Terminarz Pucharu Polski 19/20

Runda wstępna:

Skra Częstochowa     1-2     Ruch Chorzów     7 sierpnia, 17:00 (700)
Dawid Wolny 7 – Mateusz Bartolewski 88, Mariusz Idzik 90 (k)
Błękitni Stargard     3-0     Rozwój Katowice   
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Olimpia Elbląg     2-1     ROW 1964 Rybnik     6 sierpnia, 19:00
Przemysław Brychlik 76, Damian Szuprytowski 86 – Dawid Plizga 78
Gryf Wejherowo     3-2     Siarka Tarnobrzeg     7 sierpnia, 17:30 (340)
Mateusz Majewski 8, 27 (k), Maksymilian Hebel 40 – Bartosz Sulkowski 2 (k), 15 (k)

I runda:

Unia Skierniewice     1-5 pd.     Piast Gliwice     26 września, 16:00 (1500)

Dawid Przezak 63 – Tiago Alves 5, Tom Hateley 100, Jakub Holúbek 105, Gerard Badía 108 (k), 117
Puszcza Niepołomice     0-2     Legia Warszawa     25 września, 20:30 (2000)
Mateusz Wieteska 41, José Kanté 90
Cracovia     4-2     Jagiellonia Białystok     25 września, 17:30 (3512)
Filip Piszczek 16, Bojan Čečarić 26, Tomáš Vestenický 51, Pelle van Amersfoort 90 – Juan Cámara 41, Wojciech Błyszko 85
W 68. minucie Filip Piszczek (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Gryf Wejherowo     2-3     Lechia Gdańsk     24 września, 15:30
Maksymilian Hebel 3, Bartosz Gęsior 5 – Maciej Gajos 53, 57, Flávio Paixão 89
mecz przerwany w 29. minucie na 20 minut z powodu niewłaściwego zachowania kibiców
Ruch Chorzów     3-3     Stomil Olsztyn     24 września, 17:00 (552)
pd. k. 3-4
Konrad Kasolik 51, Mariusz Idzik 85 (k), Daniel Paszek 94 – Artur Siemaszko 18, Szymon Sobczak 82 (k), Jakub Mosakowski 119
Odra Opole     1-0     Arka Gdynia     26 września, 17:30 (1117)

Miłosz Trojak 90
Pogoń Siedlce     1-0     Podbeskidzie Bielsko-Biała     25 września, 18:30 (1037)
Bartosz Brodziński 24
Chemik Police     0-4     Stal Stalowa Wola     25 września, 16:00
Michał Fidziukiewicz 10, 77, Rafał Michalik 18, Bartłomiej Ciepiela 90
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     1-0     Bruk-Bet Termalica Nieciecza     25 września, 18:00
Kamil Adamek 87
Zagłębie II Lubin     2-2     Miedź Legnica     24 września, 16:00
pd. k. 1-3
Bartosz Białek 8, Adam Borkowski 9 – Damian Byrtek 84, 90
Rekord Bielsko-Biała     2-1     Concordia Elbląg     25 września, 16:00 (160)
Szymon Szymański 55 (k), Kamil Żołna 90 – Konrad Kareta 82 (s)
Legia II Warszawa     2-0     Wigry Suwałki     24 września, 17:00 (250)
Michał Mydlarz 62, Kacper Wełniak 90
w Ząbkach
Elana Toruń     1-2     Radomiak Radom     25 września, 15:30
Filip Kozłowski 88 – Patryk Mikita 4 (k), Marcin Kluska 90
Chełmianka Chełm     3-3     Znicz Pruszków     25 września, 15:30
pd. k. 5-4
Wołodymyr Hładkyj 27, 120, Patryk Czułowski 99 – Maciej Machalski 88, 107 (k), Paweł Tarnowski 100
Błękitni Stargard     2-1     Wisła Kraków     25 września, 16:00
Wojciech Fadecki 26 (k), 84 (k) – Michał Mak 79
Chojniczanka Chojnice     0-1     Raków Częstochowa     25 września, 19:30
Maciej Domański 72
W 22. minucie Andrija Luković (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stal Rzeszów     0-1     Pogoń Szczecin     25 września, 14:30
Benedikt Zech 71
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     1-3     Sandecja Nowy Sącz     24 września, 18:00
Jakub Chrzanowski 28 – Tadeusz Socha 35, Thiago 43, Kamil Ogorzały 73
GKS Katowice     0-0     Warta Poznań     25 września, 19:00
pd. k. 5-3
Gryf Słupsk     1-3     Górnik Łęczna     25 września, 16:00
Damian Mikołajczyk 26 (k) – Marcin Stromecki 11, Paweł Wojciechowski 34, Krystian Wójcik 45 (k)
W 44. minucie Paweł Wojciechowski (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź     2-0     Śląsk Wrocław     24 września, 20:30 (14 711)
Marcin Robak 85, 90 (k)
Hutnik Kraków     2-3     Resovia     25 września, 15:30 (600)
pd.
Kamil Sobala 30, Mateusz Gamrot 101 – Szymon Hajduk 42, Adrian Dziubiński 120, Dawid Kubowicz 120
W 59. minucie Mateusz Kantor (Resovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Chemik Bydgoszcz     0-1     Wisła Płock     25 września, 16:00
Oskar Zawada 60
Stal Brzeg     1-2     Olimpia Elbląg     24 września, 15:30 (400)
Dawid Kamiński 76 – Ołeksij Prytulak 15, Eryk Filipczyk 66
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     5-1     Olimpia Zambrów     24 września, 16:30 (450)
Adrian Nowak 14, Kamil Ograbek 43, 45, Łukasz Zakrzewski 49, Myrosław Taranenko 79 – Łukasz Grzybowski 45 (k)
Chrobry Głogów     0-2     Lech Poznań     24 września, 17:30 (1494)
Christian Gytkjær 75, Mateusz Skrzypczak 84
Zagłębie Sosnowiec     0-3     ŁKS Łódź     26 września, 20:30 (1493)

Piotr Pyrdoł 21, Artur Bogusz 53, Rafał Kujawa 69
GKS Bełchatów     0-2     GKS Tychy     25 września, 18:30 (1010)
Wojciech Szumilas 70, Szymon Lewicki 90
Garbarnia Kraków     1-2     Bytovia Bytów     25 września, 15:00 (240)
Adrian Jurkowski 58 – Piotr Giel 47, Daniel Feruga 66 (k)
Polonia Środa Wielkopolska     0-6     Górnik Zabrze     25 września, 15:30
Przemysław Wiśniewski 2, Ishmael Baidoo 9, Michał Koj 19, Łukasz Wolsztyński 63 (k), Piotr Krawczyk 68, Kamil Zapolnik 70 (k)
Korona Kielce     0-1     Zagłębie Lubin     24 września, 18:00 (1981)
Dawid Pakulski 67
Olimpia Grudziądz     0-3     Stal Mielec     25 września, 19:00
Adrian Paluchowski 21, Mateusz Mak 73, Josip Šoljić 82

1/16 finału:

KS Stilon Gorzów Wielkopolski     1-5     Zagłębie Lubin     29 października, 13:00 (832)
Adrian Nowak 65 – Rok Sirk 33, 80, Filip Starzyński 53, Patryk Szysz 88, Maciej Dąbrowski 90
Rekord Bielsko-Biała     0-2     Górnik Łęczna     29 października, 13:00 (422)
Paweł Wojciechowski 54, Igor Korczakowski 90
Widzew Łódź     2-3     Legia Warszawa     30 października, 20:30 (16 723)
Marcin Robak 58 (k), Artur Jędrzejczyk 73 (s) – José Kanté 48, Paweł Wszołek 51, Igor Lewczuk 84
Błękitni Stargard     3-0     Sandecja Nowy Sącz     29 października, 13:00 (297)
Krystian Sanocki 40, Wojciech Fadecki 66, Piotr Kurbiel 77
ŁKS Łódź     2-0     Górnik Zabrze     29 października, 20:30 (2708)
Pirulo 41, Michał Trąbka 78
Radomiak Radom     1-2     GKS Tychy     29 października, 13:00 (1532)
Patryk Winsztal 54 – Dario Krišto 69, Szymon Lewicki 90
Miedź Legnica     1-0     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     29 października, 19:00 (2356)
pd.
Grzegorz Drazik 108 (s)
Legia II Warszawa     1-0     Odra Opole     30 października, 18:10
Patryk Konik 75
Pogoń Siedlce     0-4     Piast Gliwice     30 października, 18:30 (1703)
Patryk Tuszyński 37, 79, Martin Konczkowski 45, Tiago Alves 76
Resovia     0-4     Lech Poznań     29 października, 13:00 (3200)
Christian Gytkjær 38, 45, Wołodymyr Kostewycz 47, Filip Marchwiński 54
Chełmianka Chełm     0-2     Lechia Gdańsk     30 października, 13:00 (2200)
Michał Nalepa 5, Flávio Paixão 73 (k)
Stal Stalowa Wola     1-1     GKS Katowice     30 października, 13:00 (75)
pd. k. 4-3
Krzysztof Kiercz 9 – Michał Płonka 63 (s)
Stal Mielec     2-0     Pogoń Szczecin     30 października, 17:30 (2983)
Adrian Paluchowski 36, Mateusz Mak 49
Stomil Olsztyn     0-0     Wisła Płock     31 października, 17:30 (1932)
pd. k. 4-1
Olimpia Elbląg     0-4     Raków Częstochowa     30 października, 18:00
Felicio Brown Forbes 3, 24, Igor Sapała 68, Aleksandyr Kolew 90
Bytovia Bytów     2-3     Cracovia     29 października, 17:30 (1169)
pd.
Daniel Feruga 56 (k), Piotr Giel 73 – David Jablonský 64, 120, Bojan Čečarić 88

1/8 finału:

Stal Stalowa Wola     –     Lech Poznań     3-4 grudnia
Lechia Gdańsk     –     Zagłębie Lubin     4 grudnia
GKS Tychy     –     ŁKS Łódź     4 grudnia
Cracovia     –     Raków Częstochowa     4-5 grudnia
Legia II Warszawa     –     Piast Gliwice     3-5 grudnia
w Ząbkach
Błękitni Stargard     –     Stal Mielec     3-5 grudnia
Górnik Łęczna     –     Legia Warszawa     3-5 grudnia
Miedź Legnica     –     Stomil Olsztyn     3-5 grudnia