pobrane

Nim ruszy 17. kolejka

Za nami atak zimy, jakiej dawno nie było. Stąd ciężkie warunki w Krakowie i odwołane spotkanie w Mielcu. Kto jednak, mimo takiej aury, pokazał się z dobrej strony? Kto zawiódł oczekiwania kibiców? Przypomnijmy to sobie przez nadchodzącą kolejką.

Wśród wyróżnionych górują zawodnicy Wisły Kraków. Dobre zawody na bramce rozegrał powracający po krótkiej przerwie (narodziny dziecka) Mateusz Lis. Przed nim solidnie pokazał się Burliga, a Zhukov znów gra tak jak rok temu, gdy przychodził do naszej ligi. Jednak gwiazdą meczu przy Reymonta 22 był niewątpliwie Maciej Sadlok, który prawą nogą zdobył bramkę z dystansu i nie faulował ani razu. Gola strzelił też Michał Nalepa, ale Lechia jedynie zremisowała z Wartą Poznań. Tyle szczęścia nie miał Górnik, który pomimo prowadzenia po trafieniu Koja, przegrał z drugim beniaminkiem.

Stąd też postać Kamila Bilińskiego, który dwa razy wpisał się na listę strzelców. Dobre spotkanie w nowym ustawieniu zagrała Legia, stąd możemy zobaczyć poniżej Wszołka, Kapustkę czy Luquinhasa. Nie mogło zabraknąć tęż przedstawiciela lidera, czołowej postaci zespołu, Dąbrowskiego.

jedenastki

Ze złej strony pokazali się piłkarze Cracovii, Rakowa, Śląska czy Lecha. Wydaje się, że te cztery drużyny są znacznie pod formą, a Pasy jeśli nie wygrają to mogą znaleźć się na w bardzo złej sytuacji. Oprócz tego nie popisała się też ofensywa Górnika i Lechii.

antyjedenastki

Piłkarz kolejki:

Kamil Biliński – dwie bramki i trzy punkty zdobyte dla Podbeskidzia

Młodzieżowiec kolejki:

Kacper Smoliński – gol dający utrzymanie pozycji lidera

Mecz kolejki:

Wisła Kraków 2 : 0 Jagiellonia – mimo trudnych warunków zobaczyliśmy bardzo przyjemne spotkanie

Bramka kolejki:

Maciej Sadlok – takie strzały siadają raz w życiu

wyrożnienia