GORLEH

Pojedynek niepokonanych

Do ciekawego spotkania dojedzie dzisiaj w Zabrzu, gdzie miejscowy Górnik zmierzy się z gdańską Lechią. Początek o 20:30.

Zarówno Górnik jak i Lechia nie zaznały jeszcze goryczy porażki w tym sezonie. Być może dobry bilans utrzyma się również po tym meczu, gdyż cztery ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się wynikiem 1:1. Jak dotąd obie drużyny rozegrały między sobą 42 spotkania, z czego 18 kończyło się zwycięstwem Górnika, trzynastoma remisami i jedenastoma zwycięstwami Lechii.

Zarówno w Górniku jak i w Lechii zabraknie ważnych postaci, których brak może być widoczny w meczu. W Górniku nie wystąpi kontuzjowany Wolsztyński, natomiast w składzie Lechii nie ujrzymy Rafała Wolskiego, który również zmaga się jeszcze z kontuzją oraz zawieszonego Sławomira Peszki.

Ciekawi dyspozycja zarówno jednych jak i drugich. Górnik jak do tej pory tylko remisuje na swoim stadionie w tym sezonie, natomiast Lechia dość dobrze radzi sobie na wyjazdach, gdyż z trudnych terenów do jakich należy Warszawa i Białystok wywiozła 4 punkty.