁAW : GÓRNIK ZABRZE
ZAGŁĘBIE LUBIN : WISŁA KRAKÓW
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC : WISŁA PŁOCK