Remis w Niecieczy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała z Arką Gdynia 1:1. Bramki w tym spotkaniu zdobywali Gergel i Szwoch.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia gospodarzy. Szymon Pawłowski dobrze zagrał do Łukasza Piątka, a ten posłał płaskie dośrodkowanie w pole karne. Do piłki dopadł Roman Gergel i posłał futbolówkę do bramki. Po tej bramce tempo gry opadło. Piłkę rozgrywała Arka próbując pokonać zasieki Bruk-Betu, który nastawił się na kontry. Gra toczyła się w środku pola, z dystansu próbowali zaskoczyć Patryk Kun czy Mateusz Szwoch, ale robili to nieudolnie. Z minuty na minute przewaga gości rosła. Aż wreszcie ręką w polu karnym zagrał Putwicew i sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie na gola zamienił Szwoch. Do końca pierwszej połowy nic się już nie zmieniło.

Na początku drugich 45. minut Arka była bliska objęcia prowadzenia. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzył Siemaszko, ale nie trafił w światło bramki. Następnie gra toczyła się głównie w środku pola. Atakować starali się goście, ale nic z tego nie wychodziło, podobnie zresztą jak z kontrami gospodarzy. W końcówce jeszcze mocno do ataku ruszył Bruk-Bet, ale także  nie zdołał stworzyć groźnej sytuacji do zdobycia bramki. Do końca spotkania nie padła już żadna bramka. Bruk-Bet – Arka 1:1.