z23706867IE,Jerzy-Brzeczek

Dziś mecz z Holandią. Sądny dzień dla selekcjonera Brzęczka ?

Dziś o 20.45 zagramy w Chorzowie z Holandią w ramach Ligi Narodów. Po fatalnym meczu z Włochami mówi się coraz głośniej że jest to mecz o wszystko dla selekcjonera Jerzego Brzęczka. Czy tak się stanie? Przekonamy się po meczu kończącym fazę grupową Ligi Narodów.

Patrząc na mecz z Italią wydaję się, że gorzej zagrać już nie można. Polscy piłkarze będą chcieli zmazać plamę z niedzielnego meczu ale ich rywal jest niezwykle trudny. Reprezentacja Holandii z nowym szkoleniowcem, którym został Frank De Boer ma kontynuować dobrą grę na arenie międzynarodowej jak to było za czasów Ronalda Koemana, który odszedł do Barcelony. Nadzieją dla Polaków jest to, iż nowy selekcjoner Oranje zaliczył prawdziwy falstart nie wygrywając czterech pierwszych meczów z reprezentacją. Przełamanie przyszło w wygranym meczu z Bośnią 3:1.

W reprezentacji Polski humory są fatalne. Powiedzieć o meczu z Włochami, że był to blamaż, to jak nic nie powiedzieć. Wynik 0:2 to tak naprawdę najniższy wymiar kary i Ci którzy nie oglądali meczu są największymi wygranymi niedzieli. To spotkanie było początkiem medialnej lawiny. Chodzą głosy, iż znaczna część piłkarzy nie akceptuje selekcjonera, a wywiad kapitana kadry nt. założeń taktycznych mówi naprawdę wiele. Środowisko piłkarskie huczy od plotek, że w przypadku kolejnego blamażu, może to być ostatni mecz selekcjonera Brzęczka.

Co zobaczymy i jaka będzie najbliższa przyszłość reprezentacji przekonamy się już niebawem.