puchar polski

Pogoń i Zagłębie za burtą – Puchar Polski dzień drugi

W środę odbyło się aż 20. spotkań pierwszej rundy Pucharu Polski! Sprawdźcie składy i wyniki! 

 

Olimpia Elbląg – Śląsk Wrocław 0:3
Bramki: 11′, 28′ Piech, 90′ Radecki

Olimpia: 12. Paweł Rutkowski – 16. Tomasz Sedlewski (75, 7. Michał Balewski), 13. Michał Kuczałek, 5. Kamil Wenger, 11. Mateusz Bogdanowicz – 6. Anton Kołosow (82, 23. Michał Kiełtyka), 8. Michał Ressel, 4. Kacper Korkliniewski, 82. Eduardo, 17. Jakub Bojas (63, 10. Mateusz Szmydt) – 9. Michał Fidziukiewicz.

Śląsk: 1. Jakub Wrąbel – 28. Łukasz Broź (79, 16. Róbert Pich), 32. Igors Tarasovs, 14. Wojciech Golla, 30. Kamil Dankowski – 11. Mateusz Cholewiak, 21. Jakub Łabojko, 23. Mateusz Radecki, 31. Maciej Pałaszewski (89, 24. Piotr Samiec-Talar), 10. Farshad Ahmadzadeh (63, 25. Damian Gąska) – 29. Arkadiusz Piech.

 

Resovia – Warta Poznań 2:0
Bramki: 11′, 38′ Buczek

Resovia: 1. Wojciech Daniel – 19. Mirosław Kmiotek, 30. Sebastian Zalepa, 13. Bartłomiej Makowski, 4. Rafał Mikulec – 3. Kamil Antonik, 8. Konrad Domoń, 7. Dariusz Frankiewicz (82, 20. Mateusz Kantor), 14. Szymon Kaliniec (71, 27. Przemysław Pyrdek), 10. Michał Ogrodnik (72, 6. Radosław Adamski) – 11. Bartłomiej Buczek.

Warta: 1. Adrian Lis – 3. Jakub Kiełb (46, 13. Grzegorz Szymusik), 24. Mateusz Wypych, 4. Wojciech Onsorge, 14. Radosław Jasiński – 19. Krzysztof Biegański (58, 9. Łukasz Spławski), 7. Michał Grobelny, 17. Artur Marciniak, 22. Robert Janicki (46, 20. Adrian Cierpka), 21. Wojciech Fadecki – 11. Paweł Piceluk.

 

KP Starogard Gdański – Górnik Łęczna 1:0 
Bramka: 2′ Zyska

Starogard Gdański: 89. Jakub Knut – 20. Paweł Kowalczyk, 13. Bernard Powszuk, 3. Tomasz Wypij, 14. Maciej Kozakowski – 7. Michał Wohlert (63, 17. Krzysztof Krakowiak), 19. Wojciech Zyska, 16. Damian Rysiewski, 15. Filip Sosnowski (72, 10. Paweł Szołtys), 18. Kacper Łazaj (81, 5. Maksym Adamenko) – 8. Dawid Retlewski.

Górnik: 77. Damian Podleśny – 20. Bartłomiej Kukułowicz, 88. Piotr Rogala, 2. Tomasz Midzierski, 21. Jakub Zagórski(67 Robert Pisarczuk) – 70. Kamil Bętkowski, 74. Przemysław Skałecki (46 Igor Korczakowski), 64. Łukasz Sosnowski, 10. Krystian Wójcik, 93. Dawid Dzięgielewski (54 Paweł Wojciechowski) – 30. Mohamed Essam.

 

Elana Toruń – Bytovia Bytów 1:3
Bramki: 80′ Wołkowicz – 25′ Hebel, 42′ Burkhardt, 90′ Kuzimski

Elana: 1. Bartosz Mrozek – 22. Jakub Banach (46, 18. Maciej Stefanowicz), 5. Maciej Felsch, 27. Michał Kołodziejski, 4. Adam Dobosz – 11. Damian Lenkiewicz, 7. Artur Lenartowski, 10. Patryk Aleksandrowicz, 24. Damian Zagórski(58, 16. Krzysztof Wołkowicz), 20. Mateusz Stryjewski – 9. Daniel Kraska (60, 15. Filip Kozłowski).

Bytovia: Mateusz Oszmaniec – Jakub Kuzdra, Łukasz Wróbel, Patryk Burzyński, Dawid Witkowski – Maksymilian Hebel, Sławomir Duda, Bartosz Wolski, Filip Burkhardt (77 Juliusz Letniowski), Kacper Chodyna (61 Michał Jakóbowski) – Gracjan Jaroch(81 Mateusz Kuzimski).

 

KS Paradyż – Puszcza Niepołomice 0:7
Bramki: 16′ Furtak, 18′ Ryndak, 23′ Kotwica, 40′ Bartków, 63′, 67′ Kuzma, 86′ Kura

Paradyż: 1. Mateusz Siedlecki – 3. Michał Bańczyk, 4. Dawid Rzepka (55, 16. Artur Makuch), 6. Miłosz Grzesiński (71, 19. Michał Grzesiński), 7. Sebastian Natkański, 8. Dominik Cieślikiewicz (65, 5. Grzegorz Papiernik), 10. Mariusz Koćmin, 11. Sebastian Ciach, 14. Dominik Makuch, 17. Damian Telus, 18. Przemysław Piotrowski.

Puszcza: 22. Damian Smoleń – 21. Łukasz Furtak, 24. Patryk Kura, 27. Mateusz Bartków, 28. Michał Mikołajczyk – 4. Patryk Fryc, 7. Marcel Kotwica, 18. Kamil Poźniak, 26. Marek Kuzma, 14. Dawid Ryndak – 19. Marcin Orłowski.

 

Tur Bielsk Podlaski – Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:4
Bramki: 71′ Stypułkowski – 27′ Purece, 81′ Vilhjálmsson, 86′ Słaby, 90′ Jovanović

Tur: 1. Paweł Bondziul – 4. Kacper Falkowski (74, 2. Damian Szklarz), 5. Piotr Kosiński, 7. Paweł Zawadzki, 8. Patryk Niemczynowicz, 9. Szymon Pęza (85, 20. Daniel Daniłowski), 10. Paweł Łochnicki, 11. Patryk Stypułkowski, 13. Andrzej Lewczuk, 16. Krystian Kulikowski, 19. Rafał Kulikowski (64, 18. Łukasz Popiołek).

Bruk-Bet Termalica: 1. Hubert Gostomski – 26. Dominik Sadzawicki, 96. Przemysław Szarek (61, 27. Rafał Grzelak), 32. Dawid Szymonowicz, 24. Kamil Słaby – 20. Jacek Kiełb, 9. Marek Mróz (66, 5. Vlastimir Jovanović), 11. Patrik Mišák, 30. Florin Purece (85, 10. Samuel Štefánik), 17. Bartosz Szeliga – 99. Árni Vilhjálmsson.

 

Lechia Dzierżoniów – Jagiellonia Białystok 0:1
Bramka: 59′ Świderski

Lechia: 56. Dominik Spaleniak – 26. Michał Orzechowski (80, 23. Ernest Terpiłowski), 17. Paweł Słonecki, 16. Damian Korkuś, 5. Patryk Paszkowski – 6. Marcin Buryło (85, 19. Bartosz Tomkiewicz), 4. Łukasz Szukiełowicz, 10. Piotr Pietkiewicz, 2. Grzegorz Borowy, 8. Damian Szydziak – 7. Kamil Lechocki (75, 11. Szymon Brzezicki).

Jagiellonia: 29. Grzegorz Sandomierski – 14. Justas Lasickas (63, 21. Przemysław Frankowski), 4. Lukas Klemenz, 5. Nemanja Mitrović, 19. Böðvar Böðvarsson – 13. Mile Savković, 22. Rafał Grzyb, 20. Marko Poletanović (46, 17. Ivan Runje), 28. Karol Świderski, 9. Arvydas Novikovas – 98. Patryk Klimala (84, 30. Maciej Twarowski).

 

Falubaz Zielona Góra – Wigry Suwałki 0:1
Bramka: 38′ Kaczmarczyk

Falubaz: 12. Łukasz Budzyński – 3. Rafał Ostrowski, 4. Paweł Wojtysiak, 6. Sebastian Górski (69, 11. Łukasz Ziętek), 7. Artur Małecki, 10. Wojciech Okińczyc, 14. Krzysztof Wierzbicki, 16. Sebastian Żukowski (65, 5. Maciej Górecki), 17. Przemysław Mycan, 18. Jan Zioła (57, 19. Damian Stachurski), 20. Aron Athenstadt.

Wigry: 30. Hieronim Zoch – 5. Wojciech Kuriata, 34. Adrian Piekarski, 44. Adrian Karankiewicz, 97. Piotr Kwaśniewski – 11. Bartosz Olszewski, 35. Dawid Polkowski, 89. Bartosz Gużewski (68 Martin Adamec), 20. Bartosz Mroczek (74 Robert Bartczak), 32. Paweł Kaczmarczyk – 14. Aron Stasiak (62 Karol Mackiewicz).

 

ROW 1964 Rybnik – Cracovia 1:3
Bramki: 42′ Okuniewicz – 58′ Piszczek, 59′ Helik, 77′ Zenjov

ROW 1964: 1. Kacper Rosa – 2. Jan Janik (78, 17. Michał Rostkowski), 3. Szymon Jary, 21. Michał Bojdys – 7. Marek Krotofil, 6. Bartłomiej Wasiluk (63, 9. Przemysław Brychlik), 11. Dominik Zawadzki, 23. Robert Tkocz, 13. Kamil Spratek, 4. Paweł Jaroszewski (70, 8. Mateusz Mazurek) – 20. Piotr Okuniewicz.

Cracovia: 40. Michal Peškovič – 2. Cornel Râpă, 39. Michał Helik, 34. Ołeksij Dytiatjew, 33. Kamil Pestka – 10. Sergei Zenjov, 8. Milan Dimun, 14. Damian Dąbrowski (55 Javi Hernández), 27. Marcin Budziński, 11. Mateusz Wdowiak (82 Sierdier Sierdierow) – 26. Filip Piszczek (71 Jakub Serafin).

 

Polonia Środa Wielkopolska – Radomiak Radom 4:3
Bramki: 47′ Wilk, 51′ Kujawa, 55′ Bartoszak, 63′ Apolinarski – 59′ Szuprytowski, 76′ Winsztal, 87′ Mikita

Polonia: 1. Łukasz Radliński – 23. Oskar Kozłowski, 22. Piotr Skrobosiński, 2. Adam Borucki, 25. Luis Henríquez – 19. Jakub Apolinarski (76, 21. Adrian Chopcia), 14. Igor Jurga (46, 7. Jakub Wilk), 8. Szymon Zgarda, 10. Jędrzej Kujawa, 3. Damian Buczma – 11. Krzysztof Bartoszak.

Radomiak: 12. Mateusz Kochalski – 14. Damian Jakubik, 25. Mateusz Zając, 4. Meik Karwot – 8. Patryk Winsztal, 17. Maciej Filipowicz, 19. Łukasz Pietroń (56, 18. Rafał Makowski), 97. Dominik Sokół (56, 7. Damian Szuprytowski), 21. Michał Suchanek (71, 77. Patryk Mikita) – 22. Jakub Rolinc, 70. Bruno Luz.

 

GKS Drwinia – Wisła Puławy 0:1
Bramka: 45′ Stanisławski

Drwinia: 1. Mateusz Cieśla – 3. Wojciech Tomala, 6. Roman Stepankow, 10. Sebastian Palonek, 11. Jakub Berliński, 14. Mateusz Kaczmarczyk, 17. Bartłomiej Kudelski (68, 4. Paweł Salamon), 18. Tomasz Cygan, 19. Mateusz Motłoch(64, 8. Łukasz Fasuga), 20. Mateusz Krokosz, 99. Grzegorz Mus (75, 24. Błażej Gumuła).

Wisła: Paweł Socha – Bartosz Sulkowski, Mateusz Pielach, Jakub Poznański, Karol Barański – Arkadiusz Maksymiuk, Konrad Szczotka (33 Piotr Zmorzyński), Adrian Popiołek, Jakub Mażysz (53 Iwan Litwiniuk), Krystian Żelisko – Szymon Stanisławski (85 Krystian Puton).

 

Huragan Morąg – Zagłębie Lubin 3:2
Bramki: 54′ Criciúma, 81′ Boczko, 87′ Jajkowski – 17′ Mares, 90′ Dąbrowski

Huragan: 1. Mateusz Lawrenc – 15. Jakub Stankiewicz (75, 5. Adam Paliwoda), 14. Igor Biedrzycki, 2. Rafał Maciążek, 8. Mateusz Jajkowski – 17. Patryk Rosoliński (46, 4. Dariusz Boczko), 10. Daniel Michałowski, 3. Piotr Łysiak, 20. Paweł Galik, 7. Rafał Kruczkowski – 9. João Criciúma.

Zagłębie: 96. Mateusz Kuchta – 24. Jakub Tosik, 5. Maciej Dąbrowski, 3. Saša Balić, 77. Łukasz Moneta – 15. Patryk Mucha (59, 2. Bartosz Kopacz), 8. Łukasz Poręba (75, 21. Olaf Nowak), 28. Mateusz Matras, 16. Paweł Żyra, 39. Damjan Bohar (46, 37. Władisław Sirotow) – 26. Jakub Mareš.

 

Legionovia Legionowo – GKS Tychy 2:1
Bramki: 40′ Gołębiewski, 80′ Krawczyk – 18′ Adamczyk

Legionovia: 1. Oliwer Wienczatek – 24. Kacper Będzieszak, 4. Kacper Górski, 99. Daniel Choroś, 5. Sebastian Weremko – 22. Piotr Krawczyk, 14. Patryk Koziara (87, 19. Luka Janković), 6. Konrad Zaklika, 8. Grzegorz Mazurek(65, 15. Kamil Wolski), 9. Eryk Więdłocha – 10. Daniel Gołębiewski (76, 7. Patryk Paczuk).

Tychy: 91. Konrad Jałocha – 13. Mateusz Grzybek (77, 5. Maciej Mańka), 4. Marcin Biernat, 27. Daniel Tanżyna, 33. Dawid Abramowicz – 21. Hubert Adamczyk, 93. Łukasz Bogusławski (86, 7. Edgar Bernhardt), 17. Sebastian Steblecki, 8. Łukasz Grzeszczyk, 23. Omar Monterde – 9. Jakub Vojtuš.

 

Bałtyk Koszalin – Rozwój Katowice 1:3
Bramki: 5′ Łysiak – 39′ Wrzesień, 104′ Mońka, 111′ Paszek

Bałtyk: 71. Maksymilian Witkowski – 11. Jakub Karpiński, 10. Paweł Rak, 6. Krystian Krauze, 77. Szymon Waleński – 16. Bartłomiej Putno, 13. Krzysztof Lisiak, 19. Michał Czenko, 9. Paweł Łysiak, 17. Maciej Gregorek – 99. Dawid Gruchała-Węsierski. Grali także: 21. Jakub Forczmański, 7. Kamil Lichmański, 2. Fabian Walaszczyk, 14. Jakub Janasik.

Rozwój: 12. Bartosz Neugebauer – 8. Daniel Kaletka (58, 9. Damian Niedojad), 16. Kajetan Kunka (14, 24. Szymon Zielonka), 2. Damian Lepiarz, 7. Kamil Łączek, 14. Sebastian Olszewski (65, 15. Patryk Gembicki) – 27. Daniel Paszek, 19. Rafał Kuliński, 17. Olivier Lazar (98, 21. Bartosz Baranowicz), 26. Przemysław Mońka – 11. Mateusz Wrzesień.

 

GKS 1962 Jastrzębie – Piast Gliwice 1:2
Bramki: 74′ Weis – 30′ Ayong, 37′ Gojko

GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik – 16. Dominik Kulawiak, 17. Kamil Szymura, 4. Piotr Pacholski, 94. Dawid Gojny – 10. Farid Ali (81, 11. Dominik Szczęch), 32. Bartosz Jaroszek (72, 28. Kamil Adamek), 20. Damian Tront, 77. Patryk Skórecki, 8. Kamil Jadach (64, 5. Dawid Weis) – 19. Łukasz Krakowczyk.

Piast: 1. Jakub Szmatuła – 20. Martin Konczkowski, 25. Aleksandar Sedlar, 24. Damian Byrtek, 22. Tomasz Mokwa – 77. Denis Gojko, 18. Patryk Sokołowski, 3. Tomasz Jodłowiec (61, 10. Patryk Dziczek), 7. Aleksander Jagiełło (65, 19. Mateusz Mak) – 14. Karsten Ayong (81, 21. Gerard Badía), 9. Piotr Parzyszek.

 

Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica 0:3
Bramki: 7′ Forsell, 13′ Łobodziński, 72′ Basta

Sandecja: 1. Paweł Kapsa – 17. Adrian Basta, 28. Michal Piter-Bučko, 5. Dawid Szufryn, 4. Marcin Flis – 13. Radosław Kanach, 33. Bartłomiej Kasprzak, 10. Dawid Flaszka (62, 24. Mariusz Gabrych), 8. Maciej Małkowski, 37. Bartłomiej Dudzic (72, 27. Damian Chmiel) – 91. Mateusz Klichowicz (81, 9. Wiktor Nowak).

Miedź: 1. Łukasz Sapela – 19. Grzegorz Bartczak, 26. Fran Cruz, 3. Mateusz Żyro, 5. Frank Adu Kwame – 4. Wojciech Łobodziński (80 Fabian Piasecki), 13. Adrian Purzycki, 22. Borja Fernández (77 Marquitos), 20. Mateusz Szczepaniak, 10. Petteri Forsell (69 Juan Cámara) – 77. Mateusz Piątkowski.

 

MKS Kluczbork – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2
Bramki: 4′ Chopi, 12′ Rakowski

Kluczbork: 94. Konrad Skuza – 27. Tomasz Dyr, 4. Aleksander Jelonek (46, 3. Paweł Gierak), 17. Hubert Krawczun, 6. Kamil Nitkiewicz – 11. Adam Orłowicz, 13. Mariusz Sobala, 77. Michał Glanowski, 14. Kamil Nykiel(46, 23. Norbert Jaszczak), 5. Piotr Makowski – 25. Paweł Krauz (79, 19. Miłosz Reisch).

Podbeskidzie: 23. Wojciech Fabisiak – 25. Bartosz Jaroch, 24. Mavroudís Bougaḯdis, 27. Dominik Jończy, 92. Paweł Moskwik – 70. Miłosz Kozak (62, 21. Kacper Kostorz), 19. Michał Rzuchowski, 90. Adrian Rakowski, 14. Chopi (87, 11. Łukasz Sierpina), 41. Przemysław Płacheta (64, 17. Przemysław Mystkowski) – 9. Grzegorz Goncerz.

 

GKS Bełchatów – Garbarnia Kraków 1-1 k. 6-5
Bramki: 95′ Mularczyk – 93′ Kiebzak

12. Daniel Niźnik – 70. Marcin Sierczyński, 5. Damian Michalski, 21. Mariusz Magiera, 16. Mikołaj Grzelak – 9. Hubert Tylec (120, 77. Mateusz Stolarczyk), 20. Patryk Rachwał (112, 8. Paweł Czajkowski), 4. Mikołaj Bociek, 11. Émile Thiakane – 6. Adam Setla (99, 30. Bartosz Biel), 59. Przemysław Zdybowicz (69, 19. Patryk Mularczyk).

Garbarnia: 33. Aleksander Kozioł – 2. Szymon Kobusiński, 3. Michał Czekaj, 14. Arkadiusz Garzeł, 26. Damian Nieśmiałowski – 17. Filip Wójcik (72, 21. Szymon Kiebzak), 49. Przemysław Lech, 5. Łukasz Pietras, 11. Serhij Krykun (112, 20. Norbert Piszczek) – 29. Mateusz Węsierski (80, 18. Dawid Nowak), 12. Jakub Wróbel (99, 7. Patryk Serafin).

 

GKS Katowice – Pogoń Szczecin 1:1 k. 5-4
Bramki: 21′ Anon – 85′ Drygas

Katowice: 1. Krzysztof Baran – 33. Adrian Frańczak, 25. Wojciech Lisowski, 3. Rafał Remisz, 15. Šimon Kupec – 18. Kacper Tabiś (76, 29. Wojciech Słomka), 7. Adrian Łyszczarz, 55. Bartłomiej Poczobut, 22. Dominik Bronisławski (92, 20. Damian Michalik), 10. David Añón (60, 17. Tymoteusz Puchacz) – 99. Daniel Rumin (64, 21. Bartosz Śpiączka).

Pogoń: 53. Łukasz Budziłek – 21. Sebastian Rudol, 33. Mariusz Malec (58, 10. Radosław Majewski), 25. Lasza Dwali, 77. Ricardo Nunes – 20. Tomasz Hołota (73, 8. Dawid Błanik), 28. Tomás Podstawski, 14. Kamil Drygas, 17. Zvonimir Kožulj (109, 15. Hubert Matynia), 27. Sebastian Kowalczyk (84, 59. Adrian Benedyczak) – 18. Adam Buksa.