Polska U21, radość po golu, piłkarze

Polska wygrała mecz o wszystko!

Wygrana zgodnie z planem. Polska reprezentacja pewnie pokonała reprezentacje Thaiti 5:0.

Po przegranym meczu z Kolumbią podopiecznym trenera Magiery zależało na rehabilitacji i jak najlepszemu zaprezentowaniu się z niżej notowanym rywalem. Początek kanonady zapoczątkował Bednarczyk, który to po kapitalnym strzale zza pola karnego dał prowadzenie naszym młodzikom. Po tej bramce akcję Polaków nabrały animuszu i coraz częściej gotowało się pod bramką Thaiti, a bramkarz Pito musiał sie nieźle uwijać. Jeszcze przed przerwą udało zaliczyć się dwa trafienia. Najpierw Zylla lobowując podwyższył wynik na dwa zero, chwile później asystował przy bramce Steczyka, obsługując go świetnym podaniem. Zawodnik rezerw FC Nurnberg podwyższył na trzy do zera. Po przerwie napór Polaków nie słabł i ponownie Steczyk strzelił bramkę, tym razem po dośrodkowaniu Zalewskiego. Dzieła zniszczenia dopełnił Benedyczak. Reprezentacja Thaiti, dla której samo strzelenie bramki byłoby sukcesem miała jedną taka sytuację, kiedy to po strzale Tufauriua swój kunszt pokazał Majecki. Po tym spotkaniu mamy trzy punkty i musimy osiągnąć korzystny rezultat w meczu środowym z Senegalem.