Terminarz Pucharu Polski 18/19

Runda wstępna:

Stal Stalowa Wola     2-3     Legionovia Legionowo     8 sierpnia, 17:00 (400)
Michał Kitliński 3, Adrian Dziubiński 30 – Piotr Krawczyk 57, 60, 89 (k)
w Boguchwale
ROW 1964 Rybnik     1-1     Gwardia Koszalin     8 sierpnia, 18:00 (241)
pd. k. 5-4
Jan Janik 59 (k) – Krystian Przyborowski 79
Znicz Pruszków     1-2     Wisła Puławy     7 sierpnia, 17:30 (170)
Bartłomiej Faliszewski 6 – Szymon Stanisławski 33 (k), Adrian Popiołek 90
Błękitni Stargard     1-2     MKS Kluczbork     8 sierpnia, 17:30 (300)
Patryk Baranowski 66 – Miłosz Reisch 90, Piotr Makowski 90

I runda:

ŁKS Łódź     0-1     Lech Poznań     25 września, 15:00
pd.
João Amaral 120
Chojniczanka Chojnice     0-1     Legia Warszawa     25 września, 17:40 (3740)
Michał Pazdan 27
Lechia Dzierżoniów     0-1     Jagiellonia Białystok     26 września, 16:00
Karol Świderski 59
Unia Hrubieszów    0-9     Górnik Zabrze     2 października, 15:00 (1470)
Daniel Smuga 12, 34, Szymon Żurkowski 16, 90, Igor Angulo 41, Kamil Zapolnik 51, 68, Jesús Jiménez 65, Maciej Ambrosiewicz 82
Victoria Sulejówek   0-4    Raków Częstochowa     3 października, 19:00 (750)
Tomáš Petrášek 8, Szymon Lewicki 14, Piotr Malinowski 43, Petr Schwarz 65
Ruch Chorzów     1-5     Odra Opole     25 września, 19:20 (2853)
Wojciech Kędziora 19 – Szymon Skrzypczak 2 (k), 26, Bartłomiej Kulejewski 56 (s), Paweł Baranowski 74, Tomáš Mikinič 75
Olimpia Elbląg     0-3     Śląsk Wrocław     26 września, 15:00
Arkadiusz Piech 11, 28 (k), Mateusz Radecki 90
Pogoń Siedlce     2-1     Stal Mielec     25 września, 18:30 (400)
Mateusz Bochnak 70, Adam Mójta 76 – Grzegorz Kuświk 33
Polonia Głubczyce     0-8     Chrobry Głogów     25 września, 16:00 (510)
Konrad Kaczmarek 4, 9, 63, Jakub Bach 17, 83, Kacper Fedorowicz 43 (s), Szymon Nowicki 58, Maciej Kona 72
GKS Drwinia     0-1     Wisła Puławy     26 września, 16:00
Szymon Stanisławski 45
Polonia Środa Wielkopolska     4-3     Radomiak Radom     26 września, 16:00
Jakub Wilk 47, Jędrzej Kujawa 51, Krzysztof Bartoszak 55, Jakub Apolinarski 63 – Damian Szuprytowski 59 (k), Patryk Winsztal 76, Patryk Mikita 87
Tur Bielsk Podlaski     1-4     Bruk-Bet Termalica Nieciecza     26 września, 16:00
Patryk Stypułkowski 71 – Florin Purece 27, Árni Vilhjálmsson 81, Kamil Słaby 86, Vlastimir Jovanović 90 (k)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     1-2     Piast Gliwice     26 września, 17:30 (1917)
Dawid Weis 74 – Karsten Ayong 30, Denis Gojko 37
MKS Kluczbork     0-2     Podbeskidzie Bielsko-Biała     26 września, 18:00
Chopi 4, Adrian Rakowski 12
ROW 1964 Rybnik     1-3     Cracovia     26 września, 16:00 (1009)
Piotr Okuniewicz 42 – Filip Piszczek 58, Michał Helik 59, Sergei Zenjov 77
GKS Katowice    1-1 (pd. k. 4-3)     Pogoń Szczecin     26 września, 20:30 (2800)

David Añón 21 (k) – Kamil Drygas 85
KS Paradyż     0-7     Puszcza Niepołomice     26 września, 16:00
Łukasz Furtak 16, Dawid Ryndak 18, Marcel Kotwica 23, Mateusz Bartków 40, Marek Kuzma 63, 67, Patryk Kura 86
KP Starogard Gdański     1-0     Górnik Łęczna     26 września, 15:30
Wojciech Zyska 2
Olimpia Grudziądz    0-0 (pk.5-3)    Zagłębie Sosnowiec     27 września, 18:00
Falubaz Zielona Góra     0-1     Wigry Suwałki     26 września, 16:00
Paweł Kaczmarczyk 38
Resovia     2-0     Warta Poznań     26 września, 15:00 (422)
Bartłomiej Buczek 11, 38
Sandecja Nowy Sącz     0-3     Miedź Legnica     26 września, 18:00
Petteri Forsell 7, Wojciech Łobodziński 13, Adrian Basta 72 (s)
Bałtyk Koszalin     1-3     Rozwój Katowice     26 września, 16:00
pd.
Huragan Morąg     3-2     Zagłębie Lubin     26 września, 16:00
João Criciúma 54, Dariusz Boczko 81, Mateusz Jajkowski 87 – Jakub Mareš 17, Maciej Dąbrowski 90
Legionovia Legionowo     2-1     GKS Tychy     26 września, 16:00
Daniel Gołębiewski 40, Piotr Krawczyk 80 (k) – Hubert Adamczyk 18
Wisła Sandomierz    3-2    Korona Kielce     3 października, 15:00 (1800)

Kacper Piechniak 22, Wiktor Putin 55, 65 (k) – Wato Arweladze 31 (k), Jakub Konefał 34 (s)
Wisła Kraków     1-1     Lechia Gdańsk     25 września, 20:30 (6237)
pd. k. 4-5
Zdeněk Ondrášek 60 (k) – Michał Nalepa 15
Siarka Tarnobrzeg     1-4     Wisła Płock     25 września, 15:30 (756)
Krzysztof Ropski 63 – Karol Angielski 10, Alan Uryga 54, Semir Štilić 62 (k), Damian Szymański 65
Śląsk Świętochłowice     0-3     Arka Gdynia     25 września, 15:00 (700)
Nabil Aankour 27, Marcus Vinícius 33, Rafał Siemaszko 39
GKS Bełchatów     1-1     Garbarnia Kraków     26 września, 18:30 (800)
pd. k. 6-5
Patryk Mularczyk 95 – Szymon Kiebzak 93
Gryf Wejherowo     1-3     Stomil Olsztyn     25 września, 15:30
Krzysztof Wicki 57 (k) – Tomasz Zając 31, 43, Łukasz Sołowiej 36
Elana Toruń     1-3     Bytovia Bytów     26 września, 15:30
Krzysztof Wołkowicz 80 – Maksymilian Hebel 25, Filip Burkhardt 42, Mateusz Kuzimski 90

1/16 FINAŁU:

Bytovia Bytów     –     Śląsk Wrocław     30 października, 15:00
Huragan Morąg     –     Arka Gdynia     30 października, 13:00
Pogoń Siedlce     –     Chrobry Głogów     30 października, 18:30
GKS Katowice     –     Jagiellonia Białystok     31 października, 20:30
GKS Bełchatów     –     Miedź Legnica     31 października, 18:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza     –     Cracovia     31 października, 15:30
Wisła Sandomierz     –     Podbeskidzie Bielsko-Biała     31 października, 13:00
Wisła Puławy     –     Rozwój Katowice     31 października, 18:00
Resovia     –     Lechia Gdańsk     7 listopada, 13:00
na Stadionie Miejskim
Wigry Suwałki     –     Stomil Olsztyn     7 listopada, 18:00
Piast Gliwice     –     Legia Warszawa     30 października, 20:30
Legionovia Legionowo     –     Górnik Zabrze     31 października, 13:00
Polonia Środa Wielkopolska     –     Odra Opole     31 października, 13:00
KP Starogard Gdański     –     Puszcza Niepołomice     7 listopada, 13:00
Raków Częstochowa     –     Lech Poznań     30 października, 17:45
Olimpia Grudziądz     –     Wisła Płock     31 października, 18:00