Angulo

Jedenastka i antyjedenastka 35. kolejki

Ostatni tydzień ekstraklasowych zmagań przyniósł nam wiele finalnych rozstrzygnięć, oprócz spadkowiczów znamy już tez mistrza Polski oraz prawdopodobnie obu pucharowiczów.

Względnie kilka ciekawych spotkań zobaczyliśmy w ten weekend, fajnie pograli w Poznaniu, w Gdyni czy Warszawie. Jednak kto zagrał najlepiej, a kto na koniec sezonu pokazuje słabą formę?

Najgorsi z najgorszych to przede wszystkim kartkowicze, Milewski, Conrado, Guldan czy Hołownia, którzy ujrzeli czerwone kartoniki. Jach strzelił do własnej bramki, a trzy szmaty wpuścił Kuciak. Kolejny słaby występ zanotował Borysiuk i Lusiusz w środku pola, bramkę zawalił też Rozwandowicz. W ofensywie postawiliśmy na beznadziejnych Sirka i Guimę za jego plecami.

antyjedenastki

Jedenastkę najlepszych ku naszej uciesze było ciężko złożyć, sporo zawodników pokazało się z dobrej strony w ten weekend. Angulo z dwoma bramkami, Feli z golem i asystą, Moder z asystą, Gwilia i Jóźwiak z golami, świetnie zagrał też Slisz w środku pola mistrzowskiej Legii. Karnego obronił wybrany przez nas bramkarz Kozioł, bramkę zdobył pierwszy raz po kontuzji Gumny, natomiast Czerwiński, Jędrzejczyk i Rocha zagrali jeden z lepszych spotkań w ostatnim czasie.

jedenastki

Wyróżnienia prezentują się następująco: Angulo – dwa gole i powrót do przeszłości, kiedy był najlepszym napastnikiem ligi, młodzieżowcem na zachętę wybraliśmy 17-letniego Szelągowskiego z Korony, który zdobył premierową bramkę. Bramka to trafienie Ramireza z rzutu wolnego, a najlepsze spotkanie to starcie Lecha z Lechią obfitujące w spore emocje i dużo ciekawych akcji.

wyrożnienia