Radoslaw_Makuch_IMG-1213

Przypomnienie przedświątecznej kolejki

Ogarnął nas już świąteczny czas, ale my przypomnimy jeszcze kto wyróżnił się w miniony weekend.

Na pierwsze wyróżnienie zasługuje Mateusz Lis, który wydawał się być nie do pokonania w meczu z Lechem. Zawsze był we właściwym miejscu i nie było opcji, by piłka wpadła do bramki. Przed nim zobaczymy duet ze Śląska, a po bokach dwóch obrońców o inklinacjach ofensywnych, czyli Rafała Pietrzaka i Alana Urygę. Polotu w ataku nie zabrakło też Kucharczykowi, który popisał się cudownym trafieniem. Do czasów swojej największej formy nawiązuje Imaz, a Zjawiński z Domańskim rozmontowali Legię przy Łazienkowskiej.

jedenastki

Zestawienia tych słabych występów nie mogło być bez zawodników Podbeskidzia. Jednak obronę zdominował kto inny, bo stoperzy Legii, którzy spowodowali trzy rzuty karne. Po bokach widzimy zaś defensorów Cracovii i wynik wyjaśnia właściwie wszystko (3:0). No, a przy okazji Szymonowicz zobaczył czerwoną kartkę. Pozostałe miejsca wypełniają już tylko zawodnicy Pasów i Górali.

antyjedenastki

Piłkarz kolejki:

Jesus Imaz – z takich występów go pamiętamy w Wiśle, czy na początku w Jadze. Choć miał odchodzić to wydaje się, że nie ma już na to szans

Młodzieżowiec kolejki:

Bartosz Slisz – starał się ciągnąć swój zespół do przodu, ale koledzy to zniweczyli.

Mecz kolejki:

Legia Warszawa 2 : 3 Stal Mielec – były zwroty akcji, karne, napięcie i 5 bramek, więc cóż więcej potrzeba?

Gol kolejki:

Michał Kucharczyk – no tak uderzyć z dystansu… Bramka w ostatniej minucie na wagę zwycięstwa i to zza pola karnego

wyrożnienia