Jóźwiak, Jędrzejczyk

Jedenastka i antyjedenastka 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Niesamowicie ciekawa kolejka mimo małej liczby hitów w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego PKO BP Ekstraklasy. Sporo bramek zwłaszcza na trzech stadionach w Gliwicach, Warszawie i Lubinie. Kilka ciekawych zagrań oglądaliśmy w tej rundzie spotkań i kolejne ciekawe nazwiska w naszych jedenastkach. Zapraszamy!

Zaczynamy od tych, dla których kibice przyszły na stadion i w następnej kolejce będą chcieli z chęcią ich ponownie zobaczyć. Graczy dających zwycięstwa i piękna bramki. Kolejny świetny występ zaliczył wracający do Polski Wszołek, kolejne dwie bramki Felixa, świetny Luquinhas, który po przesunięciu za plecy napastnika odpalił w Legii. Świetni w środku pola Hateley i Nalepa, którzy asystowali przy golach oraz, uwaga 18-latek! Debiutant! Bartosz Białek, napastnik, który w swoim debiucie trzasnął gola i dołożył asystę! Jędrzejczyk miał udział przy golu samobójczym Górnika, super zawody w „tyłach” zagrali Korun i Zech, akcje napędzał też Stiglec, a między słupkami pewnie ponownie jak przed tygodniem spisywał się Steinbors.

jedenastki

Przejdźmy do wyróżnień w tej kolejce. Młodzieżowiec to bez zaskoczenia nasz debiutant z Lubina z golem i asystą. Kolejne dwa gole dołożył Paweł Wszołek i został graczem kolejki, bramka? Świetne trafienie z dystansu Kozulja dające wygraną z Lechią, meczem kolejki wybraliśmy starcie w Lubinie z 4 golami i wynikiem remisowym!

wyrożnienia

Pora na tych, którzy zawalili, tutaj nominować w dużej mierze musimy graczy Górnika, którzy zostali obdarowani pięcioma trafieniami przez Legię (Bochniewicz strzelił samobója, Janza zawalił 3 bramki, do tego czterej ławkowicze), Jagiellonię, która wróciła do Białegostoku z bagażem 3 bramek (Bida dostał czerwoną kartkę, Pospisil zagrał najgorszy mecz sezonu, podobnie jak Arsenić), a także fatalni w meczu z Arką Niepsuj i Mak, zmieniony w przerwie Piszczek i fatalny Kalinkowski. Do tego stały bywalec jedenastki – Muhar, Szumski, który zawalił bramkę, a także Sobociński, który także strzelił samobója.

antyjedenastki