Sparingi zimowe

ARKA GDYNIA:

22 stycznia 2019, 9:30 – Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Arka Gdynia 0-0 Sławija Sofia

Arka Gdynia: (I połowa) 1. Pāvels Šteinbors – 33. Damian Zbozień, 23. Luka Marić, 6. Frederik Helstrup, 17. Adam Marciniak – 10. Luka Zarandia, 16. Adam Deja, 14. Michał Nalepa, 22. Michał Janota, 18. Maksymilian Banaszewski – 7. Maciej Jankowski. (II połowa) Marcin Staniszewski – Tadeusz Socha, Christian Maghoma, Dawid Sołdecki, Michael Olczyk – Jan Łoś, Adam Danch, Rogelio Chávez, Goran Cvijanović, Nabil Aankour – Rafał Siemaszko.

24 stycznia 2019, 9:30 – Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Arka Gdynia 1-0 Czerno More Warna
Rafał Siemaszko 94

Arka Gdynia: Marcin Staniszewski (30 Kacper Krzepisz, 75 Michał Molenda) – Damian Zbozień (61 Tadeusz Socha, 98 Dawid Blok), Luka Marić (61 Christian Maghoma), Frederik Helstrup (61 Dawid Sołdecki), Adam Marciniak (61 Michael Olczyk) – Luka Zarandia (61 Jan Łoś), Adam Deja (61 Adam Danch), Michał Nalepa (61 Rogelio Chávez, 98 Jakub Wilczyński), Michał Janota (61 Goran Cvijanović, 98 Mateusz Stępień), Maksymilian Banaszewski (61 Nabil Aankour) – Maciej Jankowski (61 Rafał Siemaszko).

28 stycznia 2019, 15:00 – Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Arka Gdynia 2-0 FK Ołeksandrija
Luka Zarandia 60, Rafał Siemaszko 82

Arka Gdynia: 1. Pāvels Šteinbors – 33. Damian Zbozień (70, 2. Tadeusz Socha), 23. Luka Marić (70, 3. Christian Maghoma), 6. Frederik Helstrup (79, 4. Dawid Sołdecki), 17. Adam Marciniak (70, 19. Michael Olczyk) – 10. Luka Zarandia (70, 44. Mateusz Stępień), 16. Adam Deja (79, 99. Dawid Blok), 14. Michał Nalepa (70, 26. Adam Danch), 22. Michał Janota (79, 20. Goran Cvijanović), 18. Maksymilian Banaszewski (70, 31. Jan Łoś) – 7. Maciej Jankowski (70, 11. Rafał Siemaszko).

31 stycznia 2019, 9:00
Arka Gdynia 2-1 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje)

31 stycznia 2019, 14:30 – Side (Hane Hotels Futbol Center)
Arka Gdynia 2-1 Szachtior Karaganda
Rafał Siemaszko 30, 65 – Dmitrij Baczek 75

Arka Gdynia: Marcin Staniszewski (30 Kacper Krzepisz, 60 Michał Molenda) – Tadeusz Socha, Christian Maghoma, Dawid Sołdecki, Michael Olczyk – Mateusz Stępień, Rogelio Chávez (70 Dawid Blok), Adam Danch, Goran Cvijanović, Jan Łoś (74 Jakub Wilczyński) – Rafał Siemaszko.

CRACOVIA:

18 stycznia 2019, 12:00 – Mielec (boczne boisko stadionu MOSiR)
Stal Mielec 1-1 Cracovia
Josip Šoljić 28 – Filip Piszczek 54

Cracovia: 40. Michal Peškovič (46 Krystian Stępniowski) – 2. Cornel Râpă (46, 87. Diego Ferraresso), 34. Ołeksij Dytiatjew (46, 39. Michał Helik), 21. Jakub Serafin (46, 20. Niko Datković), 3. Michal Sipľak (46, 33. Kamil Pestka) – 4. Sergiu Hanca (46, 77. Sebastian Strózik; 86, 97. Daniel Pik), 14. Damian Dąbrowski (46, 8. Milan Dimun), 6. Sylwester Lusiusz (46, 5. Janusz Gol), 27. Marcin Budziński (46, 19. Javi Hernández), 11. Mateusz Wdowiak (46, 29. Bojan Čečarić) – 24. Airam Cabrera (46, 26. Filip Piszczek).

23 stycznia 2019, 15:30 – Kundu (World of Wonders Football Center)
Cracovia 1-1 Vejle BK
Airam Cabrera 75 (k) – Adam Jakobsen 44

Cracovia: (I połowa) Krystian Stępniowski – Milan Dimun, Mateusz Pieńczak, Jakub Serafin, Michał Zięba, Michał Rakoczy, Vinícius Ferreira, Sebastian Strózik, Daniel Pik, Michał Helik, Kamil Pestka. (II połowa) Michal Peškovič – Ołeksij Dytiatjew, Damian Dąbrowski, Niko Datković, Marcin Budziński, Diego Ferraresso, Filip Piszczek, Sylwester Lusiusz, Airam Cabrera, Sergiu Hanca, Michal Sipľak.

26 stycznia 2019, 17:00 – Belek (Sueno Hotels)
Cracovia 3-3 Achmat Grozny
Michal Sipľak 5, Marcin Budziński 40, Airam Cabrera 42 (k) – Ismael Lima 53, Ablaye Mbengue 73, 76

Cracovia: (I połowa) Michal Peškovič – Cornel Râpă, Michał Helik, Ołeksij Dytiatjew, Michal Sipľak – Sergiu Hanca, Marcin Budziński, Janusz Gol, Sylwester Lusiusz, Bojan Čečarić – Airam Cabrera. (II połowa) Krystian Stępniowski – Diego Ferraresso, Niko Datković, Jakub Serafin, Kamil Pestka – Sebastian Strózik (81 Daniel Pik), Damian Dąbrowski, Milan Dimun, Javi Hernández, Mateusz Wdowiak – Filip Piszczek.

31 stycznia 2019, 15:00 – Kundu (World of Wonders Football Center)
Cracovia 1-0 FK Partizan (Belgrad)
Airam Cabrera 64 (k)

Cracovia: Michal Peškovič – Cornel Râpă, Michał Helik (61 Niko Datković), Ołeksij Dytiatjew, Michal Sipľak (85 Kamil Pestka) – Sergiu Hanca (67 Bojan Čečarić), Janusz Gol (78 Jakub Serafin), Damian Dąbrowski (46 Milan Dimun), Marcin Budziński (74 Javi Hernández), Mateusz Wdowiak (83 Diego Ferraresso) – Airam Cabrera (74 Filip Piszczek).

1 lutego 2019, 14:30 – Kundu (World of Wonders Football Center)
Cracovia 0-1 FK Proleter (Nowy Sad)

Cracovia: 13. Krystian Stępniowski (77 Filip Majchrowicz) – 87. Diego Ferraresso (77, 28. Michał Zięba), 20. Niko Datković, 10. Mateusz Pieńczak (59, 25. Michał Rakoczy; 81, 8. Milan Dimun), 33. Kamil Pestka – 77. Sebastian Strózik (46, 6. Sylwester Lusiusz), 8. Milan Dimun (77, 39. Michał Helik), 19. Javi Hernández, 21. Jakub Serafin (52, 17. Vinícius Ferreira), 29. Bojan Čečarić – 26. Filip Piszczek (61, 77. Sebastian Strózik; 77, 27. Marcin Budziński).

10 lutego 2019, 12:00 – Kraków (boczne boisko Garbarni)
Garbarnia Kraków 2-4 Cracovia
Tomasz Ogar 32, Szymon Kiebzak 41 – Bojan Čečarić 16, Arkadiusz Garzeł 29 (s), Filip Piszczek 63, Milan Dimun 84

Cracovia: 13. Krystian Stępniowski (68, 22. Adam Wilk) – 87. Diego Ferraresso, 20. Niko Datković, 10. Mateusz Pieńczak (46, 14. Krystian Bracik), 33. Kamil Pestka – 29. Bojan Čečarić (65 Michał Zięba), 19. Javi Hernández (65, 67. Matheus Santos), 8. Milan Dimun (85, 7. Patryk Zaucha), 6. Sylwester Lusiusz, 17. Vinícius Ferreira (46, 23. Adrian Danek) – 26. Filip Piszczek (87, 11. Remigiusz Biernat).

GÓRNIK ZABRZE:

16 stycznia 2019, 17:00 – Derýnia (Stádio Anagénnissis Derýnias)
MS Anagénnissi Derýnias 0-8 Górnik Zabrze
Szymon Żurkowski 6, Jesús Jiménez 10, 14, 18, Walerian Gwilia 29, Przemysław Wiśniewski 78, Kamil Zapolnik 79, Kacper Michalski 85

Górnik Zabrze: (I połowa) Martin Chudý (30 Daniel Bielica) – Adam Wolniewicz, Dani Suárez, Paweł Bochniewicz, Michał Koj – Jesús Jiménez, Mateusz Matras, Daniel Smuga, Szymon Żurkowski, Walerian Gwilia – Igor Angulo. (II połowa) Daniel Bielica (60 Tomasz Loska) – Kacper Michalski, Przemysław Wiśniewski, Szymon Matuszek, Adrian Gryszkiewicz – Marcin Urynowicz, Maciej Ambrosiewicz, Konrad Nowak, Łukasz Wolsztyński, Daniel Liszka – Kamil Zapolnik (87 Krzysztof Kiklaisz).

25 stycznia 2019, 14:00 – Paralímni (Athlitikó Kéntro Tássos Márkou)
Górnik Zabrze 2-1 Spartak Moskwa (ME)
Marcin Urynowicz 3, Krzysztof Kiklaisz 59 – Fanil Sungatulin 6

Górnik Zabrze: 33. Daniel Bielica (46, 1. Tomasz Loska) – 13. Kacper Michalski, 25. Krzysztof Kubica, 2. Przemysław Wiśniewski, 27. Adrian Gryszkiewicz, 28. Maciej Ambrosiewicz, 20. Marcin Urynowicz, 18. Wojciech Hajda (46, 24. Bartłomiej Eizenchart), 45. Adam Ryczkowski (71, 18. Wojciech Hajda), 29. Krzysztof Kiklaisz, 11. Daniel Liszka.

26 stycznia 2019, 14:00 – Sotíra (Dimotikó Stádio Sotíras)
Górnik Zabrze 0-2 FK Teplice
Patrik Žitný 56, Soune Soungole 68

Górnik Zabrze: Martin Chudý – Adam Wolniewicz, Dani Suárez, Paweł Bochniewicz, Michał Koj, Mateusz Matras, Łukasz Wolsztyński, Walerian Gwilia, Daniel Smuga (24 Kamil Zapolnik, 67 Szymon Matuszek), Jesús Jiménez, Igor Angulo (75 Daniel Smuga). Od 46. minuty grał także: Adam Örn Arnarson.

28 stycznia 2019, 14:00 – Pýrgos (Kinotikó Gípedo Pýrgou Lemessoú)
Górnik Zabrze 3-1 FK Čukarički (Belgrad) (ME)
Daniel Smuga 20, Adam Ryczkowski 23, Szymon Matuszek 88 – Lazar Daničić 75 (k)

Górnik Zabrze: 1. Tomasz Loska – 3. Adam Wolniewicz, 13. Kacper Michalski, 25. Krzysztof Kubica, 27. Adrian Gryszkiewicz, 22. Szymon Matuszek, 21. Daniel Smuga (75, 18. Wojciech Hajda), 20. Marcin Urynowicz, 28. Maciej Ambrosiewicz, 45. Adam Ryczkowski (75, 24. Bartłomiej Eizenchart), 19. Kamil Zapolnik.

30 stycznia 2019, 15:30 – Parekklissiá (Kinotikó Stádio Parekklissiás)
Górnik Zabrze 1-1 FK Čukarički (Belgrad)
Igor Angulo 8 – Samuel Owusu 31

Górnik Zabrze: Martin Chudý – Adam Örn Arnarson, Przemysław Wiśniewski, Paweł Bochniewicz, Michał Koj – Łukasz Wolsztyński (83 Kacper Michalski), Mateusz Matras, Szymon Żurkowski, Walerian Gwilia, Jesús Jiménez – Igor Angulo (87 Krzysztof Kiklaisz).

31 stycznia 2019, 14:00 – Paralímni (Athlitikó Kéntro Tássos Márkou)
AS Omónia Lefkossías (ME) 0-9 Górnik Zabrze
Daniel Smuga 3, 29, 76, Wojciech Hajda 25, Kamil Zapolnik 56, 60, 61, 72, Adam Ryczkowski 78

Górnik Zabrze: Daniel Bielica – Kacper Michalski, Dani Suárez, Szymon Matuszek, Adrian Gryszkiewicz (46 Bartłomiej Eizenchart), Krzysztof Kubica, Daniel Smuga, Maciej Ambrosiewicz (46 Adam Ryczkowski), Wojciech Hajda, Daniel Liszka, Kamil Zapolnik.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK:

23 stycznia 2019, 9:00 – Belek (Kempinski Hotel The Dome)
Jagiellonia Białystok 1-2 Arsienał Tuła
Patryk Klimala 74 – Kantiemir Bierchamow 64, Paweł Gierach 83 (s)

Jagiellonia Białystok: 25. Marián Kelemen (46 Grzegorz Sandomierski) – 8. Zoran Arsenić (68 Paweł Gierach), 17. Ivan Runje, 5. Nemanja Mitrović (80 Patryk Czerech), 19. Böðvar Böðvarsson (46, 14. Justas Lasickas) – 13. Mile Savković (75 Maciej Twarowski), 6. Taras Romanczuk, 99. Bartosz Kwiecień, 27. Martin Adamec (46, 98. Patryk Klimala), 12. Guilherme – 10. Stefan Šćepović (68, 42. Szymon Łapiński).

27 stycznia 2019, 9:30 – Belek (Sueno Hotels)
Jagiellonia Białystok 3-1 FC Slovan Liberec
Ivan Runje 20, Mile Savković 37, Patryk Klimala 78 – Aleš Nešický 59

Jagiellonia Białystok: 29. Grzegorz Sandomierski (46 Marián Kelemen) – 15. Zoran Arsenić (46 Jakub Wójcicki, 78 Paweł Gierach), 17. Ivan Runje (86 Patryk Czerech), 5. Nemanja Mitrović, 12. Guilherme (46 Böðvar Böðvarsson) – 13. Mile Savković (46 Arvydas Novikovas), 6. Taras Romanczuk (46 Bartosz Kwiecień, 60 Zoran Arsenić), 20. Marko Poletanović (46 Martin Adamec), 26. Martin Pospíšil (46 Jesús Imaz, 54 Szymon Łapiński, 80 Maciej Twarowski), 77. Martin Košťál (46 Justas Lasickas) – 11. Stefan Šćepović (46 Patryk Klimala).

30 stycznia 2019, 14:00 – Belek (Sueno Hotels)
Jagiellonia Białystok 1-0 Karpaty Lwów
bramka samobójcza 4

Jagiellonia Białystok: 25. Marián Kelemen (46 Grzegorz Sandomierski) – 7. Jakub Wójcicki (83 Paweł Gierach), 17. Ivan Runje (30 Nemanja Mitrović, 63 Guilherme), 15. Zoran Arsenić (30 Taras Romanczuk, 63 Marko Poletanović), 19. Böðvar Böðvarsson – 77. Martin Košťál (30 Arvydas Novikovas, 63 Maciej Twarowski), 99. Bartosz Kwiecień, 27. Martin Adamec, 26. Martin Pospíšil (46 Szymon Łapiński), Mile Savković (46 Justas Lasickas) – 10. Stefan Šćepović (80 Taras Romanczuk).

31 stycznia 2019, 14:00 – Belek (Gloria Sports Arena)
Jagiellonia Białystok 2-1 Dinamo Moskwa
Patryk Klimala 64, Arvydas Novikovas 68 – Wiaczesław Grulow 90

KORONA KIELCE:

16 stycznia 2019, 13:30 – Kızılağaç (World of Sunrise)
Korona Kielce 3-0 Politehnica Iași
Felicio Brown Forbes 49, 70, Wato Arweladze 54

Korona Kielce: Michał Miśkiewicz (71 Jakub Osobiński) – Oktawian Skrzecz (46 Bartosz Rymaniak), Iván Márquez (46 Piotr Malarczyk), Ken Kallaste (46 Adnan Kovačević), Łukasz Kosakiewicz (46 Michael Gardawski, 81 Kornel Kordas) – Matej Pučko (46 Oliver Petrak), Zlatko Janjić (46 Ognjen Gnjatić), Oskar Sewerzyński (46 Jakub Żubrowski), Maciej Firlej (34 Wiktor Długosz, 46 Wato Arweladze), Ivan Jukić (46 Marcin Cebula) – Maciej Górski (46 Felicio Brown Forbes).

20 stycznia 2019, 15:00 – Belek (Rixos Premium Hotel)
Korona Kielce 3-2 Ferencvárosi TC
Felicio Brown Forbes 65, 73, Maciej Górski 86 – Amadou Moutari 50, Roland Varga 71

Korona Kielce: Michał Miśkiewicz (46 Paweł Sokół) – Bartosz Rymaniak (68 Ken Kallaste), Adnan Kovačević (81 Oktawian Skrzecz), Piotr Malarczyk (68 Iván Márquez), Michael Gardawski (68 Łukasz Kosakiewicz) – Ognjen Gnjatić (60 Zlatko Janjić), Oliver Petrak (46 Ivan Jukić), Jakub Żubrowski (68 Oskar Sewerzyński), Wato Arweladze (61 Maciej Górski), Marcin Cebula (46 Matej Pučko) – Elia Soriano (60 Felicio Brown Forbes).

24 stycznia 2019, 16:00 – Çolaklı (Kamelya World)
Korona Kielce 3-3 FC Baník Ostrawa
Michael Gardawski 38, Elia Soriano 44, Ognjen Gnjatić 55 – Nemanja Kuzmanović 15, Václav Procházka 28, Jakub Šašinka 85

Korona Kielce: Michał Miśkiewicz – Bartosz Rymaniak, Adnan Kovačević (46 Iván Márquez, 86 Łukasz Bujak), Piotr Malarczyk, Michael Gardawski (70 Oktawian Skrzecz) – Matej Pučko (59 Felicio Brown Forbes), Ognjen Gnjatić (70 Łukasz Kosakiewicz), Jakub Żubrowski (80 Oskar Sewerzyński), Ivan Jukić (79 Wiktor Długosz) – Elia Soriano (74 Maciej Firlej), Wato Arweladze (68 Zlatko Janjić).

2 lutego 2019, 13:00 – Nowiny (boczne boisko Stadionu 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
Korona Kielce 0-2 Puszcza Niepołomice
Mariusz Idzik 47, Szymon Gwiazda 81

Korona Kielce: 88. Paweł Sokół (60 Jakub Osobiński) – 21. Łukasz Kosakiewicz, 15. Piotr Pierzchała, 18. Łukasz Bujak (56 Mateusz Bartosiak), 19. Ken Kallaste – 27. Matej Pučko (74 Iván Márquez), 13. Oliver Petrak (74 Piotr Lisowski), 20. Oskar Sewerzyński (81, 13. Oliver Petrak), 77. Oktawian Skrzecz (60 Wiktor Długosz) – 91. Felicio Brown Forbes (57 Maciej Firlej), 9. Maciej Górski.

3 lutego 2019, 15:00 – Kielce (Stadion Kusocińskiego)
Korona Kielce 1-2 Stal Mielec
Iván Márquez 2 – Josip Šoljić 20, Martin Dobrotka 75

LECH POZNAŃ:

23 stycznia 2019, 15:30 – Kemerağzı (Miracle Resort Hotel)
Lech Poznań 1-3 Etyr Wielkie Tyrnowo
Filip Marchwiński 90 – Veljko Batrović 5, Miłczo Angełow 39, Danijeł Mładenow 73

Lech Poznań: 30. Matúš Putnocký (33, 1. Jasmin Burić, 65 Karol Szymański, 80 Krzysztof Bąkowski) – 37. Marcin Wasielewski (46, 2. Robert Gumny, 70 Karol Smajdor), 26. Rafał Janicki (46 Nikola Vujadinović), 35. Wiktor Pleśnierowicz (33, 4. Thomas Rogne, 65 Dimítris Goútas), 3. Vernon De Marco (46 Piotr Tomasik) – 17. Maciej Makuszewski (46, 34. Tymoteusz Klupś), 25. Pedro Tiba (33, 19. Tomasz Cywka, 65 Mateusz Skrzypczak), 6. Łukasz Trałka (46, 7. Maciej Gajos), 10. Darko Jevtić (33, 24. João Amaral, 65 Juliusz Letniowski, 80 Filip Marchwiński), 29. Kamil Jóźwiak (33, 18. Mihai Răduț, 65 Jakub Kamiński) – 32. Christian Gytkjær (37, 8. Paweł Tomczyk, 70 Filip Szymczak).

26 stycznia 2019, 17:30 – Kumköy (Limak Arcadia Golf and Sport Resort)
Lech Poznań 1-2 SK Sturm Graz
Rafał Janicki 90 – Thomas Schrammel 29, Ivan Ljubić 78

Lech Poznań: 30. Matúš Putnocký (83, 33. Karol Szymański) – 37. Marcin Wasielewski, 26. Rafał Janicki, 35. Wiktor Pleśnierowicz (69, 5. Dimítris Goútas), 3. Vernon De Marco – 17. Maciej Makuszewski (72, 16. Juliusz Letniowski), 19. Tomasz Cywka (74, 20. Mateusz Skrzypczak), 6. Łukasz Trałka, 10. Darko Jevtić (46, 18. Mihai Răduț), 29. Kamil Jóźwiak (83, 23. Karol Smajdor) – 32. Christian Gytkjær (75, 8. Paweł Tomczyk).

27 stycznia 2019, 9:00 – Belek (Bellis Deluxe Hotel)
Lech Poznań 1-0 FC DAC 1904 Dunajská Streda
Paweł Tomczyk 72

Lech Poznań: 1. Jasmin Burić (82, 31. Krzysztof Bąkowski) – 2. Robert Gumny (61, 23. Karol Smajdor), 4. Thomas Rogne, 13. Nikola Vujadinović, 77. Piotr Tomasik – 34. Tymoteusz Klupś (46, 8. Paweł Tomczyk), 25. Pedro Tiba (61, 20. Mateusz Skrzypczak), 7. Maciej Gajos, 36. Filip Marchwiński (65, 16. Juliusz Letniowski), 38. Jakub Kamiński (58, 18. Mihai Răduț) – 24. João Amaral.

30 stycznia 2019, 15:30 – Belek (Bellis Deluxe Hotel)
Lech Poznań 0-1 FK Voždovac (Belgrad)
Alen Mašović 59

Lech Poznań: 33. Karol Szymański – 26. Rafał Janicki (63, 35. Wiktor Pleśnierowicz), 5. Dimítris Goútas, 3. Vernon De Marco, 22. Wołodymyr Kostewycz – 7. Tymoteusz Klupś (46, 38. Jakub Kamiński), 19. Tomasz Cywka, 20. Mateusz Skrzypczak, 16. Juliusz Letniowski (88, 23. Karol Smajdor), 18. Mihai Răduț – 8. Paweł Tomczyk.

31 stycznia 2019, 15:05 – Belek (Regnum Carya Golf & Spa Resort)
Lech Poznań 0-3 Szachtar Donieck
Júnior Moraes 31, Manor Solomon 84, Olarenwaju Kayode 90

Lech Poznań: 1. Jasmin Burić – 37. Marcin Wasielewski, 4. Thomas Rogne, 13. Nikola Vujadinović, 77. Piotr Tomasik – 17. Maciej Makuszewski (69, 11. Timur Żamaletdinow), 25. Pedro Tiba, 6. Łukasz Trałka (46, 7. Maciej Gajos), 36. Filip Marchwiński (54, 10. Darko Jevtić), 29. Kamil Jóźwiak – 24. João Amaral (78, 34. Tymoteusz Klupś).

LECHIA GDAŃSK:

15 stycznia 2019, 12:00 – Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 4-4 Bytovia Bytów
Bramki dla Bytovii: Mateusz Kuzimski (trzy), Maciej Dampc

21 stycznia 2019, 16:00 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)
Lechia Gdańsk 2-1 Viitorul Constanța
Mateusz Żukowski 8, Patryk Lipski 43 – Ianis Hagi 23

Lechia Gdańsk: (skład wyjściowy) Zlatan Alomerović – Karol Fila, Daniel Mikołajewski, Steven Vitória, Adrian Petk – Daniel Łukasik, Mateusz Sopoćko, Patryk Lipski – Konrad Michalak, Jakub Arak, Mateusz Żukowski.

25 stycznia 2019, 15:30 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)
Lechia Gdańsk 1-0 Łudogorec Razgrad
Mateusz Żukowski 73

Lechia Gdańsk: 12. Dušan Kuciak – 19. Karol Fila (64, 45. Mateusz Cegiełka), 25. Michał Nalepa (64, 55. Filip Dymerski), 26. Błażej Augustyn (64, 5. Steven Vitória), 22. Filip Mladenović (64, 37. Adrian Petk) – 28. Flávio Paixão (64, 11. Konrad Michalak), 35. Daniel Łukasik (60, 20. Mateusz Sopoćko), 6. Jarosław Kubicki (64, 9. Patryk Lipski), 36. Tomasz Makowski (64, 10. Egy Maulana Vikri), 8. Michał Mak (64, 29. Mateusz Żukowski) – 90. Artur Sobiech (64, 18. Jakub Arak).

28 stycznia 2019, 15:00 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)
Lechia Gdańsk 0-2 Odense Boldklub
Bashkim Kadrii 40, 68

Lechia Gdańsk: 1. Zlatan Alomerović (46, 12. Dušan Kuciak) – 3. João Nunes (46, 19. Karol Fila), 5. Steven Vitória (46, 25. Michał Nalepa), 26. Błażej Augustyn (46, 55. Filip Dymerski), 22. Filip Mladenović (46, 20. Daniel Mikołajewski) – 11. Konrad Michalak (46, 28. Flávio Paixão), 6. Jarosław Kubicki (46, 35. Daniel Łukasik), 36. Tomasz Makowski (46, 80. Mateusz Sopoćko), 9. Patryk Lipski (46, 10. Egy Maulana Vikri), 29. Mateusz Żukowski (46, 8. Michał Mak) – 18. Jakub Arak (46, 90. Artur Sobiech).

1 lutego 2019, 9:00 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)
Lechia Gdańsk 3-3 FC Viktoria Köln 1904
Jakub Arak 19, Filip Dymerski 57, Mateusz Sopoćko 65 – Mike Wunderlich, Hamza Saghiri, Albert Bunjaku

Lechia Gdańsk: Zlatan Alomerović – João Nunes, Filip Dymerski, Steven Vitória, Daniel Mikołajewski – Konrad Michalak, Tomasz Makowski (46 Mateusz Sopoćko), Adrian Petk, Egy Maulana Vikri, Michał Mak – Jakub Arak.

1 lutego 2019, 15:00 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)
Lechia Gdańsk 3-0 Suwon Samsung Bluewings
Flávio Paixão 18 (k), 31, Artur Sobiech 74 (k)

Lechia Gdańsk: Dušan Kuciak – Karol Fila, Michał Nalepa, Błażej Augustyn, Filip Mladenović – Flávio Paixão, Jarosław Kubicki, Mateusz Sopoćko (46 Tomasz Makowski), Daniel Łukasik, Mateusz Żukowski – Artur Sobiech.

10 lutego 2019, 12:00 – Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 1-3 Olimpia Grudziądz
Michał Mak 14 – Przemysław Kita 11, 40, Robert Ziętarski 26 (k)

Lechia Gdańsk: Zlatan Alomerović – João Nunes, Steven Vitória, Daniel Mikołajewski, Dominik Szukiełowicz – Michał Mak (80 Adam Kucznier), Tomasz Makowski (46 Marcel Wszołek), Mateusz Sopoćko (84 Jan Kopania), Egy Maulana Vikri (65 Sebastian Rugowski), Mateusz Żukowski (46 Adrian Petk) – Jakub Arak.

LEGIA WARSZAWA:

15 stycznia 2019, 12:15 – Tróia (One Tróia José Mourinho Training Centre)
Clube Olímpico do Montijo 1-4 Legia Warszawa
Beto 89 – Kasper Hämäläinen 35, William Rémy 45, Salvador Agra 81, Carlitos 90

Legia Warszawa: 30. Radosław Majecki (46, 33. Radosław Cierzniak) – 18. Michał Kucharczyk (46, 41. Paweł Stolarski), 44. William Rémy (46, 4. Mateusz Wieteska), 2. Michał Pazdan (46, 55. Artur Jędrzejczyk), 16. Luís Rocha (46, 14. Adam Hloušek) – 20. Marko Vešović (46, 23. Salvador Agra), 34. Iñaki Astiz (46, 26. Cafú), 24. André Martins (46, 7. Domagoj Antolić), 22. Kasper Hämäläinen (46, 53. Sebastian Szymański), 21. Dominik Nagy (46, 40. Michał Karbownik; 76, 50. Mateusz Praszelik) – 99. Sandro Kulenović (46, 27. Carlitos).

16 stycznia 2019, 12:00 – Tróia (One Tróia José Mourinho Training Centre)
Amora FC 0-2 Legia Warszawa
William Rémy 71, Sandro Kulenović 84

Legia Warszawa: 33. Radosław Cierzniak (46, 30. Radosław Majecki) – 41. Paweł Stolarski (46, 18. Michał Kucharczyk), 4. Mateusz Wieteska (46, 44. William Rémy), 55. Artur Jędrzejczyk (46, 2. Michał Pazdan), 14. Adam Hloušek (46, 16. Luís Rocha) – 23. Salvador Agra (46, 20. Marko Vešović), 26. Cafú (46, 34. Iñaki Astiz), 7. Domagoj Antolić (46, 24. André Martins), 53. Sebastian Szymański (46, 22. Kasper Hämäläinen; 70, 50. Mateusz Praszelik), 40. Michał Karbownik (20, 32. Miroslav Radović; 46, 21. Dominik Nagy) – 27. Carlitos (46, 99. Sandro Kulenović).

17 stycznia 2019, 12:00 – Tróia (One Tróia José Mourinho Training Centre)
FC Alverca 2-1 Legia Warszawa
Breno, Alex Apolinário – Mateusz Wieteska 43

Legia Warszawa: (I połowa) Radosław Cierzniak – Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Artur Jędrzejczyk, Adam Hloušek – Salvador Agra, Cafú, Domagoj Antolić, Mateusz Praszelik (Miroslav Radović), Sebastian Szymański – Carlitos. (II połowa) Radosław Majecki – Michał Kucharczyk, William Rémy, Michał Pazdan, Luís Rocha – Marko Vešović, Iñaki Astiz, André Martins, Kasper Hämäläinen, Dominik Nagy – Sandro Kulenović.

24 stycznia 2019, 12:00 – Tróia (One Tróia José Mourinho Training Centre)
CD Mafra 1-2 Legia Warszawa
Flávio Silva 31 – William Rémy 29, Carlitos 87

Legia Warszawa: 33. Radosław Cierzniak (69, 30. Radosław Majecki) – 18. Michał Kucharczyk (69, 41. Paweł Stolarski), 44. William Rémy (69, 4. Mateusz Wieteska), 55. Artur Jędrzejczyk (69, 2. Michał Pazdan), 14. Adam Hloušek (69, 16. Luís Rocha) – 20. Marko Vešović (46, 23. Salvador Agra), 26. Cafú (82, 34. Iñaki Astiz), 24. André Martins (69, 7. Domagoj Antolić), 53. Sebastian Szymański (82, 32. Miroslav Radović), 21. Dominik Nagy (69, 22. Kasper Hämäläinen) – 99. Sandro Kulenović (46, 27. Carlitos).

26 stycznia 2019, 16:50 – Tróia (One Tróia José Mourinho Training Centre)
Vitória FC Setúbal 0-1 Legia Warszawa
Kasper Hämäläinen 82
Legia Warszawa: 33. Radosław Cierzniak (80, 30. Radosław Majecki) – 18. Michał Kucharczyk (64, 41. Paweł Stolarski), 44. William Rémy (80, 4. Mateusz Wieteska), 55. Artur Jędrzejczyk, 14. Adam Hloušek (64, 16. Luís Rocha) – 23. Salvador Agra (64, 20. Marko Vešović), 26. Cafú (80, 34. Iñaki Astiz), 24. André Martins (64, 7. Domagoj Antolić), 21. Dominik Nagy (80, 32. Miroslav Radović) – 27. Carlitos (80, 11. Jarosław Niezgoda), 99. Sandro Kulenović (64, 22. Kasper Hämäläinen).

29 stycznia 2019, 17:00 – Tróia (One Tróia José Mourinho Training Centre)
CD Cova da Piedade 0-2 Legia Warszawa
Cafú 69, Dominik Nagy 77

Legia Warszawa: 30. Radosław Majecki (66, 33. Radosław Cierzniak) – 41. Paweł Stolarski (46, 23. Salvador Agra), 55. Artur Jędrzejczyk, 4. Mateusz Wieteska, 16. Luís Rocha (64, 14. Adam Hloušek) – 20. Marko Vešović (64, 18. Michał Kucharczyk), 34. Iñaki Astiz (64, 26. Cafú), 7. Domagoj Antolić (64, 8. André Martins), 22. Kasper Hämäläinen (64, 99. Sandro Kulenović), 32. Miroslav Radović (64, 21. Dominik Nagy) – 11. Jarosław Niezgoda (46, 27. Carlitos).

MIEDŹ LEGNICA:

19 stycznia 2019, 14:00 – Türkler (Eftalia Aqua Resort)
Miedź Legnica 2-1 Sławija Sofia
Fabian Piasecki 21, Henrik Ojamaa 50 (k) – Cwetelin Czunczukow 61

Miedź Legnica: 1. Łukasz Sapela (30, 32. Anton Kanibołoćkyj, 60 Jan Szpaderski) – 2. Aleksandar Miljković (46, 23. Paweł Zieliński), 26. Božo Musa (46, 16. Hubert Kisiel), 28. Kornel Osyra (46, 19. Grzegorz Bartczak), 24. Tomislav Božić (60, 28. Kornel Osyra; 75, 26. Božo Musa), 11. Juan Cámara (46, 17. Artur Pikk) – 9. Fabian Piasecki (46, 5. Karol Gardzielewicz), 13. Adrian Purzycki (46, 14. Omar Santana), 22. Borja Fernández (46, 6. Rafał Augustyniak), 3. Rafał Adamski (46, 21. Henrik Ojamaa) – 10. Petteri Forsell (46, 20. Mateusz Szczepaniak).

22 stycznia 2019, 14:00 – Türkler (Eftalia Aqua Resort)
Miedź Legnica 1-1 Czerno More Warna
Fabian Piasecki 64 (k) – Mirosław Enczew 80

Miedź Legnica: (I połowa) Anton Kanibołoćkyj – Artur Pikk, Grzegorz Bartczak, Kornel Osyra, Aleksandar Miljković, Paweł Zieliński, Rafał Augustyniak, Omar Santana, Henrik Ojamaa, Petteri Forsell, Mateusz Szczepaniak (31 Fabian Piasecki). (II połowa) Łukasz Sapela – Tomislav Božić, Hubert Kisiel, Božo Musa, Aleksandar Miljković (60 Paweł Zieliński), Juan Cámara, Adrian Purzycki, Borja Fernández, Łukasz Garguła, Fabian Piasecki, Rafał Adamski.

26 stycznia 2019, 13:00 – Kızılağaç (World of Sunrise)
Miedź Legnica 2-1 FK Vardar (Skopje)
Paweł Zieliński 36, Fabian Piasecki 81 – Willian Lira 22

Miedź Legnica: (I połowa) Łukasz Sapela – Aleksandar Miljković, Božo Musa, Tomislav Božić, Omar Santana, Rafał Augustyniak, Paweł Zieliński, Petteri Forsell, Rafał Adamski, Borja Fernández, Juan Cámara. (II połowa) Łukasz Sapela – Grzegorz Bartczak, Kornel Osyra, Božo Musa (70 Tomislav Božić), Artur Pikk, Łukasz Garguła, Adrian Purzycki, Aleksandar Miljković (62 Paweł Zieliński), Henrik Ojamaa, Mateusz Szczepaniak, Fabian Piasecki.

31 stycznia 2019, 9:00 – Kızılağaç (World of Sunrise)
Miedź Legnica 2-3 SKA Chabarowsk
Henrik Ojamaa 28, Fabian Piasecki 40 – Maksim Kazankow 33, zawodnik testowany 66, Irakli Kwekweskiri 73

Miedź Legnica: Łukasz Sapela (46 Jan Szpaderski) – Tomislav Božić, Božo Musa, Hubert Kisiel, Juan Cámara, Borja Fernández, Rafał Augustyniak (64 Adrian Purzycki), Karol Gardzielewicz, Petteri Forsell (89 Henrik Ojamaa), Henrik Ojamaa (85 Rafał Adamski), Fabian Piasecki.

31 stycznia 2019, 14:00 – Kızılağaç (World of Sunrise)
Miedź Legnica 1-2 Czornomoreć Odessa
Aleksandar Miljković 36 – Andrij Miszczenko 7, zawodnik testowany 25

Miedź Legnica: Anton Kanibołoćkyj – Grzegorz Bartczak, Kornel Osyra, Aleksandar Miljković, Artur Pikk, Omar Santana (60 Rafał Adamski), Adrian Purzycki, Paweł Zieliński, Joan Román, Łukasz Garguła, Mateusz Szczepaniak.

PIAST GLIWICE:

18 stycznia 2019, 14:30 – Rybnik-Kamień (boczne boisko Hotelu Olimpia)
Piast Gliwice 2-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Karol Stanek 2, Aleksander Jagiełło 27

Piast Gliwice: (I połowa) Karol Dybowski – Marcin Pietrowski, Uroš Korun, Jakub Czerwiński, Tomasz Mokwa – Aleksander Jagiełło, Patryk Sokołowski, Patryk Dziczek, Gerard Badía – Michal Papadopulos, Karol Stanek. (II połowa) Karol Dybowski (80 Michał Bodys) – Martin Konczkowski, Aleksandar Sedlar, Damian Byrtek, Mikkel Kirkeskov – Remigiusz Borkała (80 Michał Rakowiecki), Wojciech Kamiński (73 Kacper Marcinkowski), Tom Hateley, Joel Valencia, Jorge Félix – Piotr Parzyszek.

23 stycznia 2019, 15:00 – Belek (Gloria Sports Arena)
Piast Gliwice 1-1 Qarabağ Ağdam
Joel Valencia 9 – Araz Abdullayev 16

Piast Gliwice: 1. Jakub Szmatuła – 20. Martin Konczkowski (46, 5. Marcin Pietrowski), 24. Damian Byrtek, 25. Aleksandar Sedlar (46, 4. Jakub Czerwiński), 2. Mikkel Kirkeskov (46, 22. Tomasz Mokwa) – 21. Gerard Badía (46, 19. Mateusz Mak), 10. Patryk Dziczek (71 Remigiusz Borkała), 6. Tom Hateley (46, 18. Patryk Sokołowski), 17. Joel Valencia (46 Aleksander Jagiełło), 11. Jorge Félix (64, 99. Karol Stanek) – 9. Piotr Parzyszek (46, 27. Michal Papadopulos).

26 stycznia 2019, 16:00 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)
Piast Gliwice 1-1 Bohemians 1905
Joel Valencia 8 – Jan Záviška 72

Piast Gliwice: 26. František Plach (46 Karol Dybowski) – 20. Martin Konczkowski (62 Remigiusz Borkała), 4. Jakub Czerwiński (77 Uroš Korun), 25. Aleksandar Sedlar (65 Damian Byrtek), 2. Mikkel Kirkeskov (46, 22. Tomasz Mokwa) – 19. Mateusz Mak (46, 11. Jorge Félix), 6. Tom Hateley (62 Karol Stanek), 18. Patryk Sokołowski (72 Patryk Dziczek), 17. Joel Valencia (46 Marcin Pietrowski), 21. Gerard Badía (46 Aleksander Jagiełło) – 9. Piotr Parzyszek (46 Michal Papadopulos).

29 stycznia 2019, 13:00 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)
Piast Gliwice 0-0 Botew Płowdiw

Piast Gliwice: 1. Jakub Szmatuła (61, 26. František Plach) – 20. Martin Konczkowski (46, 5. Marcin Pietrowski), 88. Uroš Korun (46, 24. Damian Byrtek), 4. Jakub Czerwiński (46, 25. Aleksandar Sedlar), 2. Mikkel Kirkeskov (46, 22. Tomasz Mokwa) – 19. Mateusz Mak (46, 21. Gerard Badía), 6. Tom Hateley (46, 18. Patryk Sokołowski), 10. Patryk Dziczek (65, 29. Remigiusz Borkała), 17. Joel Valencia (46, 7. Aleksander Jagiełło), 11. Jorge Félix (84, 23. Wojciech Kamiński) – 27. Michal Papadopulos (36, 9. Piotr Parzyszek; 80, 99. Karol Stanek).

2 lutego 2019, 14:00 – Çolaklı (Club Grand Aqua Hotel)
Piast Gliwice 2-2 Zoria Ługańsk
Michal Papadopulos 78, Jorge Félix 80 – Serhij Majboroda 73, 85

Piast Gliwice: 26. František Plach (60 Jakub Szmatuła) – 5. Marcin Pietrowski (46 Martin Konczkowski), 25. Aleksandar Sedlar (68, 5. Marcin Pietrowski), 4. Jakub Czerwiński (68 Damian Byrtek), 2. Mikkel Kirkeskov (68 Uroš Korun) – 21. Gerard Badía (60 Aleksander Jagiełło), 6. Tom Hateley (68, 11. Jorge Félix), 10. Patryk Dziczek (66 Patryk Sokołowski), 17. Joel Valencia (68 Tomasz Mokwa), 11. Jorge Félix (46 Mateusz Mak) – 9. Piotr Parzyszek (46 Michal Papadopulos).

POGOŃ SZCZECIN:

18 stycznia 2019, 10:00 – Belek (Gloria Sports Arena)
Pogoń Szczecin 1-1 FC Hermannstadt
Kamil Drygas 11 – Mihai Dumitriu 34

Pogoń Szczecin: 26. Jakub Bursztyn (46 Łukasz Budziłek) – 2. Jakub Bartkowski, 23. Jarosław Fojut (77, 64. Kacper Kozłowski), 72. Ronaldo Rudović (67, 55. Hubert Sadowski), 77. Ricardo Nunes – 39. Jin Izumisawa (50, 19. Michał Żyro), 54. Maciej Żurawski, 14. Kamil Drygas, 34. Iker Guarrotxena, 27. Sebastian Kowalczyk (82, 61. Kacper Smoliński) – 59. Adrian Benedyczak (70, 63. Hubert Turski).

18 stycznia 2019, 15:00 – Belek (Calista Luxury Resort)
Pogoń Szczecin 1-3 Dinamo Moskwa
Spas Delew 32 – Jewgienij Markow 56, 84 (k), Stanisław Łacewicz 61

Pogoń Szczecin: 1. Łukasz Załuska (76, 76. Jędrzej Grobelny) – 22. David Stec, 40. Sebastian Walukiewicz (62, 72. Ronaldo Rudović), 33. Mariusz Malec (76, 55. Hubert Sadowski), 15. Hubert Matynia – 7. Spas Delew, 28. Tomás Podstawski (82, 64. Kacper Kozłowski), 17. Zvonimir Kožulj, 10. Radosław Majewski, Michał Żyro (46, 61. Kacper Smoliński) – 18. Adam Buksa.

21 stycznia 2019, 12:00 – Belek (Gloria Sports Arena)
Pogoń Szczecin 0-1 FC Baník Ostrawa
Jakub Bolf 55

Pogoń Szczecin: (I połowa) 1. Łukasz Załuska – 2. Jakub Bartkowski, 23. Jarosław Fojut, 33. Mariusz Malec, 77. Ricardo Nunes – 27. Sebastian Kowalczyk, 28. Tomás Podstawski, 14. Kamil Drygas, 34. Iker Guarrotxena, 39. Jin Izumisawa – 18. Adam Buksa. (II połowa) 26. Jakub Bursztyn – 22. David Stec, 40. Sebastian Walukiewicz, 72. Ronaldo Rudović (66, 55. Hubert Sadowski), 15. Hubert Matynia, 19. Michał Żyro, 54. Maciej Żurawski, 61. Kacper Smoliński, 17. Zvonimir Kožulj, 10. Radosław Majewski – 59. Adrian Benedyczak.

24 stycznia 2019, 9:00 – Belek (Cornelia Sports Center)
Pogoń Szczecin 0-1 Odense Boldklub
Casper Nielsen 52

Pogoń Szczecin: 1. Łukasz Załuska (46, 53. Łukasz Budziłek) – 2. Jakub Bartkowski (46, 22. David Stec), 40. Sebastian Walukiewicz (63, 23. Jarosław Fojut), 33. Mariusz Malec (63, 55. Hubert Sadowski), 15. Hubert Matynia (46, 77. Ricardo Nunes) – 34. Iker Guarrotxena (63, 39. Jin Izumisawa), 28. Tomás Podstawski (63, 54. Maciej Żurawski), 14. Kamil Drygas (63, 16. Santeri Hostikka), 17. Zvonimir Kožulj (63, 19. Michał Żyro), 10. Radosław Majewski (46, 27. Sebastian Kowalczyk) – 18. Adam Buksa (63, 59. Adrian Benedyczak).

2 lutego 2019, 13:30 – Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 3-1 Pogoń Szczecin
Tomás Podstawski 58 (s), Mikael Uhre 63, Simon Hedlund 71 – Iker Guarrotxena 65

Pogoń Szczecin: 1. Łukasz Załuska – 2. Jakub Bartkowski (46 David Stec), 40. Sebastian Walukiewicz (83 Jarosław Fojut), 33. Mariusz Malec, 15. Hubert Matynia (80 Ricardo Nunes) – 34. Iker Guarrotxena (80 Michał Żyro), 28. Tomás Podstawski (80 Kacper Smoliński), 14. Kamil Drygas, 10. Radosław Majewski (74 Jin Izumisawa), 7. Spas Delew (63 Sebastian Kowalczyk) – 18. Adam Buksa (80 Adrian Benedyczak).

ŚLĄSK WROCŁAW:

16 stycznia 2019, 16:00 – Środa Śląska (Centrum Sportu i Rekreacji)
Śląsk Wrocław 3-1 Chrobry Głogów
Farshad Ahmadzadeh 22, Oskar Repka 78 (s), Bartosz Boruń 89 – Michał Pawlik 71

Śląsk Wrocław: Dariusz Szczerbal – Łukasz Broź (46 Adrian Sobczak), Mariusz Pawelec (46 Piotr Celeban), Wojciech Golla (46 Paweł Kucharczyk), Mateusz Cholewiak (46 Đorđe Čotra) – Mateusz Radecki (46 Dragoljub Srnić), Michał Chrapek (Maciej Pałaszewski), Farshad Ahmadzadeh (46 Daniel Szczepan), Damian Gąska (46 Michał Bartkowiak, 70 Damian Gąska), Róbert Pich (46 Bartosz Boruń) – Arkadiusz Piech (46 Piotr Samiec-Talar).

18 stycznia 2019, 13:00 – Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk Wrocław 2-1 Odra Opole
Róbert Pich 45, Mateusz Radecki 55 – Iván Martín 57

Śląsk Wrocław: (I połowa) Jakub Wrąbel – Mariusz Pawelec, Piotr Celeban, Wojciech Golla, Augusto – Michał Bartkowiak, Igors Tarasovs, Michał Chrapek, Damian Gąska, Róbert Pich – Arkadiusz Piech. (II połowa) Jakub Wrąbel – Kamil Dankowski, Mariusz Pawelec (70 Wojciech Golla), Paweł Kucharczyk, Mateusz Cholewiak – Mateusz Młynarczyk, Dragoljub Srnić, Mateusz Radecki, Maciej Pałaszewski, Bartosz Boruń – Piotr Samiec-Talar.

23 stycznia 2019, 15:00 – Belek (Regnum Carya Golf & Spa Resort)
Śląsk Wrocław 0-2 GNK Dinamo (Zagrzeb)
Mario Šitum 54, Bartol Franjić 72

Śląsk Wrocław: Jakub Słowik – Piotr Celeban (75 Kamil Dankowski), Mariusz Pawelec, Wojciech Golla, Augusto (45 Mateusz Cholewiak) – Farshad Ahmadzadeh (46 Lubambo Musonda), Igors Tarasovs (69 Jakub Łabojko), Krzysztof Mączyński (69 Mateusz Radecki), Michał Chrapek (69 Damian Gąska), Róbert Pich (70 Farshad Ahmadzadeh) – Marcin Robak (46 Arkadiusz Piech).

29 stycznia 2019, 10:00 – Kadriye (Papillon Sports Center)
Śląsk Wrocław 2-2 Ålborg Boldspilklub
Mateusz Radecki 26, Farshad Ahmadzadeh 83 – Tom van Weert 72 (k), 80

Śląsk Wrocław: Jakub Słowik – Łukasz Broź, Piotr Celeban, Wojciech Golla, Mateusz Cholewiak – Lubambo Musonda (70 Farshad Ahmadzadeh), Jakub Łabojko (59 Igors Tarasovs), Mateusz Radecki, Krzysztof Mączyński (82 Maciej Pałaszewski), Róbert Pich (55 Damian Gąska) – Arkadiusz Piech (68 Daniel Szczepan).

3 lutego 2019, 14:00 – Środa Śląska (Centrum Sportu i Rekreacji)
Śląsk Wrocław 2-2 Slezský FC Opawa
Arkadiusz Piech 10 (k), Farshad Ahmadzadeh 80 – Jan Řezníček 40, Adam Rychlý 86

WISŁA KRAKÓW:

16 stycznia 2019, 13:30 – Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 3-2 Wisła Sandomierz
Jesús Imaz 17, Matej Palčič 40, Aleksander Buksa 64 – Michał Kamiński 65, Piotr Poński 82

Wisła Kraków: 74. Kacper Chorążka (46, 48. Kamil Broda) – 29. Matej Palčič (46, 30. Łukasz Burliga), 27. Marcin Wasilewski (46, 47. Kacper Laskoś), 45. Daniel Hoyo-Kowalski (46, 49. Piotr Świątko), 21. Marcin Grabowski (46, 2. Rafał Pietrzak) – 33. Daniel Morys (46, 41. Sławomir Chmiel), 80. Patryk Plewka (46, 34. Dawid Malik), 43. Dawid Szot (46, 42. Patryk Moskiewicz), 11. Jesús Imaz (36, 19. Arkadiusz Kasia), 26. Kamil Wojtkowski (46, 32. Wojciech Słomka) – 31. Krzysztof Drzazga (46, 44. Aleksander Buksa).

19 stycznia 2019, 12:00 – Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 2-3 Garbarnia Kraków
Krzysztof Drzazga 9, Kamil Wojtkowski 80 – Patryk Serafin 45, Serhij Krykun 50, Wojciech Wojcieszyński 66

Wisła Kraków: 22. Michał Buchalik (46, 1. Mateusz Lis) – 29. Matej Palčič (46, 30. Łukasz Burliga), 27. Marcin Wasilewski (46, 49. Piotr Świątko), 45. Daniel Hoyo-Kowalski (46, 47. Kacper Laskoś), 41. Damian Korczyk (46, 2. Rafał Pietrzak) – 16. Jakub Błaszczykowski (46, 33. Daniel Morys), 80. Patryk Plewka (46, 10. Vullnet Basha), 43. Dawid Szot (46, 42. Patryk Moskiewicz), 44. Lucas Guedes (72, 19. Arkadiusz Kasia), 32. Wojciech Słomka (46, 34. Dawid Malik) – 31. Krzysztof Drzazga (46, 26. Kamil Wojtkowski).

22 stycznia 2019, 13:00 – Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 2-3 Puszcza Niepołomice
Marko Kolar 37, Aleksander Buksa 52 – Bartosz Widejko 29, Hubert Tomalski 67, 87

Wisła Kraków: 1. Mateusz Lis (46, 22. Michał Buchalik) – 29. Matej Palčič (46, 33. Daniel Morys), 30. Łukasz Burliga (46, 45. Daniel Hoyo-Kowalski), 27. Marcin Wasilewski (46, 47. Kacper Laskoś), 2. Rafał Pietrzak (46, 49. Piotr Świątko) – 16. Jakub Błaszczykowski (46, 80. Patryk Plewka), 43. Dawid Szot (46, 34. Dawid Malik), 32. Lukas Klemenz (46, 42. Patryk Moskiewicz), 31. Krzysztof Drzazga (46, 15. Lucas Guedes), 26. Kamil Wojtkowski (46, 70. Maciej Śliwa) – 24. Marko Kolar (46, 44. Aleksander Buksa).

26 stycznia 2019, 9:00 – Kadriye (IC Hotels Football Center)
Wisła Kraków 2-0 Worskła Połtawa (ME)
Aleksander Buksa 67 (k), Daniel Morys 82

Wisła Kraków: 22. Michał Buchalik (46, 1. Mateusz Lis) – 29. Matej Palčič, 45. Daniel Hoyo-Kowalski, 47. Kacper Laskoś, 49. Piotr Świątko – 33. Daniel Morys, 42. Patryk Moskiewicz, 43. Dawid Szot, 80. Patryk Plewka, 34. Dawid Malik – 44. Aleksander Buksa.

27 stycznia 2019, 15:00 – Kemerağzı (Miracle Resort Hotel)
Wisła Kraków 1-1 Etyr Wielkie Tyrnowo
Marko Kolar 16 – Georgi Syrmow 81

Wisła Kraków: 1. Mateusz Lis (46, 22. Michał Buchalik) – 30. Łukasz Burliga, 27. Marcin Wasilewski, 15. Maciej Sadlok, 2. Rafał Pietrzak – 16. Jakub Błaszczykowski, 32. Lukas Klemenz, 10. Vullnet Basha, 31. Krzysztof Drzazga, 70. Maciej Śliwa (46, 7. Sławomir Peszko) – 24. Marko Kolar.

2 lutego 2019, 13:00 – Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 1-0 MŠK Žilina
Sławomir Peszko 22

Wisła Kraków: 1. Mateusz Lis – 29. Matej Palčič, 27. Marcin Wasilewski (68, 8. Łukasz Burliga), 4. Maciej Sadlok, 2. Rafał Pietrzak – 16. Jakub Błaszczykowski (46, 70. Maciej Śliwa; 79, 38. Daniel Hoyo-Kowalski), 80. Patryk Plewka, 10. Vullnet Basha (46, 5. Lukas Klemenz), 11. Krzysztof Drzazga, 7. Sławomir Peszko (77, 39. Daniel Morys) – 24. Marko Kolar.

WISŁA PŁOCK:

18 stycznia 2019, 13:00 – Płock (boczne boisko Stadionu im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 1-1 Pogoń Siedlce
Carlitos 3 – Damian Mosiejko 16

Wisła Płock: (I połowa) 30. Thomas Dähne – 20. Cezary Stefańczyk, 26. Igor Łasicki, 14. Adam Dźwigała, 22. Krystian Miś – 11. Carlitos, 8. Dominik Furman, 6. Damian Rasak, 96. Jakub Łukowski, 10. Giorgi Merebaszwili – 16. Oskar Zawada. (II połowa) 87. Marcel Zapytowski – 95. Patryk Stępiński, 18. Alan Uryga, 5. Bartłomiej Sielewski, 2. Marcin Warcholak – 50. Justinas Marazas, 4. Ariel Borysiuk, 23. Semir Štilić, 21. Ricardinho, 7. Nico Varela – 15. Adrian Szczutowski.

23 stycznia 2019, 13:00 – Larnaka (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Zínon)
Wisła Płock 0-0 FK Ufa

Wisła Płock: 30. Thomas Dähne – 95. Patryk Stępiński (61, 20. Cezary Stefańczyk), 26. Igor Łasicki (61, 5. Bartłomiej Sielewski), 18. Alan Uryga, 24. Ángel García (61, 2. Marcin Warcholak) – 11. Carlitos (61, 50. Justinas Marazas), 8. Dominik Furman (61, 29. Riccardo Grym), 6. Damian Rasak (46, 4. Ariel Borysiuk), 96. Jakub Łukowski (68, 3. Titas Milašius), 10. Giorgi Merebaszwili (46, 23. Semir Štilić) – 21. Ricardinho (46, 16. Oskar Zawada).

24 stycznia 2019, 16:00 – Sotíra (Dimotikó Stádio Sotíras)
KN Oníssilos Sotíras 0-12 Wisła Płock
Semir Štilić 25, 45, Titas Milašius 32, Oskar Zawada 33, Justinas Marazas 45, Ricardinho 57 (k), 73, 78, Giorgi Merebaszwili 76, 81, 89, Igor Łasicki 84

Wisła Płock: 87. Marcel Zapytowski – 20. Cezary Stefańczyk (59, 95. Patryk Stępiński), 5. Bartłomiej Sielewski (59, 26. Igor Łasicki), 2. Marcin Warcholak (59, 24. Ángel García), 22. Krystian Miś – 50. Justinas Marazas (59, 11. Carlitos), 4. Ariel Borysiuk (46, 6. Damian Rasak), 29. Riccardo Grym (59, 8. Dominik Furman), 23. Semir Štilić (46, 10. Giorgi Merebaszwili), 3. Titas Milašius (70, 96. Jakub Łukowski) – 16. Oskar Zawada (46, 21. Ricardinho).

27 stycznia 2019, 13:00 – Larnaka (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Zínon)
Wisła Płock 1-1 Henan Jianye
Ariel Borysiuk 11 – Hu Jinghang 48

Wisła Płock: 31. Bartłomiej Żynel – 95. Patryk Stępiński (61, 20. Cezary Stefańczyk), 26. Igor Łasicki (68, 5. Bartłomiej Sielewski), 18. Alan Uryga (61, 14. Adam Dźwigała), 24. Ángel García (77, 2. Marcin Warcholak) – 96. Jakub Łukowski (77, 11. Carlitos), 8. Dominik Furman (68, 29. Riccardo Grym), 4. Ariel Borysiuk (61, 6. Damian Rasak), 21. Ricardinho (77, 3. Titas Milašius), 10. Giorgi Merebaszwili (68, 50. Justinas Marazas) – 16. Oskar Zawada (68, 23. Semir Štilić).

30 stycznia 2019, 11:30 – Larnaka (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Zínon)
Wisła Płock 2-1 Lewski Sofia
Ángel García 33, Nico Varela 72 – Davide Mariani 65 (k)

Wisła Płock: 30. Thomas Dähne – 20. Cezary Stefańczyk (58, 26. Igor Łasicki), 18. Alan Uryga, 14. Adam Dźwigała, 24. Ángel García – 96. Jakub Łukowski (58, 7. Nico Varela), 6. Damian Rasak, 4. Ariel Borysiuk, 8. Dominik Furman, 10. Giorgi Merebaszwili (66, 50. Justinas Marazas) – 16. Oskar Zawada (73, 21. Ricardinho).

2 lutego 2019, 12:00 – Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 2-0 Widzew Łódź
Ariel Borysiuk 82, Oskar Zawada 90

Wisła Płock: 31. Bartłomiej Żynel (46, 30. Thomas Dähne) – 95. Patryk Stępiński (46, 20. Cezary Stefańczyk), 18. Alan Uryga (46, 26. Igor Łasicki), 5. Bartłomiej Sielewski (46, 14. Adam Dźwigała), 24. Ángel García (46, 2. Marcin Warcholak) – 50. Justinas Marazas (46, 96. Jakub Łukowski; 83, 3. Titas Milašius), 23. Semir Štilić (46, 8. Dominik Furman), 6. Damian Rasak (46, 4. Ariel Borysiuk), 7. Nico Varela (46, 21. Ricardinho), 10. Giorgi Merebaszwili (46, 22. Krystian Miś) – 11. Grzegorz Kuświk (46, 16. Oskar Zawada).

ZAGŁĘBIE LUBIN:

22 stycznia 2019, 13:30 – Belek (Susesi Football Centre)
Zagłębie Lubin 2-0 Újpest FC
Bartłomiej Pawłowski 10, Saša Balić 49

Zagłębie Lubin: 29. Piotr Leciejewski (46, 96. Mateusz Kuchta) – 72. Adam Borkowski (46, 2. Bartosz Kopacz), 5. Maciej Dąbrowski (46, 24. Jakub Tosik), 55. Damian Oko (46, 4. Kamil Piątkowski), 23. Daniel Dziwniel (46, 3. Saša Balić) – 11. Bartłomiej Pawłowski (46, 17. Patryk Szysz), 18. Filip Starzyński (46, 13. Dawid Pakulski), 25. Adam Matuszczyk (46, 8. Łukasz Poręba), 14. Łukasz Janoszka (46, 19. Filip Jagiełło), 39. Damjan Bohar (46, 37. Władisław Sirotow; 82, 15. Patryk Mucha) – 26. Jakub Mareš (46, 89. Patryk Tuszyński).

27 stycznia 2019, 9:00 – Belek (Susesi Football Centre)
Zagłębie Lubin 1-0 AC Horsens
Patryk Tuszyński 5

Zagłębie Lubin: 12. Konrad Forenc (46, 30. Dominik Hładun) – 2. Bartosz Kopacz (46, 72. Adam Borkowski), 5. Maciej Dąbrowski (46, 24. Jakub Tosik), 4. Kamil Piątkowski (46, 55. Damian Oko), 3. Saša Balić (46, 23. Daniel Dziwniel) – 7. Patryk Szysz (46, 11. Bartłomiej Pawłowski), 25. Adam Matuszczyk (46, 99. Bartosz Slisz), 13. Dawid Pakulski (46, 14. Łukasz Janoszka), 19. Filip Jagiełło (46, 18. Filip Starzyński), 37. Władisław Sirotow (46, 39. Damjan Bohar) – 89. Patryk Tuszyński (46, 26. Jakub Mareš).

27 stycznia 2019, 13:00 – Belek (Susesi Football Centre)
Zagłębie Lubin 1-2 SK Sigma Ołomuniec
Łukasz Poręba 82 – Martin Nešpor 21, Milan Lalkovič 89

Zagłębie Lubin: 96. Mateusz Kuchta (46 Kacper Bieszczad) – 2. Bartosz Kopacz (46 Jakub Tosik), 4. Kamil Piątkowski (46 Damian Oko), 5. Maciej Dąbrowski (29, 33. Ľubomír Guldan), 3. Saša Balić (46 Daniel Dziwniel) – 17. Patryk Szysz (46 Bartłomiej Pawłowski), 25. Adam Matuszczyk (46 Patryk Mucha), 99. Bartosz Slisz (46 Łukasz Janoszka, 69 Łukasz Poręba), 8. Łukasz Poręba (46 Filip Starzyński), 37. Władisław Sirotow (46 Damjan Bohar) – 89. Patryk Tuszyński (46 Jakub Mareš).

30 stycznia 2019, 16:00 – Belek (Susesi Football Centre)
Zagłębie Lubin 1-1 Beroje Stara Zagora
Patryk Tuszyński 14 – Matheus Leoni 81

Zagłębie Lubin: 12. Konrad Forenc (46, 30. Dominik Hładun) – 2. Bartosz Kopacz (77, 24. Jakub Tosik), 33. Ľubomír Guldan (61, 5. Maciej Dąbrowski), 55. Damian Oko (77, 4. Kamil Piątkowski), 3. Saša Balić (77, 23. Daniel Dziwniel) – 11. Bartłomiej Pawłowski (77, 17. Patryk Szysz), 25. Adam Matuszczyk (77, 99. Bartosz Slisz), 18. Filip Starzyński (77, 15. Patryk Mucha), 13. Dawid Pakulski (46, 8. Łukasz Poręba), 37. Władisław Sirotow (77, 14. Łukasz Janoszka) – 89. Patryk Tuszyński (77, 20. Daniel Dudziński).

31 stycznia 2019, 15:15 – Kemerağzı (Titanic De Luxe Beach and Resort Hotel)
Zagłębie Lubin 0-1 FK Vojvodina (Nowy Sad)
Ronaldo Villa 4

Zagłębie Lubin: 12. Konrad Forenc – 24. Jakub Tosik (60 Bartosz Kopacz, 75 Adam Borkowski), 5. Maciej Dąbrowski (60 Ľubomír Guldan), 4. Kamil Piątkowski (75 Damian Oko), 23. Daniel Dziwniel (75 Saša Balić) – 14. Łukasz Janoszka (55 Władisław Sirotow), 15. Patryk Mucha (75 Filip Starzyński), 99. Bartosz Slisz (75 Bartłomiej Pawłowski), 8. Łukasz Poręba (46 Patryk Szysz), 39. Damjan Bohar (46 Dawid Pakulski) – 26. Jakub Mareš (75 Patryk Tuszyński).

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC:

17 stycznia 2019, 11:00 – Medulin (Medulin Sports Centre)
NK Istra 1961 (Pula) 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Obeng Regan 25, Adrián Fuentes González 58

Zagłębie Sosnowiec: 1. Dawid Kudła (46, 23. Matko Perdijić) – 11. Giórgos Mýgas (65, 87. Konrad Kumor), 25. Piotr Polczak (65, 4. Arkadiusz Jędrych), 5. Martin Tóth (65, 16. Mateusz Cichocki), 2. Patrik Mráz (65, 22. Žarko Udovičić) – 7. Tomasz Nawotka, 34. Lukáš Greššák (65, 24. Bartłomiej Babiarz), 10. Mateusz Możdżeń (65, 21. Sebastian Milewski), 8. Szymon Pawłowski (65 Kamil Mazek) – 9. Giorgi Gabedawa (65, 6. Olaf Nowak), 27. Vamara Sanogo (65, 28. Dawid Ryndak).

20 stycznia 2019, 14:30 – Medulin (Medulin Sports Centre)
NK Inter (Zaprešić) 2-4 Zagłębie Sosnowiec
Andrija Kaluđerović 37, Josip Brezovec 44 – Olaf Nowak 11, Herdi Prenga 33 (s), Szymon Pawłowski 41 (k), Giorgi Iwaniszwili 57

Zagłębie Sosnowiec: 1. Dawid Kudła (46, 23. Matko Perdijić) – 7. Tomasz Nawotka (46, 28. Dawid Ryndak), 5. Martin Tóth (46, 25. Piotr Polczak), 16. Mateusz Cichocki (65, 4. Arkadiusz Jędrych), 22. Žarko Udovičić (65, 2. Patrik Mráz) – 32. Kamil Mazek (65, 27. Vamara Sanogo), 24. Bartłomiej Babiarz (65, 34. Lukáš Greššák), 10. Mateusz Możdżeń (46, 21. Sebastian Milewski), 8. Szymon Pawłowski (46, 9. Giorgi Gabedawa), 42. Giorgi Iwaniszwili – 6. Olaf Nowak (79, 87. Konrad Kumor).

23 stycznia 2019, 11:00 – Medulin (Medulin Sports Centre)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 FK Žarkovo (Belgrad)
Bramka dla Zagłębia: Olaf Nowak 56

Zagłębie Sosnowiec: 23. Lukáš Hroššo (69, 56. Adrian Czaplak) – 11. Giórgos Mýgas (64, 7. Tomasz Nawotka), 16. Mateusz Cichocki, 5. Martin Tóth (64, 4. Arkadiusz Jędrych), 2. Patrik Mráz (64, 22. Žarko Udovičić) – 28. Dawid Ryndak (64, 42. Giorgi Iwaniszwili), 10. Mateusz Możdżeń, 21. Sebastian Milewski, 8. Szymon Pawłowski (64, 24. Bartłomiej Babiarz, 81, 87. Konrad Kumor) – 27. Vamara Sanogo (36, 6. Olaf Nowak), 9. Giorgi Gabedawa.

27 stycznia 2019, 11:00 – Medulin (Medulin Sports Centre)
Zagłębie Sosnowiec 4-2 1.SC Znojmo FK
Giorgi Gabedawa 26, 33, 44 (k), Olaf Nowak 82 – Marko Marciuš 45, Jakub Teplý 68

Zagłębie Sosnowiec: Dawid Kudła (46 Lukáš Hroššo) – Giórgos Mýgas (46 Tomasz Nawotka), Mateusz Cichocki, Martin Tóth, Žarko Udovičić (46 Patrik Mráz) – Dawid Ryndak (46 Sebastian Milewski), Lukáš Greššák (80 Arkadiusz Jędrych), Mateusz Możdżeń, Szymon Pawłowski, Giorgi Iwaniszwili – Giorgi Gabedawa (46 Olaf Nowak).

3 lutego 2019, 13:00 – Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 ŁKS Łódź
Olaf Nowak 10, Giorgi Iwaniszwili 64 – Dani Ramírez 50

Zagłębie Sosnowiec: 1. Dawid Kudła (46, 23. Matko Perdijić) – 11. Giórgos Mýgas (46, 7. Tomasz Nawotka), 16. Mateusz Cichocki (46, 25. Piotr Polczak), 5. Martin Tóth, 22. Žarko Udovičić (46, 2. Patrik Mráz) – 99. Giorgi Iwaniszwili (70, 14. Dawid Ryndak), 34. Lukáš Greššák, 10. Mateusz Możdżeń (63, 21. Sebastian Milewski), 8. Szymon Pawłowski – 9. Giorgi Gabedawa (84, 87. Konrad Kumor), 88. Olaf Nowak (70, 25. Vamara Sanogo).