Probierz

Probierz podał się do dymisji!

Ależ informacja na początek 2021 roku w naszej piłce! Po meczu Warta Poznań – Cracovia, szkoleniowiec Cracovii Michał Probierz podał się do dymisji.

Probierz od 3,5 roku pełnił funkcję trenera Cracovii oraz od 2 lat funkcję wiceprezesa Michał Probierz, a po pierwszym przegranym spotkaniu w tym roku na konferencji prasowej podał się do dymisji! Szkoleniowiec zrezygnował nie tylko z funkcji trenera, ale także z funkcji wiceprezesa.

– Dziękuję wszystkim kibicom Cracovii, w szczególności prezesowi Januszowi Filipiakowi za to, że przez te trzy i pół roku wspólnie pracowaliśmy – powiedział Probierz w sobotę 30 stycznia po meczu z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim, pierwszym po zimowej przerwie. – Muszę odpocząć, bo przez piętnaście lat praktycznie cały czas pracowałem. Jest teraz taki moment, w którym widzę, że muszę to zrobić, pojechać gdzieś i zająć się sobą oraz rodziną. To był dla mnie burzliwy okres z wielu względów. Rezygnuję z funkcji pierwszego trenera, a także wiceprezesa – zakończył były już szkoleniowiec Pasów!