football-3344911_1280

Kto jest faworytem w zbliżających się MS u bukmacherów?

Coraz mniej czasu pozostało do rozpoczęcia mundialu w Rosji. Piłkarskie święto nadchodzi wielkimi krokami, a tymczasem bukmacherzy już dziś oferują możliwość obstawiania tego wydarzenia na wiele sposobów.

Bukmacher i mistrzostwa świata

Piłkarskie mistrzostwa świata uznawane są obok rozgrywek Euro za najważniejszą tego typu imprezę. Budzi ona zainteresowanie nie tylko ze strony kibiców poszczególnych zakwalifikowanych reprezentacji, ale również pozostałych miłośników futbolu. Podczas mundialu w Rosji zmierzą się 32 najlepsze światowe kadry, a początek zmagań zaplanowany został na 14 czerwca. Pierwsze dwie drużyny zmierzą się ze sobą na moskiewskim stadionie Łużniki, a spotkanie finałowe rozegrane zostanie 15 lipca. Obok mistrzostw świata obojętnie nie przechodzą także operatorzy zakładów wzajemnych, których oferta w tym zakresie jest coraz bogatsza.

Zakłady wzajemne na mundial 2018

Obecnie u bukmacherów typować można nie tylko przebieg meczy w poszczególnych grupach, ale również ich wyniki. Propozycje tego typu oferuje między innymi Fortuna, a także inni operatorzy zakładów wzajemnych. Gospodarzem tegorocznego turnieju jest Rosja, która znalazła się w grupie A. Gracze mogą obstawiać już mecz otwarcia, podczas którego Rosjanie zmierzą się z Arabią Saudyjską. Zdecydowanymi faworytami tego spotkania są podopieczni Stanisława Czerczesowa, na których kurs ustalony został na poziomie 1,33. W całej grupie najniższy kurs pod względem klasyfikacji końcowej przypisany został Urugwajowi i wynosi 2,10. Za zwycięstwo Arabii Saudyjskiej w fazie grupowej oferowany jest kurs 40,00, a Egiptu – 6,50.

Zakłady na klasyfikację końcową mistrzostw

Faworytem tegorocznego mundialu jest według firmy bukmacherskiej Milenium reprezentacja Niemiec, na których oferowany jest kurs 5,50. Ten sam buk umieścił na kolejnych miejscach Brazylię oraz Francję, w przypadku których kursy wynoszą kolejno 6,00 oraz 7,00. Na większe wygrane mogą liczyć ci gracze, którzy zaryzykują i obstawią zwycięstwo w turnieju aktualnych mistrzów Europy, czyli reprezentacji Portugalii (kurs 22,00). W takim przypadku przy stawce 100 złotych, wygrana po odliczeniu stawki za podatek od gier w wysokości 12% wyniosłaby równe 1936 złotych. W ofercie Milenium obstawiać można poszczególne zakłady na miejscach 1-2 oraz 1-4, z wyszczególnieniem faworytów imprezy na górze listy.

Zakłady na Polaków

Nadchodzący wielkimi krokami mundial wykorzystany zostanie z pewnością także przez kibiców polskiej reprezentacji, której wreszcie udało się awansować do głównego turnieju. Zakłady pozwalające na obstawienie zmagań Polaków znaleźć można miedzy innymi w ofercie bukmachera STS. Kibice mogą w ten sposób obstawić, do której fazy maksymalnie zdoła dotrzeć rodzima kadra. Kurs 1,50 przypisany został awansowi z grupy, 2,46 wypadnięciu z fazy grupowej. Awans biało-czerwonych do jednej ósmej finału związany jest z kursem 3,50. Wyższe stawki przysługują także graczom, którzy postawią zakłady na awans do ćwierćfinału (3,45) lub półfinału (10,00). Ranking: https://topbukmacher.com/

Gra w zakładach bukmacherskich wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy oraz jest formą hazardu. Graj tylko u legalnych bukmacherów ( https://bukmacher-legalny.pl/legalni-bukmacherzy/ ) .