SLAWIS

Start 17. kolejki. Śląsk Wrocław – Wisła Kraków

W piątkowym meczu 17. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasa Śląsk Wrocław zagra na własnym stadionie z Wisłą Kraków. Początek spotkania o 20.30.

Śląsk Wrocław po bardzo słabym początku rundy chciałby wrócić na zwycięską ścieżkę. Remis 0:0 ze Stalą Mielec i przegrana z Piastem Gliwice 0:2 znacznie powiększyły stratę do podium, a grupa pościgowa goni coraz bardziej. Trener Lavicka musi szybko znaleźć sposób na skuteczniejszą grę swoich podopiecznych, oraz poprawić grę obronną.

Goście przyjeżdżają na to spotkanie w lepszych humorach. Niesamowity mecz przegrany z Piastem Gliwice 3:4 przysporzył wiele emocji dla sympatyków Białej Gwiazdy, ale przede wszystkim dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego. W kolejnym meczu podopieczni trenera Hyballi wygrali z Jagiellonią 2:0, choć trzeba sobie jasno powiedzieć, że gdyby skuteczność strzałów stała na wyższym poziomie, rezultat mógł być znacznie wyższy. Warto pamiętać, że Jaga na początku spotkania też miała świetne sytuacje i tylko dzięki dobrej dyspozycji Mateusza Lisa udało się nie stracić bramki.

Co zobaczymy dzisiejszego wieczora ? Przełamanie Śląska, czy może kolejne zwycięstwo Wisły? Początek emocji o 20.30.